Rüyada “Kediye Su Vermek” Görmek

Kediye Su Vermek
Rüyada kediye su vermek, Bu kişinin çok dürüst efendi mübarek insan olacağına gerçek hayatta insanlık adına faydalı işler yapacağına delalet eder.

Rüyada kediye su vermek, Bu kişinin çok dürüst efendi mübarek insan olacağına gerçek hayatta yapacağı topluma yararlı işlerle ve insanlık adına hayır işleri için koşturacağına işaret eder. rüyada kediye su verdiğini gören bir kimse, yardıma muhtaç insanların eksiklerini tamamlayacağına ve onlara yaşamın her alanında yardımcı olacağına işaret eder.
Rüyada kediye su vermek, çoğu zaman da rüya sahibinin geçmişte yapmış olduğu hatalarını ve günahlarını göz önüne getirerek hepsinden birer ders çıkaracağına delalet eder.

Rüyada Kediye Su Vermek ne demek?

Rüyada kediye su vermek, Hayatı boyunca insanlara yardım eli uzatan saf, temiz kalpli, merhametli bir kul olacağına ve yapmış oldu iyiliklerin karşılığında hanesine bolluk ve bereket bol rızk gireceğine işaret eder. Rüyada kedinin su istemesi, Rüyayı gören kişinin hanesinde hasta veya yatalak olan birine bakma yükümlülüğü olacağına ve hiç şikayetçi olmadan bu kişiyle ilgileneceğine ve o insanların duasını alacağına delalet eder.

Rüyada Kedinin Su İçtiğini Görmek

Rüyada kedinin su içtiğini görmek su içmek, Rüyada görülen kedi saf ve temiz su içiyorsa , rüya sahibi için helal rızk bolluk ve berekete işaret eder. rüyada kedinin su içtiğini görmek, rüya sahibinin ticarette çok kazanacağına ve elde edeceği kazançların helal ve çok bereketli olacağına delalet eder. Rüyada kedinin bulanık su içtiğini görmek, rüya sahibinin çok yakın zamanda hastalanıp yataklara düşeceğine delalet eder.

Rüyada Kedinin Su İstemesi

Rüyada kedinin su istediğini görmek, Rüya sahibinin hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Rüyada yavru kedinin su istemesi, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri kötüye giden işlerinin iyi yöne gitmesine ve maddi manevi huzura işaret eder. Rüyada kedinin su istemesi, rüya sahibinin hayallerine bir adım daha yaklaşacağına dileklerinin kabul olacağına işaret eder. rüyada kedinin su istediğini görmek diyanet, rüya sahibinin iyi ve kötü günlerde ellerini açıp Allah’a ettiği duaların ve tövbelerinin Allah c.c tarafından kabul olacağına işaret eder.

Rüyada Kedinin Suda Boğulması

Rüyada kedinin suda boğulmasını görmek, Rüya sahibinin islam dinimize göre, işlemiş olduğu günahların ve hataların sonunda ahirette alacağı cezaya işaret eder. rüyada kediyi suda boğmak, rüya sahibinin dünya hayatına çok önem verdiğini ve ahiret hayatı için hiç bir şey yapmadığına işaret eder. rüyada kedinin suda boğulduğunu görmek, rüya sahibinin geçmiş hayatına bakıp hatalardan doğruları, günahlarından sevapları bulacağına delalet eder.

Rüyada Kedinin Suya Düştüğünü Görmek

Rüyada kedinin suya düştüğünü görmek, Rüya sahibinin geçmişte yapmış olduğu hatalardan ders çıkarıp tecrübe edinmesine ve tekrardan bu rüya vesilesiyle Allah’ın yoluna hak yola yöneleceğine delalet eder.tecrübelerden ders alarak Allah’ ın yoluna yöneleceğine işaret eder.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca