Rüyada “Kediye Çarpmak” Görmek

Kediye Çarpmak
Rüyada kediye çarpmak, Çevresindeki insanların aldığı kararlar nankör bir insanı yolundan edeceğine ve rüya sahibinin bu duruma sadece seyirci kalacağına delalet eder.

Rüyada kediye çarpmak, Çevresindeki insanların aldığı kararlar nankör bir insanı yolundan edecek ve rüya sahibi bu duruma sadece seyirci kalacak ve elinden bir şey gelmeyeceğine delalet eder. rüyada kediye arabayla çarpmak, Kediler insanların düşüncelerini ve duygularını algılayabilen kutsal canlılardır. detaylı bir şekilde kelimelerin ne anlama geldiğini bilemeseler de, aklınızdan ve kalbinizden geçen düşüncelerin ve duygularını ayırt edebilirler. ve bu rüyanın yorumu ise, gerçek hayatta bir yakınınız tarafından veya haneden birinin manevi desteğini alacağınıza ve sırtınızdaki yükün hafifleyeceğine işaret eder. Rüyada yavru kediye çarpmak, mutlu, üzgün, kızgın veya endişeli olduğunuzu anlayabilecek insanların çevrenizde olmasına işaret eder.

Rüyada Kediye Çarpmak ne demek?

Rüyada kediye çarpmak, köpeklerin aksine, kediler tedirginlik hisseden insanlara daha çok yaklaşmak isterler ve bu rüya tabirinde de, Rüya sahibinin hayırlı bir işin sonlanmaya yakın bir yerinde pürüzler çıkacağına ve kötü olaylarla karşılaşacağına bu durumdan dolayıda çok üzüleceğine delalet eder. rüyada arabayla kediye çarpmak, rüyayı gören kişinin iş hayatında sorunlar yaşayacağına ama bu sorunun kısa süreli olacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca