Rüyada “Kediye Basmak” Görmek

Kediye Basmak
Rüyada kediye basmak, Savunmasız bir düşmana ve rüya sahibinin bilinçli olarak işleyeceği günahlara ve hatalara delalet eder.

Rüyada kediye basmak, Savunmasız bir düşmana ve rüya sahibinin bilinçli olarak işleyeceği günahlara ve hatalara delalet eder. Rüyada yavru kediye basmak, belaya beklenmedik bir zamanda gelen kötülüğe, uğursuzluğa ve sıkıntı verecek olaylarla karşılaşmasına işaret eder. rüyada kedinin kuyruğuna basmak, rüya sahibinin bir bayana kötülük yapacağına maddi ve manevi zarar vereceğine de delalet eder.

Rüyada Kediye Basmak ne demek?

Rüyada kediye basmak, Başkaların sahip oldu vasiyete göz diken birinin ortaya çıkarılmasına işaret eder. rüyada yavru kediye basmak, Rüya sahibinin yakın çevresinden riyakar birinin bütün kötü sırlarının ortaya çıkacağına ve bu kişi tarafından büyük zararlar göreceğine delalet eder.

Rüyada Kedinin Kuyruğuna Basmak

Rüyada kedinin kuyruğuna basmak, Rüya sahibinin yakın çevresinden biri tarafından ihanete uğrayıp kandırılacağına işaret eder.

Rüyada Kedinin Ayağına Basmak

Rüyada kedinin ayağına basmak, Rüyayı gören kimsenin iş ve özel hayatında aksilikler yaşayacağına bir süre böyle devam edeceğine sabırlı azimli davranıp mücadelesine devam ederse eğer maddi manevi bol kazanç sağlayacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca