Rüyada “Keçi” Görmek

Keçi
Rüyada keçi görmek inatçı ve huysuz arkadaş olarak tabir edilir. Rüyada keçi gören kimsenin istekleri gerçekleşir. Rüyada görülen keçi hayırlı evlada işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Keçi Görmek

Rüyada keçi görmek hayalini kurduğu şeylere kavuşmaya ve gerçekleşecek olan dileklerine işaret edilir. Rüyada görülen keçi hayırla yorumlanır, fakat keçi gibi inatçı ve huysuz bir arkadaş ile de tabir edilir. Rüyada keçi gören kimse için, bazende geleceğe dair bir takım bilgilere sahip olmakla da tabir edilir. Bunlara örnek verecek olursak yaşanacak tehlikeli olayları önceden hissetmek ve tedbir almak, gireceği bir işin sonunda ne ile karşılaşacağını bilmek ve ona göre adım atmak, hava durumuyla alakalı bilgilere sahip olacağına rivayet edilir.

Diyanet: Rüyada siyah dişi keçi görmek hayırlı bir evlat sahibi olmaya, mal ve mülkün artmasına işaret eder. Aynı zamanda kenara attığı birikimiyle, yatırım amaçlı alınacak olan arsa veya gayrimenkul ile tabir edilir.

İslami: Rüyada erkek keçi sürüsü görmek bol rızk ve nimet ile tabir edilir. Aynı zamanda bolluk ve bereketin artmasına, kısa vadede kazanılacak olan yüksek kazanca işaret eder. Gireceği işlerde temkinli davranarak şan ve şerefinin artmasına, makam ve mertebesinin yükselmesine yorumlanır.

İmam Nablusi: Rüyada keçi yavrusu kesmek adak adamadığı halde kesilen keçi, evladını kaybetmeye veya bir yakınının vefat haberini almaya işaret eder. Ayrıca dost gördüğü kimselerle yaşanacak olan münakaşaların, tartışma boyutunu aşarak kavga boyutuna gelmesine işaret edilir.

Rüyada Keçi Sütü İçmek

Rüyasında keçi sütü içtiğini gören kimse azimli ve sabırlı olduğu takdirde, istek ve dileklerine kavuşmasına yorumlanır. Bir rivayete göre rüyada keçi sütü sağıp içmek arzu ve dileklerinin, kısa zaman içinde gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada Keçi Boynuzu Görmek

Rüyada keçi boynuzu görmek deyim yerindeyse basit işler ile uğraşmayan ve zoru seven kişi olarak tabir edilir. Hayatı boyunca zorluklar ile karşılaşan bu kimsenin, tabiri caizse yaşamındaki her şeyi, tırnaklarıyla kazıyarak elde ettiğine ve bu günlere geldiğine işaret etmektedir. Deyim yerindeyse istediği şeyi elde edene kadar, ateşle oynayan ve kanının son damlasına kadar savaşan kimse olarak tabir edilir.

Rüyada Keçi Boynuzu Ağacı Görmek

Rüyada keçi boynuzu ağacı görmek hayır ile yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin yaşadığı yerde doğal afetlerin gerçekleşmesi ve yaşanacak olan tehlikeli olaylar olarak yorumlanır.

Rüyada Oğlak Görmek

Rüyada oğlak görmek erkek evlat olarak tabir edilir. Rüyada oğlak eti yemek ve kesmek hayır ile yorumlanmaz. Akraba veya yakın çevreden bir kimsenin vefat haberini almaya işaret eder. Rüyada oğlak görmek aynı zamanda astroloji olarak yorumlanır ve oğlak burcu kimseyle karşılaşmasına işaret edilir.

Rüyada Oğlak Sürüsü Görmek

Rüyada oğlak sürüsü görmek üst üste gelecek olan sorunlara işaret eder. Sıkıntıların artması ve zorlukların çok güç dereceye ulaşmasına yorumlanır. Aynı zamanda iyi niyetini bozmadığı takdirde, azimli ve hırslı olduğu sürece ferah ve esenlik dolu günlere kavuşmak olarak da tabir edilir.

Diyanet ve İslami tabirlerini Rüyada Oğlak Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz. Keçi boynuzu görmek ile ilgili ayrıntılı yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca