Rüyada “Kayısı” Görmek

Kayısı
Rüyada kayısı görmek güzel ve huzur verici olaylar yaşayacağına delalet eder. Rüyada kayısı gören bir kimse ele geçecek olan büyük miktarda paraya yorumlanır.

Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada kayısı görmek, güzel ve huzur verici olaylar yaşayacağına mutluluğunun daim olacağına delalet eder. Rüyada kayısı gören bir kimse, ele geçecek olan büyük miktarda paraya delalet eder. İyi kalpli kişilerle tanışmaya uzun ömürlü arkadaşlıklar kurmaya kimseden zarar görmemeye işaret eder. Rüyada kayısı ağacı görmek, kazancının artmasına evine işine sağdık olmaya ve kolaylıkla evini geçindirmeye delalet eder. Rüyada kayısı suyu görmek, üzüntü ve kederlerden kurtulmaya aydınlık yüzü görmeye istemeden başına gelen dertlerden kurtulmaya rivayet eder.

İmam Nablusi: Yapamam dediği her işi kolaylıkla üstün başarıyla yapacağına ve çok fedakar yapısından dolayı etrafındaki insanlar tarafından kullanıldığına işaret eder.

Diyanet: Alçak gönüllü merhametli bir kimseyle tanışarak hayatını kurtarmaya evlilik yolunda ilerlemeye ve sorunsuz bir hayat yaşamaya delalet eder.

İslami Tabiri: Ailesine helal lokma yedirmek için gece gündüz çalışan geçim sıkıntısı çektirmemek için uğraşan bir kişi olduğuna yorumlanır.

Rüyada Kayısı Yediğini Görmek

Rüyada kayısı yiyen bir kimse, rüyayı gören kişinin iş hayatında şuan da bulunduğu mevkiden daha üst bir kademe atlamasına geleceğinin iyi şekilde ilerlemesine delalet eder. Rüyada kayısı çekirdeği görmek, kazancının fazla olacağına aile hayatında çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına içinin kıpır kıpır olacağına işaret eder.

Rüyada Kuru Kayısı Görmek

Rüyada kuru kayısı görmek, sorunlarının en kısa zamanda biteceğine ve bundan sonraki hayatını hep huzurlu sağlıklı geçireceğine delalet eder. Rüyada kuru kayısı ağacı görmek, hep istediği ve hayalini kurduğu işe kavuşacağına kendisinin bile inanamayacağı kadar kazancının olacağına yorumlanır.

Rüyada Yeşil Kayısı Görmek

Rüyada yeşil kayısı gören bir kimse, rüya sahibi için çok hayırlı ve kısmetli bir rüyadır. Hayırlı işlere gireceğine kar elde ederek yatırımlar yapacağına işaret eder. Rüyada yeşil kayısı görmek ve yemek, hayatında güzel gelişmelere ve müjdeli haberler almaya delalet eder.

Rüyada Kayısı Bahçesi Görmek

Rüyada kayısı bahçesi görmek, rüya sahibinin güzel olumlu şeylerle karşılaşacağına mutsuz günlerini geride bırakacağına ve dertlerinden arınıp kendine yeni sayfa açacağına rivayet eder. Rüyada kayısı tarlası görmek, sorunlarında kurtulup rahat bir nefes alacağına esenlik bularak hayata karşı daha güçlü olmaya delalet eder.

Rüyada Kayısı Toplamak

Rüyada kayısı topladığını görmek, kişinin rızkının bol olacağına kazancının ve kısmetinin artacağına, hep istediği yere gideceğine işaret eder. Rüyada kayısı toplamak ve yemek, mal mülk sahibi olacağına zengin olarak para bağışı yapacağına yoksulları sevindireceğine tabir edilir.

Rüyada Sarı Kayısı Yemek

Rüyada sarı kayısı yemek, doğru yoldan saparak yanlış yollara gireceğine herkesin diline düşerek alay konusu olacağına elinden her şeyinizin alınacağına ve hastalığa işaret eder. Rüyada beyaz kayısı yemek, dertsiz sıkıntısız günler geçirmeye kafanızın rahat olmasına gelinlik giymeye temizliğe delalet eder.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca