Rüyada “Kayarak Düşmek” Görmek

Kayarak Düşmek
Rüyada kayarak düşmek borç ve sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelir. Rüyada kayarak düşmek sorumluk almak ve mevki, iş değişikliğine rivayet edilir.

Rüyada Kayarak Düşmek

Rüyada kayarak düşmek yeni bir iş anlaşmasına ve hakkınızda hayırlı olacak bir iş için olumlu yönde imza atmaya kazanç ve hanenizdeki bereketin artmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada kayarak düştüğünü görmek, uzun vadede başarılı işler yapmaya ve gelirinin artmasına yorumlanır. Rüyada karda ve buzda kayıp düşmek, elde ettiği her şeyin bir anda kaybetmeye rivayet edilir. Rüyada ayağının kayıp düştüğünü görmek, kısa bir süre ayrılık yaşamaya ve her şeyden uzaklaşmaya yorumlanmaktadır. Rüyada banyo veya tuvalette kayıp düşmek, ticaret ile uğraşan bir kimsenin sıkıntı çekmeye veya bir mal kaybına alacağınız para yada malın azlığına delalettir. Rüyada kayarak düşmek, İslami tabircilerin yorumlamasına göre bu rüya, başarısızlıktan sonra elde edilen başarı, sevinç ve maddi güce sahip olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada kayarak düşmek, iş ile ilgili bir hamle yaparak ticarette yükselmeye rivayet edilir. Rüyada ayağı kaymak ve düşmek, şan, şöhret ve ihtişamlı bir hayat yaşamaya, makam ve mevki iş değişikliğine tabir edilir. Rüyada kardan kayarak düşmek, gösterişli ve görkemli bir hayat yaşamaya yorumlanmaktadır. Rüyada kayarak düşmek, bazı rivayetlere göre rüya sahibi için sıkıntılı ve üzüntülü günler yaşamaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Yüksekten Kayarak Düşmek

Rüyada yüksekten kayarak düşmek, kıskançlık ve çekememezlik yüzünden sıkıntı çekmeye ve istenmeyecek olma ile tabir edilir. Rüyada yüksekten kayarak düştüğünü görmek, iş değişikliği yapmaya farklı bir alanda kariyer sahibi olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Buzda Kayarak Düşmek

Rüyada buzda kayarak düşmek, uzun vadede kalıcı olmaya ve başarılı işler yaparak adından söz ettirmeye yorumlanmaktadır. Rüyada buzda kayarak düştüğünü görmek, geçimini sağlayacak kadar kazanç elde etmeye ve istediği hayatı yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Merdivenden Kayarak Düşmek

Rüyada merdivenden kayarak düşmek, eşi ile bazı sorunlar yaşanmasına veya bir konu hakkında ters düşmeye tabir edilir. Rüyada merdivenden kayarak düştüğünü görmek, inatçı bir yapıya sahip olmaya ve bundan dolayı eleştiriye maruz kalmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Kayarak Yere Düşmek

Rüyada kayarak yere düşmek, şimdiye kadar iş konusunda çektiği sıkıntıların sona ermesi ve düzenli bir işe olmaya yorumlanır. Rüyada kayarak yere düştüğünü görmek, akraba ile bir iş yaparak onun hatası yüzünden aile tartışma yaşamaya tasvir edilir.

Rüyada Uçurumdan Kayarak Düşmek

Rüyada uçurumdan kayarak düşmek, hayır ile tabir edilmez, rüya sahibinin mutsuz olacağı bir evlilik yapmasına tabir edilir. Rüyada uçurumdan kayarak düştüğünü görmek, farklı ve arayış ve çözüm yolları aramaya bununla birlikte yanlış kararlar almaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Ayağı Kayarak Düşmek

Rüyada ayağı kayarak düşmek, elde etmek istediği  gösterişli ve ihtişamlı hayata sahip olmaya rivayet edilir. Rüyada ayağı kayarak düştüğünü görmek, gözünün yüksekte olması yüzünden az ile yetinmeyip daha fazlasını istemeye yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca