Rüyada “Kavga Etmek” Görmek

Kavga Etmek
Rüyada kavga etmek dünyalık maddi kazanç için gayret göstermeye yorumlanır. Rüyada biriyle kavga etmek o kimseyle yakınlık ve dostluk kurmaya işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek birini dövmek ona yardım etmeniz, birinden dayak yemeniz o kişiden yardım almanız anlamına gelir. Rüyada kavga ettiğini görmek, saç saça kavga edip elinizle vurmanız o kişiye büyük bir yardımda bulunarak destek olmanız ile yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek, içinde kalan bazı şeylerin gün yüzüne çıkmasına ve birbirlerine destek olmalarına işaret eder. Rüyada kocayla kavga etmek, yapılan hatalardan dolayı aile içinde büyük sorunlar çıkmasına ve huzursuzluk yaşanmasına yorumlanır. Rüyada babayla kavga etmek, iş yaşamında önüne çıkan bütün engelleri aşarak kendini ispatlamaya ve kendinden emin olarak iş yapmaya tasvir edilir. Rüyada eş ile kavga etmek, gözünün yükseklerde olmasına bunun için çok fazla çalışıp mevki sahibi olması ile iyi yerlerde bulunmasına alamet eder. Rüyada anneyle kavga etmek, kalabalık bir toplumda bulunmaya ve farkında olmadan bir anda yaşanan sorunun içinde olma ile yorumlanır. 

Rüyada kavga etmek, çok istediğiniz bir işte istediğiniz başarıyı elde ederek ihya olma ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada öğretmenle kavga etmek, bazı sorunlardan dolayı isyankar ve asi bir kişiliğe sahip olmaya ve çevresinden eleştiri alması ile tasvir edilir. Rüyada polisle kavga etmek, devlet dairesinde bir işinin olmasına ve bundan dolayı can sıkıcı şeyler yaşayarak keyfinin kaçmasına rivayet edilir. Rüyada patronla kavga etmek, yeni başlangıçlar ve yatırımlar yapılmasına kazançlı karlı işler yaparak zafer elde etmeye tabir edilir. 

Rüyada Kardeşle Kavga Etmek

Rüyada kardeşle kavga etmek, büyük bir yatırımda bulunmaya sonuçlarının ise ne olacağını merak etme ile tabir edilir. Rüyada kavga etmek, destek ve yardım almanıza yada sizin yardım ve destekte bulunmanız ile ihtiyaç sahibi bir kimseyi sevindirme ile tasvir edilir.

Rüyada Düşmanı ile Kavga Etmek

Rüyada düşmanı ile kavga etmek, güç ve kudret sahibi olmaya düşmanı olan kişiden büyük bir yardım alacak olmaya yorumlanır. Rüyada düşmanı ile kavga ettiğini görmek, tanıdığı olan bir kimse ile tekme tokat kavga etmek o kişiden maddi olarak destek görme ile tabir edilir.

Rüyada Eşiyle Kavga Etmek

Rüyada eşiyle kavga etmek, aile içinde bazı sorunlardan dolayı sıkıntı yaşamaya ve eşinden gelen destek ile atlatmaya tabir edilir. Rüyada eşiyle kavga ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin hane içinde eski mutlu ve huzurlu olduğu günlerine geri kavuşma ile tasvir edilir.

Rüyada Arkadaşla Kavga Etmek

Rüyada arkadaşla kavga etmek, beraber ortak yapılan bir işte başarısız olmaya ve yakın bir tanıdıklarından yardım almaya yorumlanır. Rüyada arkadaşıyla kavga ettiğini görmek, sıkıntı ve üzüntü yaşamaya hak etmediği halde iftiraya maruz kalmaya alamet eder.

Rüyada Biriyle Kavga Etmek

Rüyada biriyle kavga etmek, kavga edilen kişi erkek ise, güç, kuvvet ve başarı sahibi olmaya kadın ise, dert, tasa ve üzüntü ile yorumlanır. Rüyada biriyle kavga ettiğini görmek, var olan sıkıntılarından ve sorunlardan kurtulmaya rahat edeceği bir hayata sahip olmaya tabir edilir.

Rüyada Kardeşiyle Kavga Etmek

Rüyada kardeşiyle kavga etmek, her durumda yanında olmaya ve her türlü fedakarlığı birbirlerine yapma ile tasvir edilir. Rüyada kardeşiyle kavga ettiğini görmek, aile içinde huzursuzluk ve tatsızlık yaşanmasına sebep olan kişiden uzak durmaya, aile bağlarını güçlendirme ile yorumlanır.

Rüyada Anneyle Kavga Etmek

Rüyada anneyle kavga etmek, uyarı niteliğinde olacak bir rüya olmasına ve davranışlarına dikkat etmesi gerektiği ile yorumlanır. Rüyada anneyle kavga ettiğini görmek, kötü sözler söyleyerek üzülmesine ve bundan dolayı aralarına nifak tohumları atılmasına alamet eder.

Rüyada Babayla Kavga Etmek

Rüyada babayla kavga etmek, kavga ederken elini kaldırıyorsa aileyi üzecek davranışlarda bulunmaya yorumlanır. Rüyada babayla kavga ettiğini görmek, hoş olmayan kötü sözler söyleyerek günah işlemeye ve pişman olacağı bir hata yapma ile tasvir edilir.

Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek

Rüyada sevgiliyle kavga etmek, rüya sahibi için hayatında beklemediği değişiklikler olmasına ve sevdiği kişi ile mutlu olmasına işaret eder. Rüyada sevgiliyle kavga ettiğini görmek, edilen kavganın bir ehemmiyeti olmayacak olmasına aralarındaki sorunun düzelerek mutlu bir beraberlik için imza ile yorumlanır.

Rüyada Silahla Kavga Etmek

Rüyada silahla kavga etmek, iş hayatından başarılı olmaya ve rakiplerini alt etmeye, bundan dolayı istenmeyecek olması ile yorumlanır. Rüyada silahla kavga ettiğini görmek, arkasından kuyusunu kazan kişilere karşı önlemini almaya ve başarısını engelleyecek her şeye karşı temkinli olmaya tasvir edilir.

Rüyada Bıçak Bıçağa Kavga Etmek

Rüyada bıçak bıçağa kavga etmek, sevinip mutlu olacağı müjdeli bir haber alarak bunu sevdiği herkesle paylaşacak olmaya işaret eder. Rüyada bıçak bıçağa kavga ettiğini görmek, aile içinde birbirlerine bağlı olmaya, bazı sağlık sorunları atlatıp hayatına devam etmesi anlamına gelir.

Rüyada Hamileyken Kavga Etmek

Rüyada hamileyken kavga etmek, huzursuz eden bir konu üzerinde tartışıp konuyu gün yüzüne çıkarmaya yorumlanır. Rüyada hamileyken kavga ettiğini görmek, hayırlı bir evlat sahibi olmaya evindeki huzuruna kavuşma ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Dünya İçin Kavga Etmek

Rüyada dünya için kavga etmek, dünyevi şeylere kapılıp ahiret hayatını unutmaya ve gününü gün etme ile tabir edilir. Rüyada dünya için kavga ettiğini görmek, kendi menfaatleri ve çıkarını düşünen bir kimseye olmaya dünya işlerine aldanıp hata ve yanlış yapma ile yorumlanır.

Rüyada Kaynanayla Kavga Etmek

Rüyada kaynanayla kavga etmek, aile içinde yaşanan huzursuzluğun ve gerginliğin son bulması ile tabir edilir. Rüyada kaynanayla kavga ettiğini görmek, huzur, sağlık ve mutluluk hane içinde yaşanacak olan güzel günlerin habercisi olarak işaret eder.

Rüyada Ölmüş Biriyle Kavga Etmek

Rüyada ölmüş biriyle kavga etmek, ansızın çat kapı gelecek olan bir misafire veya müjdeli bir haber alarak sevinmenize yorumlanır. Rüyada ölmüş biriyle kavga ettiğini görmek, hasret ve özlem duyduğu bir kimse uzun uzun sohbet ederek dertleşmeye tabir edilir.

Rüyada Fareyle Kavga Etmek

Rüyada fareyle kavga etmek, yaşanacak olan bir tartışmanın kavganın habercisi olarak tabir edilip, yorumlanır. Rüyada fareyle kavga ettiğini görmek, sıkıntıya ve üzüntüye düşmeye maddi konularda ise sıkıntılarının artmasına rivayet edilir.

Rüyada Hırsızla Kavga Etmek

Rüyada hırsızla kavga etmek, rüyayı gören kişi tekme tokat dövüyorsa dövdüğü kişiye yardım ve destekte bulunmasına yorumlanır. Rüyada kavga etmek eğer hırsızla olursa, maddi olarak zarar görmeye ve aile içinde sorunlar yaşamaya rivayet edilip, yorumlanır.

Rüyada Pazarda Kavga Etmek

Rüyada pazarda kavga etmek, kalabalık bir aile ortamda yada iş ortamında bulunmaya bundan dolayı mutlu olmaya tasvir edilir. Rüyada pazarda kavga ettiğini görmek, yapılan hatalardan dolayı pişman olarak doğru olan yolda ilerleyecek olmaya tabir edilir.

Rüyada Sopayla Kavga Etmek

Rüyada sopayla kavga etmek, var olan gücünü işlerini harcamaya ve bundan dolayı çok çalışmaya tasvir edilir. Rüyada kavga etmek rüyayı gören kişi elinde sopayla kavga ettiğini görse, günaha meyilli olmaya ve bundan dolayı nefsine yenik düşerek yanlışlar yapmaya tabir edilir.

Rüyada Komşuyla Kavga Etmek

Rüyada komşuyla kavga etmek, birliktelik içinde sağlanan birlik ve düzenin çıkan huzursuzluktan dolayı bozulmasına işaret eder. Rüyada komşuyla kavga ettiğini görmek, insan ilişkilerinde kuvvetli olmaya ve değerlere sahip çıkma ile tasvir edilir.

Rüyada Çocuğuyla Kavga Etmek

Rüyada çocuğuyla kavga etmek, bazı konularda ters düşmeye ve bundan dolayı bazı sorunların ortaya çıkması ile yorumlanır. Rüyada çocukla kavga etmek, üzüntü ve keder yaşanmasına sıkıntıların ise artması ile tabir edilir. Rüyada kavga etmek, uzun zamandır beklenilen haberin olumlu gelmesi ile mutlu olup aile bireyleri ile bunu paylaşmaya tasvir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Esra dedi ki:

    Ruyada saat görmek

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca