Rüyada “Karpuz” Görmek

Karpuz
Rüyada karpuz görmek, Beklediği hayırlı haberi yakın zamanda alacağına bazen de yaşanacak olumsuzluklardan dolayı çok üzüleceğine delalet eder.

Rüyada karpuz görmek, Beklediği hayırlı haberi yakın zamanda alacağına bazen de yaşanacak sıkıntılı günlere  yakın bir dosta veya bu dost ile ilgili yaşanacak olumsuzluklara delalet eder. Rüyada karpuz ve kavun görmek, rüyada görülen karpuz bazen hayırlı güzel bir habere bazen de gelmekte olan zor ve sıkıntılı günlerin habercisidir. rüyada karpuz gören bir kimse, bir dost ile ilgili ufak sorunlar yaşayacağına ve iki tarafında istişare etmesiyle çözülmesine işaret eder.

Rüyada Karpuz Görmek ne demek?

Rüyada karpuz görmek, rüya sahibinin çok zor şartlar altında çalışarak sahip olacağı maddi manevi güç ve kudrete işaret eder. rüyada karpuz görmek, bu kişinin iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine, hanesinde huzur sağlık bolluk ve bereketin artacağına ve sahip olduğu mal varlığını ikiye katlayacağına işaret eder. Rüyada görülen karpuz, rüya sahibinin ticaretten kazandığı yüksek miktarlar ile birikim ve yatırım yapacağına karlı işlere gireceğine ve kazancının bir çoğunu hayır yolunda harcayacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca