Rüyada “Karınca” Görmek

Karınca
Rüyada karınca görmek, bol miktarda kazanca kendisinin bile şaşıracağı güzel gelişmelere bereket ve huzurunun artacağına hayırlı gelecek bir teklife yorumlanır.

Rüyada Karınca Görmek

Rüyada karınca görmek, kişinin yakın bir zamanda kalabalık ortama gireceğine bu ortamın kişide kötü bir etki bırakacağına kendinizi iyi hissetmeyeceğiniz olaylar yaşamaya rivayet edilmektedir. Hane içinde müjdeli bir haber almaya, uzak şehirden misafirlerin geleceğine, güç ve kuvvet sahibi olmaya delalet eder. Evin karınca dolduğunu görmek, hayırlı bir evlat sahibi olmaya hane içerisinin daha çok kalabalıklaşmasına yorumlanır. Kazancının bol olacağına harcadığı emeklerin boşa çıkmayacağına ve hane içerisinde sağlık problemi olan bir kimse varsa yakın zamanda iyileşeceğine yorumlanır.

İmam Nablusi: Yardımlaşmaktan hiç kaçınmayan, etrafındaki insanların sıkıntılarını gidermeye yardımcı olmayı seven, yardıma muhtaçlara yardım eden bir kişi olduğunuza işaret eder. İş hayatınızda ve arkadaş ortamında oldukça sevecen bir kişi olduğunuza delalet eder.

Diyanet: Kişi için çok hayırlı bir rüyadır. Hanesine bolluk, bereket, sevinç, mutluluk, ve rahat bir geleceğe işaret eder. Rüya sahibinin kendisi gibi bir kimseyle tanışıp evleneceğine yorumlanır.

İslami Yorumu: Kişi hasta ise yakın bir vakitte iyileşeceğine, hasta değil ise sağlığının daha iyiye gideceğine kendini dinç hissedeceğine işaret eder.

Rüyada Vücudunda Karınca Görmek

Rüyada karıncayı vücudunda görmek, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, kariyer sahibi olacağına, iş hayatında kademe atlayacağına ve düşmanlarına galip geleceğine delalet eder. Rüyada vücudunda karınca gören bir kimse ömrünün uzamasına sağlıklı bir geleceğe işaret eder.

Rüyada Karınca Yuvası Görmek

Rüyada karınca yuvası gören bir kimse, bekar ise evleneceğine hamile ise hayırlı ve sağlıklı erkek  evladı olacağına rivayet edilir. Mal mülk sahibi olmaya, işlerinin beklediğinden daha iyiye gitmesine ve asker yolu beklediğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Karınca Isırması

Rüyada karınca ısırdığını görmek, ileri ki hayatınıza büyük bir mertebeye geleceğiniz sıkıntı ve zorluklara göğüs gererek ganimet elde edeceğinizin işaretidir. El becerinizin çok olduğuna, elinizden her işin fazlasıyla geldiğine bu sayede pek zorlanmadığınıza delalet eder.

Rüyada Üzerinde Karınca Görmek

Rüyada üzerinde karınca görmek, herkesin imrenerek bakacağı  bir hayata kavuşmaya, gerçekleşmesini istediğiniz dileklerin gerçekleşeceğine yüzünüzü güldüren olaylara şahit olacağınıza rivayet edilir. Rüyada üstünde karınca görmek, sıkıntılarınızın bitiminde feraha ve aydınlığa ereceğinize gün yüzü göreceğinize yorumlanmaktadır.

Rüyada Karıncanın Üzerinde Gezdiğini Görmek

Rüya Sahibinin, sorunsuz bir hayatının olmadığına her yerden bir aksilik çıktığına başarılı bir kimse olabilmek için gece gündüz çalıştığına yorumlanır. Yakın bir vakitte geçireceği hastalığa bu hastalığın vücuduna baya ağır geldiğine her şeye rağmen toparlayacağına işaret eder.

Rüyada Üzerinde Karınca Sürüsü Görmek

Rüyada üzerinde karınca sürüsü gören bir kimse, çevrenizde hayatınızı kötü etkileyen insanların olduğuna kısa sürede bu insanlardan kurtulmaya feraha ermeye işaret eder. Rüyada vücudunda karınca sürüsü görmek, arzularının ve dualarının kabulüne, istediği güce kavuşmaya herkese karşı galip gelmeye delalet eder.

Rüyada Karınca Öldürmek

Rüyada karınca öldürdüğünü görmek, pek hayırlı bir rüya sayılmaz. İş hayatında tatsız gelişmelere ve işinizi kaybetme noktasına geleceğinize tüm kariyerinizin elinizden kayıp gitmesine işaret eder. Rüyada karınca öldürmeye çalışmak, en yakınınızdaki insanlara istemeden de olsa zarar vereceğinize pişmanlık duygusuna kapılıp hasta olacağınız anlamına gelir.

Rüyada Evi Karınca Basması

Rüyada evi karınca bastığını görmek, kat ve kat kazanca mutlu günlere bereketli ve hayırlı işlere yorumlanır. Rüyada evi karınca basması, beklediğiniz kazançların o yıl içerisinde fazla olacağına maddi ve manevi yönden huzura ereceğinize ifade edilir. Rüyada evi karıncaların basması, beklediği güce kavuşmaya verdiği sözleri tutmaya, şan şöhret sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Karınca Yediğini Görmek

Rüyada karınca yediğini görmek, hane içerisinin kalabalıklaşacağına, kısa süre içerisinde evin bereket ile dolup taşacağına ömrünün uzayacağına işaret eder. Rüyada birinin karınca yediğini görmek, keder ve üzüntülü günlerden kurtulmaya hasta ise iyileşmeye, fakir ise zenginliğe yorumlanmaktadır.

Rüyada Karınca Beslemek

Rüyada karınca beslediğini görmek, hane içerisine sık sık girip çıkan bir kimseden göreceğiniz zarara, büyük kayıplar vermeye işaret eder. Rüyada birinin karınca beslediğini görmek, yakın zamanda beklediğini iş teklifinin geleceğine bu işin size ve ailenize çok iyi kazançlar elde ettireceğine yorumlanır.

Diyanet ve İslami tabirlerini Rüyada Karınca Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz. Karınca görmekle ilgili ayrıntılı yorumlarınızı özelden paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca