Rüyada “Kardeşini Dövmek” Görmek

Kardeşini Dövmek
Rüyada Kardeşini Dövmek, vaaz ve nasihat etmeye yorumlanır. Rüyada erkek veya kız kardeşini dövmek, işlerinde hüküm veya tasarruf sahibi olmaya işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Kardeşini Dövmek

Rüyada kardeşini dövmek, aile ile huzur, bağlılık ve mutluluk demektir. Rüyada kardeşini dövdüğünü görmek, kardeşine yapacağı yardım ve destek olması ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada birinin kardeşini dövmek, iyilik ve güzellik ile nasihat ve destek olmak anlamına gelir. Rüyada kardeşini dövmek, bazı tabircilere göre sevgi ve muhabbet görmek, birliktelik anlamına gelir. Rüyada kardeş dövmek, destek olmak, nasihat etmek, söz vermek ve sözünü tutmak yada iyi bir döneme girmeye yorumlanır. Rüyada sopayla kardeşini dövmek, eğer arkasına sopa ile vurur ise, borcunu öder, karnına sopa ile vurursa evlenir.

Rüyada kardeşini dövmek, İslami yorumculara göre eğer kişi ehil ise aile reisi olur ve kardeşleri üzerinde sözü kaim olur denilmiştir. Rüyada kız kardeşini dövmek, abisi için onu her konuda kollamak ve destekçisi olmak ile yorumlanır, rüyayı gören abla ise kardeşinden her konuda dayanışma içinde olacağının alametidir. Rüyada kardeşin kardeşi dövmesi, vaaz ve sözlere, nasihatlere, istediğini elde etmek için dayanışma ve istişare yapan kimseye yorumlanır. Rüyada erkek kardeşini dövmek, rüyayı kim görmüşse aile içi huzur ve mutluluk ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada Kardeş ile kavga etmek, galip gelen olursa nasihat edecek olmasına ve kardeşleri arasında sözünün dinlenmesine tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Birinin Kardeşini Dövmek

Rüyada Birinin Kardeşini Dövmek; dövdüğünü yada dövüldüğünü görmek, dövülenin döven vasıtasıyla hayra ereceğine rivayet edip yorumlanır. Rüyada birinin kardeşini dövdüğünü görmek, iyilik, güzellik ve paraya, rahata kavuşması ve yeni şeylerin sahibi olmasına yorumlanır.

Rüyada Annenin Kardeşini Dövmek

Rüyada Annenin Kardeşini Dövmek; dövmek, uyarmaya, azarlamaya, bir rivayete göre ise, vaaz ve nasihat edecek olmasına tabir edilip yorumlanır. Rüyada annesinin kardeşini dövdüğünü görmek, maddi menfaat ve yardım görmesi anlamına gelir.

Rüyada Babanın Kardeşini Dövmek

Rüyada Babanın Kardeşini Dövmek; hayırlı bir haber veya maddi, manevi bir destek yardım edecek olması ile rivayet edilir. Rüyada babanın kardeşini dövdüğünü görmek, işlerinde hüküm, tasarrufa ve tutumlu olmaya işarettir.

Rüyada Ölmüş Kardeşini Dövmek

Rüyada Ölmüş Kardeşini Dövmek; rüya sahibinin dininin kuvvetli olmasına, borcunu ödemesine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada ölmüş kardeşini dövdüğünü görmek, ölmüş kardeşini dövdüğünü ve ölünün de ona razı olduğunu görmek, o kişinin Ahirette halinin iyi olduğuna delalet eder.

Rüyada Sopayla Kardeşini Dövmek

Rüyada Sopayla Kardeşini Dövmek; yapacağı iş seyahatinden çok faydalanır, veya ettiği zararı karşılayacak kadar tekrar para kazanacak olması ile tabir edilir. Rüyada sopayla kardeşini dövdüğünü görmek, maddi ve manevi anlamda destek görecek olmasına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. ceren dedi ki:

    rüyamda erkek kardeşimin kafasını morartıp kanatmıştım

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca