Rüyada “Karadut” Görmek

Karadut
Rüyada karadut görmek, mevsiminde görülmüşse şifa, afiyet, bol kazanç ve karlı bir seneye işarettir. Rüyada karadut huzur ve mutluluk ile yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Karadut Görmek

Rüyada karadut görmek, mevsiminde olmayan ve ham olmamış dut yemek sıkıntı, dert, tasa ve hüzün ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada karadut pekmezi içtiğini görmek, aile içinde huzurlu ve mutlu olması anlamına gelir. Rüyada karadut pekmezi yaptığını görmek, aşk hayatında mutlu olmaya işarettir. Rüyada karadut aldığını görmek, sıkıntılarının son bulması ile yorumlanır. Rüyada karadut sattığını görmek, elinden çıkacak olan bir miktar para ile tabir edilir.

Rüyada karadut görmek, çektiği sıkıntıların sonunda mutlu olması, aile içinde huzurun sağlanması anlamına gelir. Rüyada karadut toplamak, borçlarından kurtulmaya delalettir. Rüyada karadut ağacı kesmek, talihsizlik ve felaket yaşamaya tabir edilir. Rüyada karadut yemek, maddi ve manevi sıkıntıların bitmesine, rahata kavuşmasına delalettir.

Rüyada Karadut Yemek

Rüyada karadut yemek, sağlık sorunu yaşayan bir yakınınızın, Allah’ın izni ile eski sağlığına ve sıhhatine kavuşacak olması ile tabir edilir. Rüyada karadut taze ve olmuş olgunlaşmış ise, aile hayatında eski huzurlu ve mutlu günlerine geri dönmeye, iş hayatında ise yeni yatırımlar yaparak mevki sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada Karadut Toplamak

Rüyada karadut topladığını görmek, aşk hayatında aradığı mutluluğu bulacak olmasına ve huzurlu bir yuva kurma ile rivayet edilir. Rüyada kara dut toplamak, çabalarını ve emeklerinin karşılığını almaya, kazancının ise ihya edecek olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Karadut Ağacı Görmek

Rüyada karadut ağacı görmek, özverili ve disiplinli olması çevresinde sevilen, saygı duyulan kişi olması ile yorumlanmaktadır. Rüyada karadut ağacı, aile içinde yaşanan bazı sorunların çözüme kavuşması ile rahatlamaya işarettir.

Rüyada Karadut Pekmezi Görmek

Rüyada karadut pekmezi görmek, fakirlikten, yoksulluktan ve dertlerinden kurtulma ile selamete kavuşmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada karadut pekmezi yemek, çalışmasının karşılığını almaya, şansının ve kısmetinin açılması ile büyük servete sahip olmaya delalet eder.

Rüyada Karadut Reçeli Görmek

Rüyada karadut reçeli görmek, bulunduğu konuma ve mevkiye kendine olan güveni ile gelmeye ve mevki sahibi olmaya yorumlanmaktadır. Rüyada karadut reçeli yemek, dili tatlı ve hoş sohbeti olan, çevresi tarafından sevilen kimse olma ile tabir edilir.

Rüyada Karadut Kurusu Görmek

Rüyada karadut kurusu görmek, uzun zamandır iş ile beklediği haberin gelmesine, işinde çok başarılı olması ile tasvir edilir. Rüyada karadut görmek, İslami tabircilere göre yaşanacak güzel günlere, geçim sıkıntısının bitmesine ve muvaffak olması anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca