Rüyada “Kar Yağması” Görmek

Kar Yağması
Rüyada kar yağması hayır ve güzellik dolu bir dönem yaşamaya işaret eder. Rüyada mevsimsiz görülen kar yağışı üzüntü, keder ve hüsrana uğramaya delalet eder.

Rüyada Kar Yağması

Rüyada kar yağması farklı şekillerde tabir edilmektedir. Rüyayı gören kimse eğer yaz mevsiminde kar yağdığını görüyorsa hayıra yorumlanmaz. Sıkıntı, keder ve üzüntüye işaret etmektedir. Rüyada kar yağması mevsimsiz ise eğer hastalık, dert, maddi ve manevi anlamda zorluk çekmeye yorumlanır. Bazı zamanda rüyada kar yağması mevsiminde görülür ise, rüya sahibi için hayırlı ve olumlu gelişimler ile karşılaşacağı bir döneme giriş yapacağına işaret eder. Rüyada yazın kar yağması rüya sahibi için eğer o dönemde, ticaret alanında işi varsa o işe adım atmaması konusunda uyarıcı rüyadır.

Diyanet: Rüyada kar yağmasıyla ilgili olarak, hayırlı ve güzel işlere adım atmaya işaret eder. Aynı zamanda Mevsimsiz görülen kar yağışı için o dönemin huzursuz, bereketsiz ve çok sıkıntılı geçeceğine yorumlanır.

İmam Nablusi: Rüyada mevsiminde görülen kar yağışı, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda ferah ve huzura ermesine ve devlet kapısında bekleyen bir işinin, çok kısa zamanda olumlu sonuçlanacağına işaret eder.

İslami Rüya Tabiri: Mevsiminde görülen kar yağışı beklenmedik anda gelecek olan müjdeli habere ve rüyayı gören kişinin sıkıntılarından kurtulmasına feraha ermesine işaret eder. Bazende rüyada kar yağması ve erimesi kişinin eline geçecek olan kazancın, bir anda elinden kayıp gitmesine yorumlanır.

Rüyada Üzerine Kar Yağması

Rüyada üzerine kar yağdığını görmek rüyayı gören kişinin, kurduğu hayallerin yıkılmasına ve hüsrana uğramasına yorumlanır. Kendine belirlediği hedeflere ve kurmuş olduğu hayallere ulaşamaması sonucu yaşayacağı üzüntü ve kederi işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyada kar yağması ve sonrasında güneş açması, rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılı süreci atlatıp, uzun bir yola çıkması olarak tabir edilir.

Rüyada Lapa Lapa Kar Yağması

Rüyada lapa lapa kar yağması mutluluk ve çok sevineceği bir haber almaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağı ve hayatındaki tüm zorlukların kolaylaşmasına yorumlanır. Rüyada lapa lapa kar yağdığını görmek dertlerinden kurtulmaya, huzur ve feraha ermeye delalet eder.

Rüyada Kar Yağmasını İzlemek

Rüyada kar yağışını izlemek huzurlu ve ferah bir hayat yaşamaya işaret eder. Kısmetinin açılacağı ve bolluk bereket’lik içinde yaşanacak bir döneme delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca