Rüyada “Kar Yağışı” Görmek

Kar Yağışı
Rüyada kar yağışı görmek iş hayatı ile tabir edilir. Rüyada kar yağışını görmek maddi sıkıntıya işarettir. Rüyada lapa lapa kar yağışı görmek kedere alamettir.

Rüyada kar yağışı görmek, iş hayatında karşılaşılacak zorluklar ile tabir edilip, ekonomik anlamda çekeceğiniz sıkıntılarla yorumlanmaktadır. Aynı zamanda iş hayatında yaşanan olumsuzluklar sebebiyle, borçlarının günden güne artarak devasa boyutlara ulaşmasına ve ödemekte zorluk çekmesine alamet edilir. Diyanet tabirine göre maddi açıdan sefalet çekeceğiniz bir döneme tabir edilip, dengeli ve tutumlu harcamalar yapmanız konusuna istinaden uyarı niteliğinde rüyadır. Kısa vadede uzun ömürlü çalışmalar yaparak, kazancını katlamak adına gireceği işlerde yaşanacak olan tatsız olaylara da rivayet edilmektedir.

Rüyada Kar Yağışı Görmek nedir?

Rüyada yoğun kar yağışı görmek, kısa zamanda kişiyi çok ciddi anlamda etkileyecek olan maddi kayıplara ve yapılan yanlış seçimler sonrasında yaşayacağı üzüntü ve kedere işaret edilir. Şiddetli kar yağışını görmek burnunun dikine giden, dediğim dedik karakterli, tavsiyelere ve nasihatlere uymayan kişiye delalet eder.

Yaz mevsiminde kar yağışı görmek lüks hayata aşırı düşkün olan bu kimse, harcamalarını kontrol altında tutamayacağına ve maddi anlamda ciddi derecede yaşanacak olan kayıplara delalet eder. Bazende rüyada mevsimsiz kar yağışı görmek iş hayatında plansız, programsız yapılan işlere işaret etmektedir.

Rüyada Yazın Kar Yağışı Görmek

Genel olarak mevsimsiz görülen her rüya hayır ile yorumlanmaz. Yazın kar yağışı görmek sıkıntılı ve stresli günlerin habercisi olarak yorumlanır. Bu rüya sahibinin varlıklı hayatında, lükse çok düşkün olması sebebiyle zor bir döneme girmesine ve deyim yerindeyse yarını düşünmeden günü birlik hayat yaşayan kimse olarak tabir edilir.

Yaz mevsiminde yağan kar maddi sıkıntıların artmasına, çalışma hayatında düşünmeden, ani kararlar vererek hayatını riske atmasına işarettir. Bazende Yaz mevsiminde kar yağdığını görmek saygınlık ve itibar kaybetmeye, maddi anlamda çöküş yaşamaya ve psikolojik rahatsızlıklar ile tabir edilir.

Rüyada Kış Mevsiminde Kar Yağışı Görmek

Kış mevsiminde kar yağışı gören bir kimse bulunduğu halden kurtulamayacağına ve hayatını bu şekilde idame ettirmesine yorumlanır. Hayatında önemli gelişmelere bir süre ara vermesine ve kurulu düzeninde aksamalar olmayacağına işaret edilir. Rüyada lapa lapa kar yağışı görmek sağlık sorunlarından şikayetçi kimseler için, bir süre daha böyle devam etmesine ve ardından şifa bulmasına işaret edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca