Rüyada “Kaplan” Görmek

Kaplan
Rüyada kaplan görmek düşmanlığını gizlemeyen kin ve nefretini belli eden kimseye işaret eder. Rüyada kaplan görmek zengin ve egosu yüksek adama delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Kaplan Görmek

Rüyada kaplan görmek içindeki art niyeti belli eden ve kötü düşünen kimselerin varlığına işaret eder. Aynı zamanda sert ve diktatör kişiyle yaşanacak olan münakaşaya yorumlanmaktadır. Rüyada kaplan gören kimse için kendini beğenmiş, burnu havada, egosu yüksek, çevresindeki herkesi kendinden aşağıda gören erkeğe yorumlanır. Aynı zamanda herkesi hor gören, iri yarı, kalıplı ve zengin bir erkek ile yorumlanır. Rüyada kaplan görmek yapılan hatalardan ders çıkarmaya, işlenen günahlara tövbe etmeye ve bedenini, ruhunu kötülüklerden uzak tutmaya işaret eder.

Diyanet: Geçmiş hayatında işlenen günahlara tövbe etmek anlamına gelir. Rüya sahibinin çok pişmanlık duyduğu ve son derece vicdan azabı çekeceği durumlar ile karşılaşmasına işaret eder. Rüyada kaplan sütü görmek yakın çevrenizdeki art niyetli insanların şerrine uğramaktan korkmaya ve bu korkuların üstesinden gelmeye delalet eder.

İmam Nablusi: Yaşanmış bütün olumsuzlukların ardından, çok bilgili, kültürlü, ilmi geniş ve güzel düşünce sahibi insan olmaya işaret eder. Rüyada kaplan eti yemek hanedeki bolluk ve bereketin artmasına, mal ve mülkünün çoğalmasına yorumlanır.

İslami rüya tabiri: Rüyada kaplan tüyü görmek girilecek olan ticari işlerde, rakiplerinden daha fazla kazanç ve mal elde etmesine yorumlanır. Rüyada kaplana binmek hayatı boyunca çile çekmemeye, huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeye delalet eder.

Rüyada Kaplan Saldırması

Rüyada kaplanın saldırdığını gören kimse için, hayatında olumlu ve güzel şeylerle karşılaşmasına yorumlanır. Ayrıca çalışma hayatında, büyük başarılar elde etmeye ve makam mertebe sahibi olmasına delalet eder.

Rüyada Kaplan Yavrusu Görmek

Özel yaşam ve çalışma hayatında tecrübesi olmayan, her ortamda pasif kalan ve çekingen davranan kimseye işaret eder. Aynı zamanda bu kişinin eğitilmesine, ona yol gösterilmesine, gerçek hayatı öğrenmesine yorumlanmaktadır. Rüyada kaplan yavrusu görmek başbakan, siyasetçi veya bakan gibi vasıflarla yorumlanmaktadır.

Rüyada Kaplandan Kaçmak

Zorlu iş hayatına işaret eden bu rüya, rakip firmaların deyim yerindeyse birbirlerinin nefeslerini enselerinde hissetmesi olarak yorumlanır. Aynı zamanda kısa vadede yüksek kazançlar elde edilen bir işten, kazançların bir anda düşmesine, iş kaybı yaşanmasına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kaplan Kovalaması

Yapılan çalışmalar sonucu elde edilecek olan başarılara işaret eder. Aynı zamanda bu üstün çalışmalara dikkat çekildiği takdirde, büyük başarı kapılarının açılmasına ve düşmanlarına karşı zafer elde etmeye işaret eder. Rüyada kaplanın kovaladığını görmek, sağlık sorunlarından kurtulmaya, şifa bulmaya, sıkıntılardan feraha ermeye yorumlanır.

Rüyada Kaplan Isırması

Rüyada kaplanın ısırdığını görmek haneye girecek olan art niyetli kimseye ve sorunların artması olarak yorumlanır. Rüyada kaplandan kaçarken yere düşmek tamda her sıkıntıyı atlattım, her zorluğun üstesinden geldiğim dediğiniz anda, olayların içine daha da sürüklenmeye ve adının kötü yerlerde anılmasına rivayet edilir.

Rüyada Kaplan Sevmek

Rüyada kaplan sevmek rüyayı gören kişinin tüm rakiplerine ve düşmanlarına karşı galip gelmesine yorumlanır. Aynı zamanda Rüyada büyük kaplan sevmek, ticaret konusunda büyük başarılara imza atmaya ve soğuk kanlı olunduğu takdirde, yüksek miktarda kazançlar elde ederek malının ve mülkünün artmasına yorumlanır.

Rüyada Siyah Kaplan Görmek

Rüyada siyah kaplan görmek adınıza çıkacak olan dedikodulardan dolayı işinizi ve makamınızı kaybetmeye, güçlü ve çok dişli bir rakip karşısında geriye düşmeye işaret eder. Bazende zorlu bir hastalık ile boğuşmaya ve kötü kalpli, huysuz bir kadının tuzağına düşmeye işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca