Rüyada “Kadın Dövmek” Görmek

Kadın Dövmek
Rüyada kadın dövmek, güç ve iktidar sahibi olmak isteyen birine yorumlanır. Rüyada kadın dövdüğünü görmek, yardım etmek, tasdik etmek anlamına gelir.

Rüyada Kadın Dövmek

Rüyada kadın dövmek, güç ve iktidar sahibi olması anlamına gelip, yorumlanır. Rüyada tanıdığı kadını dövmek, döven kişi dövdüğü kişiye, büyük bir yardım etmek veya yardım görmek ile tabir edilir. Rüyada kadın dövmek, maddi açıdan elinin rahatlamasıdır. Rüyada tanımadığı kadını görmek, hayır işleri ile meşgul olacak olmasıdır. Rüyada tanıdığı bir kadını dövmek, iş hayatında başarılı olmaya, şan ve şöhret elde etmeye yorumlanır. Rüyada sevdiği kadını dövmek, aile içinde huzurun ve muhabbetin artmasına ve sevinç yaşamak anlamına gelir. Rüyada kadının kocasına vurması, her halükarda istişare, nasihat ve söz dinlemek ve menfaat elde etmek ile yorumlanır.

Rüyada kadın dövmek, iş hayatında başarılı olmaya, başarısına yenilerine ekleyecek olması anlamına gelir. Rüyada başka kadını dövdüğünü görmek, güç kaybetmesidir. Rüyada sevmediği kadını dövmek, itibar ve mevki sahibi olmasına yorumlanır. Rüyada sopayla kadın dövdüğünü görmek, sıkıntıdır. Rüyada kadını dövmek, İslami açıdan bakılırsa bu rüyanın yorumu, kişi evliyse eşine destek olmak, ona yardım etmek ve büyük bir miras yada ganimet paylaşmak ile yorumlanır.

Rüyada Kadına El Kaldırmak

Rüyada kadına el kaldırmak, sanıldığı gibi fenalık ve zorbalık ile yorumlanmaz, bu rüya evli biri için eşine destek olmak veya yardımlaşmak ile yorumlanır. Rüyada kadına vurmak, aile içinde sevgi ve muhabbetin artması, çoğalması ile tabir edilip, yorumlanır

Rüyada Kadın Dövdüğünü görmek

Rüyada Kadın Dövdüğünü görmek, uzun zamandır beklenen haberin gelmesi ile mutlu olunacak olmaya tabi edilir. Rüyada tanıdığı bir kadını dövmek, her türlü, koşulsuz her şekilde yardım ve destek olmasına delalettir.

Rüyada Tanımadığı Kadını Dövdüğünü görmek

Rüyada Tanımadığı Kadını Dövdüğünü görmek, hayır ve yardım işleri yapan bir kimse ile tabir edilip, yorumlanmaktadır. Rüyada tanımadığı kadını dövmek, maddi ve manevi açıdan, rahata ve refaha kavuşacak olması anlamına gelir.

Rüyada Hamile Kadın Dövdüğünü görmek

Rüyada Hamile Kadın Dövdüğünü görmek, dert, tasa ve kederden kurtulmasına, sıkıntılarının bitmesi ile yorumlanmaktadır. Rüyada hamile kadın dövmek, geçim sıkıntısından kurtulması, refaha kavuşması anlamına gelir.

Rüyada Kadın Tarafından Dövüldüğünü görmek

Rüyada Kadın Tarafından Dövüldüğünü görmek, İslami rüya tabirlerine göre, rüyayı gören kişi erkek ise, yapılacak olan bazı hatalar anlamına gelir. Rüyayı gören kişi kadın ise, iftiraya uğrayacak olmasıdır. Rüyada tanıdığı kadın tarafından dövülmek, zor ve sıkıntılı bir dönem geçirmesine ile yorumlanır.

Rüyada Yaşlı Kadın Dövdüğünü görmek

Rüyada Yaşlı Kadın Dövdüğünü görmek, pişmanlık yaşayacağı bir hata yapmasına tabir edilip, yorumlanmaktadır. Rüyada yaşlı kadın dövmek, huzurlu ve rahat edemeyeceği bir ortamda çalışarak, mutsuz olması anlamına gelir.

Rüyada Erkeğin Kadını Dövdüğünü görmek

Rüyada Erkeğin Kadını Dövdüğünü görmek, gücüne güç katacak olmasına, yeni mülk sahibi olması ile tabir edilir. Rüyada kadının erkeği dövdüğünü görmek, güç, kuvvet ve mevki sahibi olunmasına rivayet edilir. Rüyada kadın dövmek, bazı rivayetlere göre iki türlü tabir edilir, bekar için evlilik, evli biri için eşine destek olmak anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca