Rüyada “Kaçmak” Görmek

Kaçmak
Rüyada kaçmak, dini görevlerini yerine getirmeye hatalarından arınmaya işarettir. Rüyada kaçmak beladan uzaklaşmaya tehlikelerden emin olmaya yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

Rüyada kaçmak, Dini görevlerini yerine getirmeye hatalarından doğruları bulmaya yorumlanmaktadır. Rüyada kaçmak kaza ve beladan uzaklaşmaya tehlikelerden emin olmaya işaret eder. Rüyada kaçtığını gören bir kimse, iş hayatında saygınlık ve itibar kazanmasına işarettir. Rüyada birinden kaçtığını görmek, yakın zamanda yaşayacağı sıkıntılı zamanlara ve mağlup olacağı bir olaya rivayet edilir. Rüyada kaçmak ve saklanmak, yaşadığı zorlu ve sıkıntılı günlerin sona ereceği anlamına gelmektedir.Rüyada bir olaydan kaçtığını görmek, Rüya sahibinin sorunlarla karşılaşmasına ve bu sorunlardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Kaçmak ne demektir?

Rüyada kaçmak görmek, Rüya sahibini manevi anlamda derinden yaralayacak bir olay yaşayacağına ve bu durumu uzun süre atlatamayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada kaçtığını gören bir kimse, Önceden verilmiş kararlardan dolayı sıkıntılı bir sürece gireceğine ve işlerini yoluna koymak için mücadele edeceği anlamına gelmektedir. Rüyada kaçmak İslami anlamı, Rüya sahibinin gönül işi ile alakalı olarak da yorumlanmaktadır. Rüyada kaçmak dini ve diyanet tabirine göre anlamı ise, kendisine saf ve temiz duygular besleyen bir kişi ile gerçek aşkı bulacağına işaret etmektedir. Rüyada kaçmak Imam nablusi yorumu ise şöyledir, İstemediği ortamlara girmeye, istenmedik kişiler ile birlikte olmaya ve akıllı davranması takdirinde kaza ve belalardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Düşmandan Kaçmak

Rüyada düşmandan kaçtığını görmek, Rüya sahibinin kaza ve beladan, sıkıntı ve kederden, tehlikelerden uzak duracağına ve emin olacağına işaret etmektedir. Rüyada düşmandan kaçtığını gören bir kimse, yaşamış olduğu sıkıntılı günleri atlatacağına ve manevi anlamda kuvvetleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Evden Kaçmak

Rüyada evden kaçmak, Rüyayı gören kişinin hayatında alacağı yeni kararlara işaret eder. Rüyada evden kaçtığını gören bir kimse, eğitim hayatında yeni bir sayfa açacağına, ortaya çıkacak olan kötü durumlardan dolayı işlerinin aksayacağına ve yeni düzene giren hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Koşarak Kaçmak

Rüyada koşarak kaçmak, Rüya sahibinin üstün zekasına ve pratik düşünme kabiliyetine işaret eder. Rüyada koşarak kaçtığını gören bir kimse, her türlü kaza ve beladan kolaylıkla kurtulması anlamına yorumlanmaktadır.

Rüyada Tehlikeden Kaçmak

Rüyada tehlikeden kaçmak, Bu kişinin zor günler yaşayacağı ve zor durumda kalacağına işarettir. Rüyada tehlikeden kaçtığını gören kimse, ağzından çıkan istemsizce bir söz ile sıkıntı yaşayacağına, uzun bir zaman sorunlar ile mücadele edeceğine işaret eder.

Rüyada Kaçmak Ve Yakalanmak

Rüyada kaçtığını ve yakalandığını gören bir kimse, Hayatında çok başarılı işlere imza atacağına ve kazancının günden güne artacağına yorumlanmaktadır. Rüyada kaçtığını ve yakalandığını gören bu rüya sahibi, sağlık sorunlarını atlatıp şifa bulmasına, işlerinin yoluna girmesine işaret edilir.

Rüyada Birinden Kaçmak

Rüyada birinden kaçtığını görmek, Kendisine verilen bir görevi isteksiz ve gönülsüz olarak yapmasına işaret eder. Rüyada tanımadığı birinden kaçtığını gören bir kimse, bir kişinin isteği üzerine ona yardım etmesine ve oldu bitti ye getireceği işlere yorumlanmaktadır.

Rüyada Savaştan Kaçmak

Rüyada savaştan kaçtığını görmek, Rüyayı gören kişinin huzurlu, sakin, güzel bir hayat sürme isteğine delalet eder. Rüyada savaş meydanından kaçtığını görmek, Maddiyata önem vermeyen sağlık, mutluluk ve huzura öncelik veren insana yorumlanmaktadır. Rüyada savaştan kaçan insanlar görmek, şan ve şöhrete aldanmayan maneviyata değer veren insana işaret eder.

Rüyada Okuldan Kaçmak

Rüyada okuldan kaçtığını görmek, Bu rüya sahibinin icra ettiği mesleğinde uzmanlaşmaya, yanına aldığı insanlara kendi mesleğini öğretmeye işaret eder. Rüyada okuldan kaçtığını gören bir kimse, eğitim seviyesi düşük ama ticaret alanında adından söz ettirecek işler yapmaya yorumlanır.

Rüyada Köpekten Kaçmak

Rüyada köpekten kaçtığını görmek, Rüyayı gören kişinin iş hayatında haksızlık yapacağına ve bir yakınının hakkına gireceğine yorumlanmaktadır. Rüyada köpekten kaçan bir kimse, Rüya sahibi iş ve özel hayatında bir arkadaşı ile tartışmasına ve bu durumdan dolayı maddi ve manevi kayıplar yaşamasına işaret etmektedir.

Rüyada Kocaya Kaçmak

Rüyada kocaya kaçtığını görmek, Rüya sahibinin aklında olan bir şeyi gerçekleştirmek için yapacağı işlere ve bu işler karşısında tüm engel ve itirazlara karşı yinede gerçekleştireceğine işaret eder. Rüyada kocaya kaçan bir kimse, kendi bildiğini okuyan, çevresindeki seslere aldırış etmeyen bir kimseye yorumlanmaktadır.

Rüyada Korkarak Kaçmak

Rüyada korkarak kaçtığını görmek, geçmişte yapmış olduğu hatalar sonucunda ders alacağına ve tövbe edeceğine işaret eder. Rüyada korkarak kaçtığını gören bir kimse, kötü bir hadise yaşamasına ve sonrasında bu olaydan kendine ders çıkaracağına, deyim yerinde ise sütten ağzı yanıp yoğurdu üfleyerek yemesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Askerden Kaçmak

Rüyada askerden kaçmak saklanmak, Rüya sahibinin baskı ve zorlamalardan rahatsız olacağına, çevresindeki insanlara karşı tutumunun sert olacağına yorumlanmaktadır. Rüyada askerden kaçmak, Rüya sahibinden beklenti içinde olanların varlığına ve etrafındaki kişiler tarafından yönlendirilmekten hoşlanmadığı anlamına gelmektedir.

Rüyada Eşinden Kaçmak

Rüyada eşinden kaçmak, Rüya sahibinin durgun ve monoton bir hayattan zevk almadığına yorumlanır. Rüyada eşinden kaçtığını gören kişi, gezmeyi, eğlenmeyi, hayatı yaşamayı seven bir insan olması sebebi ile, sorunlu kişilerden ve ortamlardan uzak durması anlamına da gelmektedir.

Rüyada Yangından Kaçmak

Rüyada yangından kaçmak, Rüya sahibinin şans kapıların ve kısmetinin açık olacağına işaret etmektedir. Rüyada yangından kaçtığını gören bir kimse, bir kaza veya belanın teğet geçeceğine yorumlanmaktadır. Rüyada yangından kaçtığını görmek, şans oyunundan yüksek miktarda kazanç sağlayacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Ateşten Kaçmak

Rüyada ateşten kaçmak, Rüya sahibinin hayatı boyunca her alanda isabetli davranışlarda bulunacağına işaret etmektedir. Rüyada ateşten kaçtığını gören bir kimse, kendisine zarar vermek isteyen kişilerle iletişimini keseceğine veya hiç bir şekilde iletişime geçmemesine rivayet edilir. Rüyada ateşten kaçan birini görmek, çevresindeki art niyetli insanlardan uzak durmaya rivayet edilir.

Rüyada Yılandan Kaçmak

Rüyada yılandan kaçmak, Rüya sahibinin yaşadığı ve endişe duyduğu korkulu olaylara işaret etmektedir. Rüyada yılandan kaçtığını gören bir kimse, hayat şartlarına karşı, kendini savunmasız hissetmesine ve kimseye güvenemediği anlamına gelmektedir. Rüyada yılandan kaçtığını görmek, Maddi sıkıntıların artacağına da işarettir.

Rüyada Katilden Kaçmak

Rüyada katilden kaçmak, Rüya sahibinin başından geçmiş olan tatsız, ve kötü olayların etkisinde kaldığına yorumlanmaktadır. Rüyada katilden kaçtığını gören bir kimse, geçmişte yaşadığı talihsiz olayları tekrar yaşama korkusu içinde olduğuna işaret eder. Rüyada katilden kaçtığını görmek, yaşamış olduğu tatsız olayların tekrar gündeme gelmesine rivayet edilir.

Rüyada Teröristten Kaçmak

Rüyada teröristten kaçtığını görmek, rüyayı gören kişinin gerçekleri göreceğine, kalp gözünün açılacağına, çevresindeki uğursuz, kıskanç fitne fesat kişileri fark edip, onlardan uzaklaşmaya çalışacağına ve ailesini de bu tür kişilerden uzak tutmak için emek harcayacağına işaret eder.

Rüyada Karanlıktan Kaçmak

Rüyada karanlıktan kaçmak, Rüya sahibinin içine kapanık ve karamsar biri olduğuna işaret eder. Rüyada karanlıktan kaçan bir kimse, kendisini çaresiz ve güçsüz hissetmesine yorumlanır. Rüyada karanlıktan kaçtığını görmek, insanlara ve hayata karşı güvencini yitirmesine, bu duruma gelmesinde baş rol alan insanlardan uzak durmaya işaret etmektedir.

Rüyada Evden Kaçmak

Rüyada evden kaçmak, Rüya sahibinin ailesine ve sevdiklerine duyduğu hasret ve özleme işaret eder. Rüyada evden kaçtığını gören bir kimse, ailesindeki bireylere olan düşkünlüğüne de yorumlanmaktadır. Rüyada evden kaçtığını görmek, görülen rüyanın tam aksine yorumlanmakta birlikte ailesiyle vakit geçirmekten mutluluk duymaya yorumlanır.

Rüyada Babadan Kaçmak

Rüyada babadan kaçmak, Kişinin gerçek yaşamında ailesinin ve çevresindeki insanların hoşuna gitmeyen takdir edilmeyen işler peşine düşeceği anlamına gelmektedir. Rüyada babasından kaçtığını görmek, söylediği yalanların gün yüzüne çıkmasına ve bu sebepten dolayı zor zamanlar yaşayacağına işaret eder. Rüyada babasından kaçtığını gören bir kimse, bütün uyarı ve ikazlara rağmen burnunun dikine giden ve çektiği sıkıntıların üstesinden gelmekte zorlanan kişiye delalet eder.

Rüyada Babadan Kaçarken Yakalanmak

Rüyada babadan kaçarken yakalandığını görmek, Rüyayı gören kişinin bir yanlış yapacağı ve bu hatasının ailesi tarafından kapatılacağı anlamına gelmektedir. Rüyada babasından kaçarken yakalandığını görmek, ailesindeki kişiler tarafından destek göreceğine ve ilerideki hayatında rahat yaşayacağına işaret edilir. Rüyada babadan kaçarken yakalandığını gören bir kimse, gençlik heveslerinin biteceğine daha olgun karakterde bir insan olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Babadan Kaçıp Dayak Yemek

Rüyada babadan kaçarken yakalanıp dayak yediğini gören bir kimse, gönülsüz girilecek bir işe sonradan sıcak bakmaya, kendilerine verilen fırsatı ramak kala değerlendireceğine işaret eder. Rüyada babasından kaçıp dayak yediğini gören bir kimse, zorlu yollardan geçerek kısmetini bulacağına ve ailesinden yana her zaman maddi ve manevi destek göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Fırtınadan Kaçmak

Rüyada fırtınadan kaçtığını görmek, Rüya sahibinin her türlü sorunlar ile karşı karşıya gelmesine ve tüm sorunların üstesinden bir bir geleceğine işaret eder. Rüyada fırtınadan kaçtığını gören bir kimse, alttan alıcı yapısıyla ikili ilişkilerinin bozulmaması adına, aile ve iş hayatındaki insanlar ile daima uzlaşma yolu aramasına rivayet edilir.

Rüyada Hapisten Kaçmak

Rüyada hapisten kaçtığını görmek, kişinin hak yoluna girerek temiz yaşam sürmesine işaret eder. Rüyada hapisten kaçtığını gören bir kimse, Allah’a sığınmaya dini görevlerini yerine getirmeye, çevresindeki insanlara hayır ile yardım etmeye işaret etmektedir. Rüyada tanıdığı birinin hapisten kaçtığını görmek, o kişinin rüya sahibinden yardım isteyeceği anlamına gelmektedir. Rüyada tanımadığı birinin hapisten kaçtığını görmek, yakın zaman içinde kendisiyle tanışmayı isteyen ve duygusal ilgiler duyan bir kimseye işaret eder.

Rüyada Aslandan Kaçmak

Rüyada aslandan kaçmak, Rüyayı gören kişinin düşmanı ile karşı karşıya gelmesine işaret eder. Rüyada aslandan kaçtığını gören bir kimse, kendisine zarar verecek olan bir insandan dolayı bulunduğu ortamı bırakmaya işaret eder. Rüyada aslandan kaçtığını görmek, Bu rüya sahibinin tehlikeler ile karşılaşmasına ve güçlü zengin bir kişiden korkmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Bombadan Kaçmak

Rüyada bombadan kaçmak, Rüya sahibinin başına gelecek olan bela ve musibetlerden kurtulmaya işaret eder. Rüyada bombadan kaçtığını gören bir kimse, kötülükten uzak durmaya yorumlanmaktadır. Rüyada bombadan kaçtığını görmek, bela ve sıkıntılı günlere işarettir.

Rüyada Polisten Kaçmak

Rüyada polisten kaçmak, Rüyayı gören kişinin yaşadığı kötü olaylar sebebiyle sıkıntıya girmesine işaret eder. Rüyada polisten kaçtığını gören bir kimse, uzun zaman içinden çıkamadığı ve aklına takılan olaylar yaşayacağına da yorumlanmaktadır. Rüyada polisten kaçtığını görmek, kanun ve yasalara karşı ters bir davranışta bulunmaya bir suç işlemesine, bu suçun gün yüzüne çıkmasından tedirgin olacağına da rivayet edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca