Rüyada “Kabuk” Görmek

Kabuk
Rüyada kabuk görmek, plansız yapacağı işlerin başarısız olacağına delalet eder. Rüyada kabuk gören kimse, işine engel olacak kişilerin varlığına delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Kabuk görmek, rüya sahibinin yüzünüze gülen dostlarının sizin arkanızdan sizi çekiştirip, dedikodunuzu yaptıklarına delalet eder. Rüyada kabuk gören kimse, iş hayatında bazı hatalı kararlarından ve adımlarından dolayı vakit kaybedeceğine, maddi ve manevi zarara uğrayacağına işaret eder. İslami yorumu, yakın zamanda ileriye dönük yeni girişimlerde bulunarak helal kazançlı işler yapacağına rivayet eder. Dini ve Diyanet yorumu, rüya sahibinin yapacağı işler karşısında çevresi tarafından abartılı bir seklide övüleceğiz anlamına gelir.

Rüyada kabuk görmek hakkında İbn’ül Eşas (r.a.) demiştir ki ; hamile bir bayanın çocuğunu düşürmesine delalet eder. Rüyada kabuk görmek bazı yorumculara göre, ailesiyle planladığı bir uzun yolculuğa çıkacağına işaret eder.

Rüyada Kabuk Görmek

Rüyada kabuk görmek, rüya sahibinin iş hayatında plansız yapacağı işlerin başarısız olacağına delalet eder. Rüyada kabuk gören kimse, yakın zamanda çevresi tarafında yüzüne gülüp, arkasından dedikodu yapacağına işaret eder.

Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek

Rüyada çekirdek kabuğu görmek, rüya sahibinin iş hayatında istediği sonuçları elde edemeyerek başarısızlığa uğrayacağına delalet eder. Rüyada çekirdek kabuğu gören kimse, kısa süre içinde yanlış hamleler yaparak çevresindeki dostlarını kaybetmesine işaret eder.

Rüyada Deniz Kabuğu Görmek

Rüyada deniz kabuğu görmek, rüya sahibinin iş hayatında yapacağı yatırımlar karşısında, şansının döneceğine ve maddi ve manevi kazanç elde edeceğine delalet eder. Rüyada deniz kabuğu gören kimse, yakın zamanda iş hayatında iyi hamleler yaparak, tüm birikimlerini toplayarak geleceğe dönük yatırım yapacağına işaret eder.

Rüyada Soğan Kabuğu Görmek

Rüyada soğan kabuğu görmek, rüya sahibinin huzursuz geçen günlerinin alacağı bir haberle mutlu olacağına ve sevinç gözyaşları dökeceğine delalet eder. Rüyada soğan kabuğu gören kimse, uzun zamandır her şeye gereksiz evham yaparak bazı olayları haddinden fazla büyüteceğine işaret eder.

Rüyada Muz Kabuğu Görmek

Rüyada muz kabuğu görmek, rüya sahibinin çevresinde kötülüğünü isteyen ve her işine engel olan kişilerin varlığına delalet eder. Rüyada muz kabuğu gören kimse, yakın zamanda güvenilmeyen kişilerle ortak bir işe girerek maddi ve manevi zarar göreceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca