Rüyada “Kablo” Görmek

Kablo
Rüyada kablo görmek, yaşamı boyunca kararlı bir kişi olduğuna delalet eder. Rüyada kablo görmek, işlerinin bozulup, geçim sıkıntısı yaşayacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Kablo görmek, Rüya sahibi riskli işlere atılarak, olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüyada kablo gören kimse, yakın zamanda tehlikeli bir işlerle uğraşarak, bu iş olumlu olarak, maddi zenginlik yaşayacağına işaret eder. İslami yorumu, rüya sahibinin hane içerisinde alacağı net ve keskin kararlarla kimi zaman üzüleceğine, kimi zaman da mutlu olacağına rivayet eder. Dini ve Diyanet yorumu, rüya sahibi kemerleri sıkarak gereksiz harcamalardan kaçınacağına ve birikim yapacağı anlamına gelir.

Rüyada kablo görmek hakkında Cabir’ül Mağribi (r.a.) demiştir ki: rüya sahibinin yakınında kendini çok rahat hissettirecek bir dostu olacağına delalet eder. Rüyada kablo görmek bazı yorumculara göre, yakın zamanda can sıkıntısı çekeceğine, ve kötü olaylarla karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada Kablo Görmek

Rüyada kablo görmek, rüya sahibinin yaşamı boyunca kararlı bir insan olduğuna ve işlerinde net karar verdiğine delalet eder. Rüyada kablo gören kimse, yakın zamanda aşk hayatında veya aile hayatında oluşacak olan dezavantajları üstlemeye cesaret edeceğine işaret eder.

Rüyada Kablo Bağlamak

Rüyada kablo bağlamak, rüya sahibinin işlerinin bozulacağına ve geçim sıkıntısı yaşayacağına delalet eder. Rüyada kablo bağlayan kimse, yakın zamanda plansız kalkıştığı işlerin olumsuz olarak sonuçlanacağına ve hane içinde huzursuzluk yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Kablo Döşemek

Rüyada kablo döşemek, rüya sahibinin çevresindekiler tarafından sürekli kaos yaşadığına delalet eder. Rüyada kablo döşeyen kimse, etrafındaki kişiler arasında sürekli gerginlik, anlaşmazlık durumlarında karşı karşıya kalacağına ve ortalığı sakinleştirmeye işaret eder.

Rüyada Kablo Çekmek

Rüyada kablo çekmek, rüya sahibinin başarılarının daima ön planda olacağına ve çalışkanlığı ile herkesiz gözünün üzerinde olacağına delalet eder. Rüyada kablo çeken kimse, uzun zamandır çevresinde başarısını çekemeyen ve hoşlanmayan kişilerin olduğuna işaret eder.

Rüyada Kablo Koparmak

Rüyada kablo koparmak, rüya sahibinin aşk hayatında gönlünü ona açan, yanında rahatlıkla sevinç gözyaşı döken bir kişinin varlığına delalet eder. Rüyada kablo koparan kimse, yakın zamanda çevresindeki bir yakınının varlığı ile güç veren bir kimsenin olduğuna işaret eder.

Rüyada Kablo Yanması

Rüyada kablo yanması, rüya sahibinin yardıma ihtiyacı olan ve hanesine gelen kişilere yardım edeceğine işaret eder. Rüyada kablo yanmasını gören kimse, yakın zamanda yardım severliği sayesinde çevresindeki kişilerin taktirini kazanacağına işaret eder.

Rüyada Kablo Sökmek

Rüyada kablo sökmek, rüya sahibinin borçlarından kurtulacağına ve feraha ereceğine delalet eder. Rüyada kablo söken kimse, yakın zamanda geçim sıkıntısından kurtulacağına ve hane içinde huzurlu bir yaşam süreceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca