Rüyada “Kabeyi” Görmek

Kabeyi
Rüyada kabeyi görmek sözünün eri saygınlık ve itibar sahibi kimseye rivayet edilir. Rüyada kabeyi gören kimse için alim kişilerle birlikte olmaya yorumlanır.

Rüyada kabeyi görmek, kazancının bir kısmını fakir ve yoksul kimselere bağışlamak ile tabir edilir. Allah’ın emir ve yasaklarına uymaya, şerden uzak durmaya ve hayırlı bir evlilik ile dünya evine girmeye yorumlanır. Aynı zamanda yaşadığı toplum içinde, halka karşı yapılacak olan hayırlı işlere de işaret eder. Diyanet: Rüyada kabeyi gören kimse yapılacak olan ticari bir iş için, bir yakınından borç almaya ve girdiği bu işte muvaffak olup, borçlarını kısa zaman içinde kolaylıkla ödemesine yorumlanır. İmam Nablusi: Her kim rüyasında kabeyi gördü ise eğer Allah katında, salih ve makbul kullardan kabul edilir demiştir.

Rüyada Kabeyi Görmek

Rüyada kabeyi görüp izlemek geçmiş hayatı israf, günah ve haram ile dolu olan bu kimsenin, hidayete ermesine ve doğru yolu bularak, İslam dinine yoğunlaşması olarak yorumlanır. Kabeyi uzaktan görmek günahlardan arınmak isteyen ve doğru yola girmek isteyen kimsenin bu yolda çekeceği çile ve cefa ile yorumlanır. Kabeyi görüp dua ettiğini görmek ise bulunduğu yerdeki devlet büyüğünden destek görmesine veya devlet kapısında bekleyen bir işi varsa eğer olumlu sonuçlanmasına işaret eder.

Rüyada Kabeyi Görmek Dua Etmek

Rüyada kabeyi görerek şükür duası eden bir kimse, şeytan ehli kimselerden uzak kalmaya ve kendisine zarar verecek, şirke sokacak olan günahlardan arınmasına işaret eder.

Rüyada Kabeyi Görmek Ağlamak

Rüyada kabeyi görüp ağlamak geçmiş hayatında işlemiş olduğu günahlara tövbe etmesine yorumlanır. Rüyada kabeyi görüp ağlayarak uyanmak ise pişmanlık duyduğu işler yapan kimse için, tövbe ederek Allah’a yalvarmak olarak tabir edilir.

Rüyada Kabeyi Tavaf Etmek

Rüyada Kâbe’yi tavaf ettiğini gören kimse her Müslümana farz olan ibadetlerini yerine getirmesine, sözünün eri olan kimse olmaya işaret eder. Rüyada kabe adaplı şekilde tavaf edilmezse eğer, bu rüyanın tam tersi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kâbe’yi Ziyaret Etmek

Rüyada Kâbeyi ziyaret ettiğini görmek islam dininin bütün emir ve yasaklarına uymaya işaret eder. Aynı zamanda dinine bağlı olan ve dini bütün bir kimse olarak tabir edilir.

Rüyada Kâbe Hurması Görmek

Rüyada Kâbe hurması görmek hayır ehli kişiler ile birlikte olmaya tabir edilir. Rüyada kabe hurması görmek kutsal kitabımız Kuran-ı Kerimi okuyan ve hatim eden bir alim kişi olarak yorumlanır.

Rüyada Kâbe Kapısını Görmek

Rüyada Kâbe kapısını görmek hac veya umre ziyareti yapmak isteyen kişinin arzu ve dileğinin gerçekleşmesine işaret edilir. Umre yapmak şerefine nail olan bu kimse için, hayırlı bir başlangıç ve güzel bir döneme geçiş yapılmasına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kâbe’yi Uzaktan Görmek

Kabeyi uzaktan gören bir kimse için çok kuşkulu ve şüpheci olarak tabir edilir. Bazı zamanda bu rüya vesilesiyle kişinin kurgu ve kuruntularından kurtularak doğru yola girmesine işaret etmektedir.

Rüyada Kâbe’yi Yıkık Görmek

Rüyada Kabe’ nin yıkılmış ya da çökmüş olduğunu görmek,  dinden uzaklaşmaya ve farz olan ibadetlerini aksatmaya yorumlanır. Rüyada kabe’nin yıkıldığını gören bir kimse dini terk eder ve günahlar aleminde yaşayacağına işarettir.

Rüyada Kâbe’yi Tavaf Edenleri Görmek

Rüyada kişi kendisinin kabeyi tavaf ettiğini görmesi, din yolunda hayırlı işler yapmasına işaret eder. Rüyada kabeyi tavaf edenleri görmek ise dinde yükselmeye ilim ve irfan sahibi kimseler ile birlikte olmaya işaret eder.

Rüyada Kâbe’ye Girdiğini Görmek

Rüyasında kabe’ ye girdiğini gören kimse devletin yüksek mecralarından en üst makamdaki kişiyle görüşme yapmasına işaret eder. Rüyada kendini kabe’nin içinde görmek devlet erkanı ile birlikte olmaya ve devlet büyükleriyle birlikte kazanılacak olan zafere delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca