Rüyada “Jöle” Görmek

Jöle
Rüyada jöle görmek, yakınları tarafından sevgi ve saygı görmeye delalet eder. Rüyada jöle gören kimse, dostları ile eğlenceli vakit geçirmeye işaret eder
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Jöle görmek, yakın zamanda yarım kalmış bir işi yeniden üzerinde çalışarak bitirilmesine delalet eder. Rüyada jöle gören kimse, yapacağı işlerde çok iyi bir mevkiye geleceğine işaret eder. İslami yorumu, rüya sahibinin kısa sürede girişimci ruhunu ortaya çıkaracağını ve pek çok işlerde yüksek başarı elde edeceğine rivayet eder. Dini ve Diyanet yorumu, Allah’ın izni ile aklında ve kalbinde arzu ettiği tüm muradına ereceğine rivayet eder.

Rüyada jöle görmek hakkında Kirmani (r.a.) demiştir ki: çevresindeki kişilerden yardım görmeden özel işlerini kendi başına düzelteceğine delalet eder. Rüyada jöle görmek bazı yorumculara göre, kişinin gösterişe meraklı olduğunu ve çevresindekilere karşı görgüsüzlük olarak değerlendirileceğini işaret eder.

Rüyada Jöle Görmek

Rüyada jöle görmek, rüya sahibinin sevdiği kişiler güzel vakitler geçireceğine ve iyilik göreceğinize delalet eder. Rüyada jöle gören kimse, yakın dostları ile eğlenceli olacak bir davet katılacağına işaret eder.

Rüyada Saç Jölesi Görmek

Rüyada saç jölesi görmek, rüya sahibinin ailesi ile beraber uzun bir seyahate çıkacağına delalet eder. Rüyada saç jölesi gören kimse, kısa süre içinde çevrenizdeki ikili ilişkilerinizde elde edeceğiniz gelişmelere işaret eder.

Rüyada Saça Jöle Sürmek

Rüyada saça jöle sürmek, rüya sahibinin yakınları tarafından sanata olan yeteneğini keşfedeceklerine delalet eder. Rüyada saça jöle süren kimse, çevresindekilere kendisini kanıtlayabilcek bir fırsat elde ederek kısa zaman şan ve şöhret sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Jöle Satın Almak

Rüyada jöle satın almak, rüya sahibinin çevresindekilere karşı ön yargılı tavırları, bakış açısı ve kusurlarının farkına vararak kendisin çeki düzen vereceğine delalet eder. Rüyada jöle satın alan kimse, özel hayatında karşı cinse iyi biri gözükmek için yakınlarının takdirini toplayacağına işaret eder.

Rüyada Jöleli Saç Görmek

Rüyada jöleli saç görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda zorluk yaşayacağına delalet eder. Rüyada jöleli saç gören kimse, yakın zamanda hane içinde karşılaşacak olumsuz olaylarla karşı karşıya kalacağına, huzurunun kaçacağına işaret eder.

Rüyada Jöle Yemek

Rüyada jöle yemek, rüya sahibinin sıkıntılar çekerek elde edeceği maddi kazanca delalet eder. Rüyada jöle yiyen kimse, yakın zamanda sağlık problemi yaşamasına veya kötü bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada Jöleli Pasta Görmek

Rüyada jöleli pasta görmek, rüya sahibinin sansının ve kısmetinin açılacağına delalet eder. Rüyada jöleli pasta gören kimse, yakın zamanda yapacağı işlerden helal kazanç elde edip, sıkıntılarından kurtulacağına ve feraha çıkacağına işaret eder.

Rüyada Renkli Jöle Görmek

Rüyada renkli jöle görmek, rüya sahibinin özel hayatında kişisel bakımına önem veren bir kişi ile tanışacağına delalet eder. Rüyada renkli jöle gören kimse, kısa süre içinde hayırlı işlere girip maddi kazanç elde edeceğine ve hayırlı bir kısmetle karşılaşacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca