Rüyada “Jilet” Görmek

Jilet
Rüyada jilet görmek, zorlu günleri artık geri bırakarak feraha ereceğine delalet eder. Rüyada jilet görmek, güzel olaylar ve hayırlı kısmetleri işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Jilet görmek, rüya sahibinin uzun zamandır sonucu belirsiz olan bir işin sonunun iyi bitmesine delalet eder. Rüyada jilet gören kimse, yakın zamanda hayırlı kısmete ve iş hayatınıza terfi etmeye işaret eder. İslami yorumu, rüya sahibin iş hayatında çevresindekilerden daha üst mevkiye geleceğine rivayet eder. Dini ve Diyanet yorumu, rüya sahibinin özel hayatı için uzun zamandır almak istediği kararların artık son bulacağı anlamına gelir.

Rüyada jilet görmek hakkında, Caferi Sadık (r.a.) diyor ki; uzun zamandır aklında olan bir işin hayırlı son ile biteceği delalet eder. Rüyada jilet görmek bazı yorumculara göre, yakın zaman içerisinde tüm sıkıntı, keder ve dertlerinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Jilet Görmek

Rüyada jilet görmek, rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı zorlu günleri artık geri bırakıp feraha ereceğine delalet eder. Rüyada jilet gören kimse, beklemediğiniz bir haberin yada olmasını istediğiniz bir işin süresinin biteceğine ve hayırlı olacağına işaret eder.

Rüyada Temiz Jilet Görmek

Rüyada temiz jilet görmek, rüya sahibinin özel hayatında olumlu ve hayırlı gelişmeler ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüyasında temiz jilet gören kimse, kısa sürede içerisinde arkadaşlarınızla yapacağınız ortak işlerde başarıya ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Paslı Jilet Görmek

Rüyada paslı jilet görmek, rüya sahibinin sıkıntılı ve zor günler yaşayacağını ve hane içinde huzursuzluk olacağına delalet eder. Rüyasında paslı jilet gören kimse, kötü hayat yaşayacağına ve içine kapanık, karamsar olmasına işaret eder.

Rüyada Kırık Jilet Görmek

Rüyada kırık jilet görmek, rüya sahibinin kafasının karışık ve belirsiz duyguları sizi ele geçireceğine, sıkıntılı günler yaşayacağınıza delalet eder. Rüyasında kırık jilet gören kimse, duyguları karşısından kafasının karışık olmasına ve üzülüp acı çekeceğine işaret eder.

Rüyada Jilet Bıçağı Görmek

Rüyada jilet bıçağı görmek, rüya sahibinin hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına ve derdi kalmayacağına, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine delalet eder. Rüyada jilet bıçağı gören kimse, güzel işlere ve hayırlı kısmetleri işaret eder.

Rüyada Jiletle Kıl Temizlemek

Rüyada jiletle kıl temizlemek, rüya sahibinin maddi ve manevi kayıplar yaşayacağına delalet eder. Rüyada jiletle kıl temizleyen kimse, kısa süre içinde işlerinin bozulacağına ve hane içerisinde huzurluk, ayrılığa rivayet eder.

Rüyada Jilet Kesmesi

Rüyada jilet kesmesi, rüya sahibine yakınları tarafından gelecek müjdeli bir habere sevinip mutlu olacağına delalet eder. Rüyada jilet kesiği gören kimse, uzun zamandır özlem çeken arkadaşınızla bir araya gelerek, ayrı kaldıkları zamanın acısını çıkararak, özlem gidermelerine işaret eder.

Rüyada Jiletle Kesilmek

Rüyada jiletle kesilme, rüya sahibinin çevresindeki kişiler tarafından zeki, ve çalışkan bir arkadaşlık kuracağına delalet eder. Rüyasında jiletle kesilen kimse, yakın zamanda iş hayatında yükselir ve mevki sahibi olmasına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca