Rüyada “Jeton” Görmek

Jeton
Rüyada jeton görmek, dostlarıyla kara veya deniz yolculuğu yapacağına delalet eder. Rüyada jeton gören kimse, gelecek bir habere sevineceğine işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Jeton görmek, ailesiyle beraber tatil amaçlı uzun bir seyahatlere çıkacağına delalet eder. Rüyada jeton gören kimse, çevresindeki kişiler ile yapacağı işlerden kazanç elde edeceğine ve birikip yapacağına işaret eder. İslami yorumu, rüya sahibi şanslı bir kişi olmaya ve kısa zamanda zenginleşmeye rivayet eder. Dini ve Diyanet yorumu, yakınları tarafından gelecek bir  habere, kısmetinin açılacağını ve ömür boyu sürecek bir ilişki yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada jeton görmek hakkında Caferi Sadık (r.a.) demiştir ki, rüya sahibinin her anında ona desteklerini esirgemeyecek güzel dostluklar kurulacağına delalet eder. Rüyada jeton görmek bazı yorumculara göre, hane içinde sorunsuz bir dönem geçireceğine ve çıkacağı yolculuklarda başka fırsatlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Jeton Görmek

Rüyada jeton görmek, rüya sahibinin dostlarıyla kara veya deniz yolculuğu yapacağına delalet eder. Rüyada jeton gören kimse, yakın zamanda çevrendeki bir kişiden gelecek bir habere sevineceğine işaret eder.

Rüyada Jeton Bulmak

Rüyada jeton bulmak,rüya sahibinin hayatını değiştirecek gelişmeler yaşayacağına ve hislerine göre hareket edeceğine delalet eder. Rüyada jeton bulan kimse, yakın zamanda büyük başarılara imza atacağını ve kazançlı bir iş sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Jeton Kaybetmek

Rüyada jeton kaybetmek, rüya sahibinin yakınındaki kişilere karşı güveni kaybedeceğine delalet eder. Rüyada jeton kaybeden kimse, kısa süre içinde beklendik ani bir habere üzüleceğine, sağlığını kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Jeton Satmak

Rüyada jeton satmak, rüya sahibinin hayırlı bir işe veya güzel olaylar ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüyada jeton satan kimse, yakın zamanda hane içinde bolluk, bereket, helal rızk gireceğine işaret eder.

Rüyada Jeton Almak

Rüyada jeton almak, rüya sahibinin özel hayatında çok hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüyada jeton aldığını gören kimse, yakın zamanda yapacağı işlerde helal kazanç ve manevi zenginlik elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Jeton Kazanmak

Rüyada jeton kazanmak, rüya sahibinin işlerinin büyümesine ve ticaretinin genişleyeceğine delalet eder. Rüyada jeton kazanan kimse, yakın zamanda hane içinde mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesine işaret eder.

Rüyada Sarı Jeton Görmek

Rüyada sarı jeton görmek, rüya sahibinin bolluğa, berekete ve zenginliğe delalet eder. Rüyada sarı jeton gören kimse, hayırlı kısmetli olacağı günlerin yaklaştığına işaret eder.

Rüyada Oyun Jetonu Görmek

Rüyada oyun jetonu görmek, rüya sahibinin sevdiği bir kişinin ilgilenmesi gereken bazı önemli işleri olduğu halde kendisine bir yararı dokunmayacağına delalet eder. Rüyada oyun jetonu gören kimse, yakın zamanda kendisinde bulunan yeteneklerin ve becerilerin farkında varacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca