Rüyada “Jandarma” Görmek

Jandarma
Rüyada jandarma görmek başarı ile yorumlanır. Karakolda bir jandarma görmek ve konuşmak iyi haber almaya ve hasret çektiğiniz, özlediğiniz bir kimse ile bir araya gelmeye özlem gidermeye delalet eder.

Rüyada jandarma görmek, ne anlama gelir? Jandarma görmek; Korkularınızdan emin olmaya ve rüyayı gören kişiye edilen hayır duaların neticesinde manevi bir koruma altında olmaya delalet eder. Rüyada jandarmanın eve gelmesi, bir haber almanıza delalet eder. Rüyada jandarmanın evi basması sıkıntıdır, beklemedik bir zamanda bir kayba uğramaya işaret eder. Rüyada evde jandarma görmek, hanenizdeki sıkıntılardan kurtulmaya, evinizde varsa bir güvensizlik bunların izalesine ve giderilmesi anlamına gelir. Rüyada jandarma tarafından tutuklanmak, ummadığınız bir musibete belaya düşebileceğiniz anlamına gelir daha dikkatli olmalısınız. Rüyada jandarma trafik görmek; trafikteyken hareket esnasında bir aracınızla giderken veya geçerken görmek trafik arabası görmek, bir yolculuğa çıkmaya bu yolculukta kazalardan emin olmaya dikkatli olmaya delalet eder.

Rüyada Jandarma komutanı görmek; başarı ile yorumlanır.Karakolda bir jandarma komutanı görmek ve konuşmak iyi haber alınacağına delalettir. Rüyada jandarma komutanı görmek genelde hayır ile yorumlanır. Rüyada karakolda jandarma komutanı görmek, işlerinizle ilgili bir görüşme yapmaya ve bu görüşmeden sonra iyi bir atılım yapmaya alamettir.

Rüyada Jandarma Kıyafeti giymek; Kişi erkekse ve askere gitmemişse, iyi ve rahat askerlik yapmasına işarettir. Erkek ve kadın için genel olarak, Rüyada jandarma kıyafeti giymek, hastalıklardan şifa bulmaya korunmaya, korkulardan sıkıntılardan bertaraf olmaya işarettir.

Rüyada Jandarma olmak

Rüyada jandarma olduğunu görmek, kişi için dualarını esirgemeyen kişiler olduğu ve bu duaların Allah katında kabul olması sayesinde belalardan, kazalardan, musibetten, dedikodudan ve kem gözden uzak olacağı yorumu yapılır.

Rüyada Jandarma Asker Görmek

Rüyasında jandarma askeri görmek; Bu rüya, kişinin toplumda sözü geçen, itibar sahibi ve önemli bir kariyeri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi, sahip olduğu makam sayesinde, herkesin karşısına geçip de laf söylemeye cesaret edeceği biri değildir ve toplumda büyük bir ağırlığı vardır. Rüyada jandarma gören kişinin zahmetli ve kendisine sürekli zorluk çıkaracak bir işi olacaktır. Bu iş, rüya sahibinin uzunca bir süre başını ağartacak demektir.

Rüyada Jandarma Aracı Görmek

Rüyasında jandarma aracı görmek şu anlama gelir; Rüyanızda jandarmaya ait bir araç gören kimse çok yakın zamanda büyük mücadeleler bekliyor demektir. Ancak uğraşlarının sonucunda kesin başarıya ulaşacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. filiz dedi ki:

    Ruyamda kardesimin ust on disinin bir tanesinin dokuldugu goruyordum. Anlami ne demek acaba

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca