Rüyada “Jaguar” Görmek

Jaguar
Rüyada jaguar görmek, içinin temiz olduğuna ve bir haber almaya delalet eder. Rüyada jaguar gören kimse, yakın bir arkadaşı ile vakit geçirmeye işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Jaguar görmek, rüya sahibinin yakınları tarafından art niyetli, ikiyüzlü, samimiyetsiz ve güvenilmeyecek kişilerden uzak kalmasına delalet eder. Rüyada jaguar gören kimse, çevresindeki kişiler yüzüne gülüp arkasından kötülükler yapacağına işaret eder.İslami yorumu, rüya sahibinin görünüşte sadık olmakla birlikte düşmanlığını gizleyen bir kişiye rivayet eder. Din ve Diyanet yorumu, rüya sahibin elinden geleni yapan, fitneci ve fesat bir kimsenin varlığı anlamına gelir.

Rüyada jaguar görmek hakkında İbni Kesir (r.a.) diyor ki; haram kazançlardan uzak durmaya ve çevrenizde iyi sıkı dostluklar kurmaya delalet eder. Rüyada jaguar görmek bazı yorumculara göre, çevrenizde size düşman olan sinsi kişilerin olduğuna ve bu kişilerin size zarar vereceğine rivayet eder.

Rüyada Jaguar Görmek

Rüyada jaguar görmek, rüya sahibinin içinin temiz olduğuna ve müjdeli bir haber alacağına delalet eder. Rüyada jaguar gören kimse, uzun zamandır affedemediğiniz bir kişi olduğunu, fakat o kişiyle vakit geçirmeyi özlediğinize işaret eder.

Rüyada Jaguar Hayvanı Görmek

Rüyada jaguar hayvanı görmek, rüya sahibine sevdiği, iyi niyetle yaklaştığı kişiye güveninin kaybolacağına ve hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder. Rüyada jaguar hayvanı gören kimse, yakın zamanda çevresindeki bir yakını tarafından üzüleceğine ve kötü olaylarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Evde Jaguar Görmek

Rüyada evde jaguar görmek, rüya sahibinin iş hayatında hırslı ve azimli olarak çalışıp terfi etmesine delalet eder. Rüyada evde jaguar gören kimse, uzun zamandır kararlı olmaya, isteklerin, hayallerin ve ideallerin peşinden koşacağına işaret eder.

Rüyada Jaguar Yavrusu Görmek

Rüyada jaguar yavrusu görmek, rüya sahibinin zorluklarla mücadele ederek sıkıntılarından kurtulacağına ve feraha ereceğine delalet eder. Rüyada jaguar yavrusu gören kimse, yakın zamanda karşısına çıkacak fırsatlar ile karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada Jaguardan Kaçmak

Rüyada jaguardan kaçmak, rüya sahibinin ticaret hayatında ve özel hayatında kendini çekemeyen bazı rakipleri ve düşmanları olduğuna delalet eder. Rüyada jaguardan kimse, uzun zamandır rüya sahibine zarar vermek için kötülükler karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada Jaguar Öldürmek

Rüyada jaguar öldürmek, rüya sahibinin gelecek bir habere kısmetinin açılacağına delalet eder. Rüyada jaguar öldüren kimse, yakın zamanda yapacağı işlerden başarı elde edeceğine ve helal rızıklar kazanacağına işaret eder.

Rüyada Jaguar Isırması

Rüyada jaguar ısırması, rüya sahibinin özel hayatının renkleneceği ve istediği gibi biriyle mutlu bir beraberlik yaşayacağına delalet eder. Rüyada jaguar ısırmasını gören kimse, yakın zamanda sıkıntılarının üstesinden gelmeyi başaracağına ve rahata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek

Rüyada vahşi hayvan görmek, rüya sahibinin çevresindeki arkasından kuyusunu kazma planlarını yapan kişiler olduğuna delalet eder. Rüyada vahşi hayvan gören kimse, yakın zamanda iyi niyetli gibi duran ama tehlikeli olabilecek bir yakınının olduğuna işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca