Rüyada “Ispanak” Görmek

Ispanak
Rüyada ıspanak görmek; Bir rivayete göre, hasta için şifa ile tabir olunur. Ispanak aldığını veya pismiş olarak yediğini gören kedere düşer.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

Rüyada ıspanak görmek, hüzün, gam ile yorumlanırken, Bir başka rüya alimlerine göre: Kişi Hastaysa şifa bulur ve iyileşir. Ispanak aldığını veya pişmiş olarak yediğini gören kimse, gama düşer. Eğer rüya sahibi hastaysa, iyileşir. Rüyada ıspanak gören kimse aklı karışık kişiler oldukları da yorumlanır . Gerçekte ıspanak yapraklarının ve köklerinin birbirine dolanması gibi düşünün, bu kişiler belki özel hayatlarında belki de iş yaşantılarında karmaşık psikolojide olup, kararsızlık yaşıyor olabilirler.

Rüyada ıspanak yemek

Rüyada taze ıspanak yemek, sağlıklı olmaya delalet eder. Eğer rüyanızda yediğiniz ıspanak bayatsa ve çiğ yiyorsanız hastalık, sıkıntı ile tabir edilir. Rüyada ıspanak yemek temiz ve topraksız yıkanmış ıspanak yemek daha iyi yorumlanır genel olarak rüyada ıspanak yemek taze ise sağlık ve afiyet ile yorumlanır. Çocuğu olmayan bir kişi rüyasında yemyeşil, parlak ve canlı ıspanak görüyorsa şifa bulup, çocuk sahibi olacaktır.

Rüyada ıspanak pişirmek

Rüyada ıspanak yemeği pişirmek, Hasta Bir kimsenin rüyasında ıspanak yemeği pişirip yediğini görürse yakın zamanda iyileşecek ve ayağa kalkacaktır. Bazı Rüya alimlerine göre; Rüyada ıspanak pişirmek cebinizden çıkacak bir miktar harcamaya paraya yorumlanır.

Rüyada ıspanak almak

Bir kimsenin rüyasında, bir tezgahtan yada pazarda görüp rüyada ıspanak almak için elini uzattığını ve eline ıspanak aldığını görmek; Bu rüya sahibinin kısmetine işaret eder.  Kısmetin bol olmasına şansın talihin açılmasına alamettir.

Rüyada ıspanak yıkamak

Ispanak bitkilerin, sebzelerin hayatımızdaki önemi büyüktür. Rüyada taze ıspanak yıkamak , rüyayı gören kişi eğer hastaysa şifa bulacağına eğer bir hastalıktan münkariz ise kurtulacağına alamettir. Ispanak faydalı bir bitkidir bundan dolayı rüyada ıspanak görmek ve yıkamak, yıllar boyunca bizlere ilaç olmaya ve şifa dağıtmaya devam etmiştir.

Rüyada ıspanak yemeği yapmak

Rüyada ıspanak yemeği pişirmek; Rüyada bir kimsenin ıspanak yemeği yaptığını görmesi, yeni bir iş de başarılı olmaya, sağlık ve sıhhatli olacağına delalet eder.

Rüyada Taze ıspanak görmek

Ispanağın yeşil olması iyidir, yani Rüyada taze ıspanak görmek; Aslında kişinin taşıdığı umudun bir aynasıdır. Çürümüş veya bayat ıspanak ise karamsar ve umutsuz olan kişilerin ruh halini yansıtır.

Rüyada pazardan ıspanak almak

Ispanak almak, yani Kişinin rüyada pazardan ıspanak aldığını görmesi; Başarı için bazı plan ve hedefleri ve umutları olan kişilerin ruh halini ifade eder. Ayrıca kişinin gönlünden dilediklerinin de bir göstergesidir demek yanlış olmaz rüyada ıspanak almak, pazardan yada bir tezgahtan dahi olsa kişinin hedeflerinin kolayca olmasına alamettir.

Rüyada Ispanak Görmek Bilinç altı ve Psikolojik yorumu

Bitkilerin ve sebzelerin hayatımızda yeri  çok önemlidir. Ispanak gibi Bitkiler yüz yıllardır  bizlere ilaç olmuştur. Buna örnek Osmanlı zamanını düşünün, bu devirde kimyasal ilaçlar mı vardı  yoktu bu tarz bitkilerden ilaçlar elde edilirdi. Ispanak bir şifa kaynağıdır, bu kaynaktan akan su gibi yaralara merhem dağıtmaya devam etmiştir. Bir kimse rüyada ıspanak görse, o kişinin varsa bir hastalığı bunun için bir çıkar yol bulacağına ve bunun adına aklının ve bilinçaltının bu konuyla ne kadar alakadar olduğuna göre de değişir ve ifadelerde değişkenlik gösterebilir. Aslında kolay ve anlaşılır anlamda, Ispanak bayanların bilinçaltında hayırlı manda, güzellik ve şifa için manada yerini alırken, er kişi yani erkek kişiler için de daha iyi anlamak adına misal vermek gerekirse, ünlü çizgi film yıldızı Temel Reis gibi güçlü ve kuvvetli olmanın avantajını hissettirmektedir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca