Rüyada “Islık Çalmak” Görmek

Islık Çalmak
Rüyada ıslık çalmak tehlikeli ve güçlü düşmana delalet eder. Rüyada ıslık çalmak diyanete göre hastalığa yakalanmaya ve borçlarını ödeyemeyeceğine işaret eder.

Rüyada ıslık çalmak, genel olarak hayır ile yorumlanmaz. Art niyetli ve geçimsiz, huysuz, kibirli, sorunları çok olan ve sıkıntıları günden güne artan kişiye işaret eder. Bir rivayete göre rüyada ıslık çalmak, hastalığa yakalanmaya ve borçlarını ödeyemeyeceğine yorumlanmaktadır. Diyanette ıslık çalmak, hayırsız ve dinden uzak olan kişilerle karşılaşmaya ve bu kişiler tarafından zarara uğratılmak istenmeye işaret eder. Bazı zamanlarda, kötü huylu ve Allah korkusu olmayan kişiler nedeni ile, kaza ve belaya uğramaya rivayet edilir. Sıkıntılı günler yaşamasına sebep olanların bulunduğu ortamlardan uzak durmaya da delalet eder.

Rüyada ıslık çaldığını gören kimseler için, rüya alimlerinin İslami ve Diyanet yorumları.

İmam Nablusi (r.a) Rüyada birinin ıslık çalması, bu kişiden dolayı zarara uğramaya ve işini kaybedip, uzun bir süre sefalet içinde yaşanacak bir hayata işaret eder. Rüyada ıslık öttürmek, aciz ve yardıma muhtaç olan kişilerin, bir süre daha sefil bir hayat yaşamalarına yorumlanır.

Ebu Said El-Vaiz (r.a) Rüyada ıslık çaldığını görmek, aklında olan bir işe yatırım yapacağına ve girdiği bu işte maddi ve manevi anlamda çok zarar edeceğine, uzun bir zaman toparlanmakta zorluk çekmeye işaret edilir. Rüyada ıslık çalamamak, istese de kötü ameller işleyemeyen bu rüya sahibi, etrafında dönüp dolaşan her kötülüğün ve fenalığın farkındadır.

Rüyada Islık Çalmak ne demek?

Rüyada ıslık çalmak, uğursuzluk ve şanssızlık olarak yorumlanır. Rüyada ıslık sesi duymak ise, hayatında yaşayacağı olumsuzluklara ve üzüntü kedere işaret eder. Rüyada ıslık çalan birini görmek, o kişiden gelecek olan musibete ve uğursuzluğa işaret eder. Rüyada ıslık çalmaya çalışmak, günah defteri kabarık olan kimseye, dinden uzaklaşmış ve dini vecibelerini terk etmiş birine delalet eder. Rüyada ölünün ıslık çalması, içine kapanık olan rüya sahibi, girdiği ortamlarda çekingen tavırlarıyla insanların dikkatini üzerine çekerek ilgi odağı olacağına işaret edilir.

Rüyada Islık Sesi Duymak

Yaşayacağınız olumsuzluklardan dolayı, çektiğiniz sıkıntılar ile, maneviyatın zayıflamasına ve psikolojik olarak rahatsızlık duyacağınız gelişmeler yaşamanıza yorumlanır. Rüyada yılanın ıslık ve kaval çalması, hane çevresindeki düşmanınızın çok kuvvetli ve tehlikeli olmasına yorumlanır.

Rüyada Yılanın Islık Çalması

Rüyada yılanın ıslık çalması, rüya sahibinin düşmanları ile mücadele etmekte zorlanacağına ve bu kişiler tarafından çetin bir savaşın içine sürüklenmesine yorumlanır. Rüyada bir hayvanın ıslık çalması ise, başarılarını çekemeyen daima kem gözle bakan, her fırsatta rüya sahibini tuzağına düşürmek isteyen kimselerin varlığına işaret edilir.

Diyanet ve İslami detaylı tabirlerini Rüyada Islık Çalmak sayfamızdan okuyabilirsiniz ve rüyada ıslık çalmak ile ilgili ayrıntılı yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca