Rüyada “Islak Mendil” Görmek

Islak Mendil
Rüyada ıslak mendil görmek ummadığı bir anda kendisini karışık olayların içinde bulmasına ve iki taraf arasında kalarak sıkıntılı süreç yaşamasına yorumlanır.

Rüyada ıslak mendil görmek, rüyayı gören kişinin kendini bir anda olayların içinde bulmasına ve bu olaylara tanıklık etmekte zorlanacağına işaret edilir. Yakın çevresindeki kişilerin arasındaki husumetin ortasında kalacak olan bu kimse, seçim yapmakta ve kim haklı, kim haksız karar vermekte zorlanacağına yorumlanır. Yakın çevresindeki kişiler tarafından, olayların içine sürüklenen bu rüya sahibi, beklenmedik tartışmalara konu olacak ve saygınlığını yitireceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda hane içinde geçmişten gelen ve çözüm bekleyen olayların gündeme taşınarak, aile bireyleriyle uzlaşma yoluna gidilmesine işarettir.

Rüyada Islak Mendil Görmek ne demek?

Rüya sahibinin hane dışındaki kimselerden, baskı görmesine düşünce ve fikirlerini söylemek hususunda, her seferinde engellerle karşılaşan, zorlu süreçten geçerek bu işlerinde üstesinden geleceğine ve huzurlu bir ortama kavuşacağına rivayet edilir. Yakın bir zamanda alacağı hayırlı haberler ile, kendisini geliştirmek için daha azimli ve sıkı çalışmalar yapacağına, aklındaki güzel düşüncelerini günlük hayatına uyarlayarak, güzel fırsatlar elde etmesine işaret eder. Bazı rivayetlere göre, çalışma hayatında yeni icatlar ve keşifler yaparak üst mevkideki kimselerin ilgisini çekerek, terfi almasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Islak Mendil Paketi Görmek

Rüyayı gören kişinin her işe mantığıyla ve üstün zekasıyla bakmasına, ancak duygusallığı, merhameti, ve iyi huyluluğunu elden bırakmamasına işaret etmektedir. Geçmiş hayatında boşa geçen günler için hissedilen pişmanlık, geleceğe dönük yapılan yatırımlı planlar ve planlarını hayata geçirmek adına, kazanacağı nakit parayı elde tutmak olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Islak Mendil Satın Almak

Kısa vadede az miktarda, eline geçecek olan bir miktar paranın uzun süre değerlendirilmesine, maddi anlamda feraha ve esenliğe kavuşmaya delalet eder. Islak mendil satan birini görmek, geçmişteki hatalardan ders alınarak, gelecek hayata dair daha akıllıca davranmaya işaret eder.

Rüyada Islak Mendil Aldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, başarısızlıklarına gülüp geçen kişileri utandıracak işler yapmasına ve güzel projelerde başarılı işler yapmasına rivayet edilir. Aynı zamanda kısmetinin açılması, bahtının güzelleşmesi, akıbetinin daha hayırlı olmasını ve helal bol rızk kazanacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz Islak Mendil Görmek

Bir rivayete göre rüyada beyaz ıslak mendil görmek, gireceği her işten alnının akıyla çıkmasına ve hiç bir şekilde harama bulaşmayacağına da yorumlanmaktadır. Ahlaki değerlere önem veren bu rüya sahibi, örnek kişiliğiyle çevresindeki bütün insanlara, örnek olacağına yorumlanmaktadır.

Islak mendil görmenin Diyanet ve İslami tabirlerini Rüyada Islak Mendil Görmek sayfamızdan okuyabilir ve Islak mendil rüyası ile ilgili detaylı yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca