Rüyada “Işık” Görmek

Işık
Rüyada ışık görmek, mutlu ve güzel günlerin yaklaştığının habercisidir. Rüyada ışık görmek acılarının dinmesine ve kurtuluşa ermeye delalet eder.

Rüyada ışık görmek, Mutlu ve güzel günlerin yaklaştığının habercisidir. Rüyada ışık görmek acılarının dinmesine ve kurtuluşa ermeye delalet eder. Rüyada ışık gören bir kişinin, aydınlık ve ferah dolu günlere kavuşacağına işaret eder. Rüyada ışık görmek İslami tabiri, çektiği zahmetli ve zorlu günlerin ardından gelecek olan ferah ve esenlik dolu günlere ulaşmaya tabir edilir.
Rüyada ışık görmek diyanet, yaşadığı talihsiz olaylar sonucunda aldığı yaraların iyileşmesine ve selamete ermeye rivayet edilir. Rüyada ışık görmek İmam nablusi yorumu, yaşamış olduğu acı olaylardan tecrübeler edinmeye ve acılı sıkıntılı geçen günlerini kafasından silip atacağına her şeyden uzaklaşacağına yorumlanmaktadır. Rüyada evin ışıklarının yanması, haneye doğacak olan güneşe, huzura ve bolluk berekete işaret eder.

Rüyada Işık Görmek ne demek

Rüyada beyaz ışık görmek, hayatı yaşamaktan zevk alan ve hayat dolu bir kişiye yorumlanır. Rüyada parlak beyaz ışık görmek, geçmişteki sıkıntılı günlere çizgi çekmeye ve anı yaşayarak tadını çıkarmasına işaret eder. Rüyada parlak ışık görmek, Allah’ın bu rüya sahibine bahşedeceği sabır, sadakat ve azim ile yorumlanmaktadır. Rüyada lamba ışığı görmek, Allah’ın selamı ve hidayeti’ nin üzerinde olacağına işarettir. Rüyada sarı ışık görmek, hayır ile yorumlanamaz. Rüya sahibini geçmişteki hayatından dolayı, tehlikelere karşı dikkatli olması konusunda uyaran bir rüya olarak tabir edilir. Rüyada kırmızı ışık görmek, olumsuz yönde ilerleyen hayatına artık dur vakti deme zamanıdır. Rüyada kırmızı ışık gören kimse, gaflet uykusuna dalmaya ve günah işlemeye meyil etmeye işarettir.

Rüyada Nur Işığı Görmek

Rüyada nur ışığı görmek, Aziz ve Celil Allah’ın ışığı anlamına gelen bu rüyanın yorumu çok hayırlıdır. Rüyada yeşil nur ışığı gören kişinin, imtihanı başarıyla geçmesine ve Allah’ın salih ve sevgili kulları arasında yer almasına delalet eder.

Rüyada Işık Topu Görmek

Rüyada ışık topu gören, Allah’ ın emirlerine uymaya lütuflarına nail olmaya işaret eder. Rüyada parlak ışıklar saçan ışık topu görmek, huzura, mutluluğa ve selamete ermeye yorumlanır. Rüyada ışık topu aldığını gören kimse, şefaat ve rahmet görmeye yorumlanmaktadır. Rüyada ışık topu hediye ettiğini gören kimse, hayırlı insanlar ile tanışmaya ve güzel işler yapmaya işarettir.

Rüyada Gece Işık Görmek

Rüyada gece gökyüzünde ışık görmek, yaşadığı stresli günlerden kurtulmaya işaret eder. Rüyada gece ayışığı görmek, hastaysa şifa bulacağına, suçluysa eğer temize çıkacağına ve hayırlı bir evlat sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada gece sarı ışık ışık görmek, gecenin şerrinden Allah’a sığınılması gereken bir rüyadır. Rüyada gece sarı ışık gören kimse, çok dikkatli olunması gerektiğine işaret eden bir rüyadır. Rüyada gece ışık görmek, aydınlığa çıkmaya ve kerameti olan rüyalar arasında yer alır her kula nasip olmaz.

Rüyada Işık Yakmak

Rüyada ışık yakmak, istediği dünya nimetlerine kavuşmaya yorumlanmaktadır.
Rüyada ışık yakmaya çalışmak, rüya sahibinin kendi menfaati için gireceği işlere ve yeni insanlar ile tanışmaya yorumlanmaktadır. Rüyada ışık yaktığını gören, helal mal ve kazanç elde etmesine delalet eder. Rüyada ışık yakan birini görmek, aydınlığa kavuşmaya, güzel ve mutlu günlere delalet eder.

Rüyada Işık Kapamak

Rüyada ışık kapamak, rüya sahibinin umutsuzluğa ve karamsarlığa kapılıp mutsuz olması anlamına gelir. Rüyada ışık kapatamamak, rüyayı gören kişinin engeller ile karşılaşacağına ve yolunu kaybedeceğine işaret eder. Rüyada ışık kapanması, istek ve arzularına ulaşmak konusunda zayıf düşeceğine ve üzüntü yaşayacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca