Rüyada “İncir” Görmek

İncir
Rüyada incir görmek bereketli ve bol kazançlı bir döneme girilmesinin habercisidir. Rüyada incir gören kimse için şans kısmet ve helal rızk olarak yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada incir görmek, görülen incirin şekline göre farklı yorumlar ile tabir edilmektedir. Olmuş ve bal tadında olan incir görmek, bereketli bir dönemin habercisi olması sebebiyle, bol rızk ve hayırlı kısmet olarak yorumlanır. Çürümek üzere olan ve olgunlaşmış incir, fazlasıyla elde edilecek olan kazanç ve hane kapısında bekleyen hayırlı bir kısmet ile rivayet edilir. Çürük ve bozulmuş incirin kurtlandığını görmek düşmanlara karşı elde edilen zaferlere ve kalbinde art niyet olan, haset besleyen komşu yada arkadaşların varlığı ile tabir olunur. Aynı zamanda sıkıntılı ve kederli günlerden sonra gelecek olan aydınlığa, ferah günlere alamet eder.

Rüyada İncir Görmek

Rüyasında incir satın aldığını gören kimse için helal ve bol kazanç elde etmesine yorumlanır. Rüyada görülen incir ağacı dinin emir ve yasaklarına karşı gelen, soylu ve kuvvetli biriyle girilecek olan sözlü tartışmaya işaret eder. İncir ağacının dibine işediğini görmek ise, dinden uzaklaşmaya hak yoldan ayrılmaya ve batıla sapmasına yorumlanır. İmamı nablusi incir yemek hakkındaki yorumu ise, mutluluğa ve rüya sahibinin keyfinin yerine gelmesine yorumlamıştır. Rüyada görülen incir yaprağı ise sıkıntı ve kedere işaret eder.

Rüyada İncir Yemek

Rüyada incir yemek nüfusun artmasına ve soyunun devam etmesine işaret eder. Rüyada incir yediğini görmek nesillerin çoğalması ve evlatların artması olarak tabir edilir. Rüyada incir yiyen birini görmek bereket anlamına gelir. mevsiminde yenen incir ise, hayırlı olaylar yaşamasına işaret eder.

Rüyada Kuru İncir Görmek

Rüyada kuru incir görmek çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada kuru incir gören kimsenin malı ve mülkü artar ve zengin olur. Hanesindeki bereket artar, kazancı çoğalır rızk ve kısmeti açılır.

Rüyada Tatlı İncir Görmek

Rüyada olmuş ve olgunlaşmış tatlı güzel incir görmek maddi kazançlarının artmasına, zenginliğinin genişlemesine ve günden güne çoğalan rızk ile tabir edilir.

Rüyada Sarı İncir Görmek

Rüyada sarı incir görmek hastalık ile tabir edilir. Üzüntü ve kedere uğrayacak sözler işitmeye bu sebepten dolayı kısa bir süre hastalık geçirmesine işaret edilir.

Rüyada Siyah İncir Görmek

Rüyada siyah incir görmek vicdan azabı çekmek ile tabir olunur. Geçmişte yapılan işler sonrasında pişmanlık duyularak vicdan azabı çekmeye yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca