Rüyada “İnci” Görmek

İnci
Rüyada inci görmek, erkek bir çocuk ve iyi bir işi olacağına delalet eder. Rüyada inci gören kimsenin, hayırlı ve vefalı evladının olacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada İnci görmek, rüya sahibinin boy boy evlatlarının olacağına ve gözünden akacak inci tanesi göz yaşları anlamına gelir. Rüyada inci gören kimse, hayırlı bir haber almaya veya çok hayırlı bir ömür süreceğine uğur getirecek olaylar yaşayacağına delalet eder. Rüyada inci görmenin İslami anlamına göre yorumu, Rüyayı gören kişinin iş hayatında başarılı olacağını maddi ve manevi feraha kavuşacağını işaret eder.

Rüyada inci görmek, sıkıntılı günlerini yapacağı iş  ile atlatacağına ve rahat bir hayat yaşayacağına delalet eder. Rüyada inci görmek bazı yorumculara göre, İbni Kesir (r.a.) demiştir ki: kötülükten, bela ve şer”den kurtulacağına işaret eder. Rüyada inci görmenin dini anlamı, rüyayı gören kişinin hiç beklemediği yakınından çok sevineceği, mutlu olacağı müjdeli bir haber alacağı anlamına gelir.

Rüyada İnci Görmek

Rüyada inci görmek, rüya sahibinin hayırlı evlatları olacağını ve alacağı bir habere mutluluk göz yaşları akıtacağını delalet eder. Rüyada inci görmenin anlamı, yakın tarafından beklenmeyen bir müjdeli haber alacağına ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada İnci Almak

Rüyada inci almak, rüya sahibinin iş veya eğitim hayatında başarılı olacağı ve yakınları tarafından takdir edileceğine delalet eder. Rüyada inci alan kimse, iş hayatında başarıya ulaşıp makamının yükseleceğine işaret eder.

Rüyada İnci Satmak

Rüyada inci satmak, rüya sahibinin sadece dünya mal ve mülkü için yaşamaya daldığını ve ahireti unuttuğuna delalet eder. Rüyada inci satan kimse, Allah”a şükretmeyi unutmuş, maddi ve manevi daha fazla mal elde etmek için yaşar olduğuna işaret eder.

Rüyada İnci Kolye Takmak

Rüyada inci kolye takmak, rüya sahibinin kısmeti açılacağına ve gözünün tanıştığı kişiden başka bir şey görmeyeceğine delalet eder. Rüyada inci kolye takan kimse, yakın zamanda tanıştığı kişi sayesinde dünyanın en mutlu insanı olacağına işaret eder.

Rüyada İnci Küpe Görmek

Rüyada inci küpe görmek, rüya sahibinin yakın zamanda alacağı müjdeli bir habere mutlu olacağına ve kendini değerli hissedeceğine delalet eder. Rüyada inci küpe gören kimse, ailesi tarafından verilecek bir habere mutluluk göz yaşı dökeceğine işaret eder.

Rüyada İnci Yüzük Görmek

Rüyada inci yüzük görmek, rüya sahibinin yapacağı işin helal ve hayırlı kazanç olacağına delalet eder. Rüyada inci yüzük gören kimse, işlerini büyüteceğine ve sermaye elde etmesine işarettir.

Rüyada İnci Yutmak

Rüyada inci yutmak, rüya sahibinin haksızlık karşısında susarak günah işlemesine delalet eder. Rüyada inci yutan kimse, bir yakınının haklı olduğunu savunmak yerine susarak  günah işleyeceğine işarettir.

Rüyada İnci Tanesi Görmek

Rüyada inci tanesi görmek, rüya sahibinin erkek bir çocuğu olacağına delalet eder. Rüyada inci tanesi gören kimse, hayırlı bir erkek çocuk dünyaya getireceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca