Rüyada “İlaç” Görmek

İlaç
Rüyada ilaç görmek, yaşadığı sıkıntılı günleri atlatacağına, şansının açılacağına delalet eder. Rüyada ilaç gören kimse, derdine deva bir dost edinir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada İlaç görmek, iman, güç, kudret ve inanç sahibi olacağına delalet eder. Rüyada ilaç gören kimse, Allah c.c şükretmeye, dinde güzelleşip bir bilge olacağına ve heveslenerek  bu yolda adım atacağına işaret eder. Rüyada ilaç görmenin İslami anlamı, Kırmamı (r.a.) demiştir ki:  güzel çarelere, hayırlı kişiler ile karşılaşmayı, manevi duygularının iyi, kalbinin ferah, ahlakının yerinde olacağı anlamına gelir.

Rüyada ilaç görmek sevineceği, heyecanlanacağı ve kendisini mutlu olduğunu hissedeceği sözleri duymaya delalet eder. Rüyada ilaç görmek bazı yorumculara göre, şifa, iyiliğe yorumlanır. Rüyasında hasta olduğunu görerek ilaç içen bir kişi, dinine bağlı olduğuna işaret eder. Rüyada ilaç dini anlamı, kişinin yaşamış olduğu sıkıntılı, üzüntülü günlerinden kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada İlaç Görmek

Rüyada ilaç görmek, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılı günleri atlatacağına, şansının açılacağı ve güzel günlerin geleceğine delalet eder. Rüyada ilaç gören kimse, çektiğini zorlukları yakın zamanda atlatacağına ve feraha ereceğine işaret eder.

Rüyada İlaç Almak

Rüyada ilaç almak, rüya sahibinin  çok istediğine kavuşmasına delalet eder. Rüyada ilaç alan kimse, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada İlaç Yutmak

Rüyada ilaç yutmak, rüya sahibinin feraha ve rahata kavuşacağını delalet eder. Rüyada ilaç kullanan kimse, yaşantısında hiç beklemediği kadar güzel olayları yaşayacağına ve feraha çıkacağına işarettir.

Rüyada İlaç Kutusu Görmek

Rüyada ilaç kutusu görmek, rüya sahibinin dertlerine derman olacağı haberleri alacağına delalet eder. Rüyada ilaç kutusu gören kimse, yaşadığı zahmetli hayatı mutlaka geri bırakacağına huzura ve mutluluğa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada İlaç Yapmak

Rüyada ilaç yapmak, rüya sahibinin mutlu olmak için çok güzel işler yapacağına ve çevresindekilerin sayesinde yüzünün güleceğine delalet eder. Rüyada ilaç kutusu yapan kimse, sevdiği kişi ile birbirine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada İlaç İstemek

Rüyada ilaç istemek, rüya sahibinin yaşadığı hayatta yapa yalnız kalmış kimsesi yokmuş gibi hissedeceğine ve bunalıma gireceğine delalet eder. Rüyada ilaç isteyen kimse, sıkıntılı günler yaşayacağına ve bunalıma gireceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca