Rüyada “Hırsız Dövmek” Görmek

Hırsız Dövmek
Rüyada hırsız dövmek, dert, tasa ve sıkıntıdır. Rüyada hırsızı dövdüğünü görmek, korkmak veya kuşkulanmak, Rüyada hırsız görüp dövmek şüphe duymaktır.

Rüyada Hırsız Dövmek

Rüyada hırsız dövmek, dert, tasa ve sıkıntı yaşanması ile tabir edilip yorumlanır. Rüyada hırsızı dövdüğünü görmek, sağlık sorunu yaşayan bir kişinin şifa bulmasıdır. Rüyada hırsızı eliyle dövdüğünü dövmek, bir suç işlenecek olmasıdır. Rüyada eve giren hırsızı dövmek, aile içinde huzursuzluk ve sıkıntıdır. Rüyada iş yerinde hırsız dövmek, üzüntü ve kederdir. Rüyada hırsız damgası yemek, iftira veya hakaret içerikli bir tartışma olaylarına karışmak anlamına gelir. Rüyada hırsız görüp dövmek, hilelere, zorluğa ve sözünden dönmeye, bazı rüya tabirlerine göre de mal-mülk, servet yönünden rahatlamaya işaret eder.

Rüyada Hırsız Dövmek, maddi açıdan yaşanacak olan sıkıntı anlamına gelir. Rüyada hırsız dövmek görmek, geçim sıkıntısı yaşanmasıdır. Rüyada hırsızı sopayla dövmek, iş ile ilgili sorun yaşamasına rivayet edilir. Rüyada hırsız yakalayıp dövmek, korkularından emin olan kadına veya sağdık adama işaret eder. Rüyada hırsız kovalamak ve yakalayıp dövmek, bir işi başarmak için büyük gayretler göstereceğinize ve çevrenizin büyük ölçüde dikkatini çekeceğinize yorumlanır. Rüyada hırsız damgası yediğini görmek, hırsız olarak sanılmak veya hırsız dövmek veya dövüldüğünü görmek, ikaz edilmek veya uyarılmak zarar karşı dikkat edilmesi gerektiğine alamettir.

Rüyada Hırsız Dövdüğünü görmek

Rüyada Hırsız Dövdüğünü görmek, içinde bulunduğu zor ve sıkıntı dönemleri atlatarak refaha kavuşacak olmasına yorumlanır. Rüyada evde hırsız dövmek, hane içinde problemlerin çoğalması, huzursuzluk yaşanmasına delalettir. Rüyada hırsız dövmek, bazı tabircilere göre şöyle tabir edilir, kuşku, şüphe ve endişe duymak, korkan bir kadına, evini yalnız bırakıp seyahate gitmeye ve yaşayacağınız zararları görmezden gelmeye yorumlanır.

Rüyada Hırsız Yakalayıp Dövdüğünü görmek

Rüyada Hırsız Yakalayıp Dövdüğünü görmek, iş hayatında bazı yaşadığı sorunların bitmesi ile rahat bir nefes almasına tabir edilip, yorumlanmaktadır. Rüyada hırsız yakalayıp dövmek, zararı ve kötülüğü dokunan kimselerden uzak durması anlamına gelir.

Rüyada Hırsızı Sopayla Dövdüğünü görmek

Rüyada Hırsızı Sopayla Dövdüğünü görmek, kazancının azalması, elinden çıkacak olan bir miktar para olarak tabir edilir. Rüyada hırsızı sopayla dövmek, dara düşmesi, işlerinin kötüye gitmesi ve kayıplar yaşanmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Hırsız Çocuğu Dövdüğünü görmek

Rüyada Hırsız Çocuğu Dövdüğünü görmek, uzak yoldan gelecek olan bir misafir ile tabir edilip, yorumlanmaktadır. Rüyada hırsız çocuğu dövmek, bekar bir kimse için, hayırlı olacak bir evlilik yapması, evli kimse için ise hanesinin içinde muhabbetin artması anlamına gelir.

Rüyada Hırsız Görüp Dövmek

Rüyada Hırsız Görüp Dövmek, yaşanacak olan bazı hoş olmayan davranışlar sergileyecek olması anlamına gelir. Rüyada hırsızı görüp dövmemek, nefsine yenik düşmesi ile yanlışa düşmesi ve günah işlemesine delalettir.

Rüyada Hırsızı Kovalayıp Dövmek

Rüyada Hırsızı Kovalayıp Dövmek, sevdiğiniz bir kişinin yaşadığı sıkıntının, sizi’de üzecek olması anlamına gelir. Rüyada hırsız kovalayıp dövdüğünü görmek, yardıma ihtiyacı olan bir dostuna destek olmasına yorumlanmaktadır. Rüyada hırsız dövmek, bilmediğiniz bir şeyi öğrenmektir. Hırsız dövmek kovalamaktan daha hayırlı ve güzel olarak tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca