Rüyada “Harabe” Görmek

Harabe
Rüyada harabe görmek eski ve yıkık bir yer elem, keder ve tasa ile yorumlanır. Rüyada harabe görmek eski ve yıkık bir yer elem, keder ve tasa ile yorumlanır.

Rüyada harabe görmek eski ve yıkık bir yer elem, keder ve tasa ile yorumlanır. Rüyada harap olmuş memleket görmek toplumu idare eden kimsenin vicdan ve adaletine tabir edilir. Rüyada belli bir yerin harap olduğunu gören kimse haksızlık karşısında sessiz kalmaya işaret eder. Rüyada bir çarşının harap olduğunu gören kimse ticaretin durgunlaşmasına ve kazancının azalmasına delalet eder. Rüyada harap olan bir yerden geçtiğini gören kimse düşüncelerinin karmaşık olmasına ve karar verememesine yorumlanır. Rüyada harabe gören kimse başına bir belanın gelmesi ile dara düşmeyi ifade eder. Rüyada harabe görmek gam, keder veya seyahatinin iptal edilmesine tabir edilir.

Rüyada Harabe Görmek Ne Demek?

Rüyada harabe görmek aile ve akraba ilişkilerinin kötüye giderek dağılmasına işaret eder. Rüyada bir arazinin harap olduğunu görmek kadının zayıflığına ve geçimsizliğine delalet eder. Rüyada bir konağın harabe olduğunu gören kişi makam ve mevki sahibi bir kimsenin yerinin değişmesine yorumlanır. Rüyada manastırın harabe olduğunu görmek din ve İslam bilgisinin kuvvetine alamet eder. Rüyada harabe bir yer görmek zayıf bir düşman anlamına gelir. Rüyada harabe görmek hanımının vefatına veya aileden bir kadının vefatına işaret eder.

Rüyada Harabe Ev Görmek

Rüyada harabe ev görmek keder, bela, düşmanlık, hastalık ve fakirlik ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada harabe ev gören kimse aile içinde bereketin ve kısmetin azalmasına delalet eder.

Rüyada Harabe İşyeri Görmek

Rüyada harabe işyeri görmek işlerinde büyük sıkıntılar yaşanmasına yorumlanır. Rüyada harabe işyeri gören kimse, tüccar ise iflas edeceğine malını ve değerli bir eşyasını kaybetmeye alamet eder.

Rüyada Harabe Evi Tamir Etmek

Rüyada harabe evi tamir etmek hayırlara ihsan ve nail olur. Rüyada harabe evi tamir ettiğini gören kimse o evin içinde ise sıkıntı ve üzüntülerinin son bulacağına yorumlanır.

Rüyada Harabe Evi Temizlemek

Rüyada harabe evi temizlemek günahkar bir kimsenin tövbe ederek doğru yolu bulmasına alamettir. Rüyada harabe evi temizlediğini gören kimse, rüya sahibinin çevresinde zarar veren herkesten kurtulacağına delalettir.

Rüyada Harabe Eve Taşınmak

Rüyada harabe eve taşınmak çekilen zahmet ve üzüntünün ardından elde edilen ganimete yorumlanır. Rüyada harabe eve taşındığını gören kimse, mal, mülk ve servet ile tabir edilir.

Rüyada Harabe Evden Çıkmak

Rüyada harabe evden çıkmak üzüntü ve kedere işarettir. Rüyada harabe evden çıktığını gören kimse, güven ve emniyette olmaya veya kötü söz duymaya delalet eder.

Rüyada Tarihi Harabe Görmek

Rüyada tarihi harabe görmek halinin ve vaktinin güzelliğine işaret eder. Rüyada tarihi harabe gören kimse korku, endişe ve şiddetten güvene geçme ile tasvir edilir.

Rüyada Harabe Tuvalet Görmek

Rüyada harabe tuvalet görmek aile içindeki kadınların arasında bir hadise ve olaya delalet eder. Rüyada harabe tuvalet gören kimse, geçim darlığı ve hane üzerinde bir bela ve uğursuzluğa yorumlanır.

Rüyada Harabe Okul Görmek

Rüyada harabe okul görmek rüya sahibinin selametine, ilmi ve sanatına yorumlanabilir. Rüyada harabe okul gören kimse sıkıntıda olan bir kimse genişliğe, sanatkar bir kişi ise itibarının ve şöhretinin artmasına işaret eder.

Rüyada Harabe Oda Görmek

Rüyada harabe oda görmek görülen oda dar ise darlık ve kıtlığa, geniş oda ise genişliğe refaha kavuşur. Rüyada harabe oda gören kimse, maddi ve manevi olarak rahatlamaya tabir edilir.

Rüyada Harabe Apartman Görmek

Rüyada harabe apartman görmek rüya sahibine bir akrabasından kalacak olan mirasa alamet eder. Rüyada harabe apartman gören kimse, şansının ve kısmetinin açılması ile parasının ve malının artmasına delalet eder.

Rüyada Harabede Saklanmak

Rüyada harabede saklanmak yakın akrabalarını, arkadaş ve dostlarını ile arasının açılmasına işarettir. Rüyada harabede saklandığını gören kimse, malını ve servetini kaybederek sıkıntıya düşmesine alamet eder.

Rüyada Harabe Ev Satın Almak

Rüyada harabe ev satın almak halinin perişan ve olmasına, şaşıracağı bir habere delalet eder. Rüyada harabe ev satın aldığını gören kimse, hikmet ve takva sahibine veya ulemayı sevmesine işaret eder.

Rüyada Harabe Duvar Görmek

Rüyada harabe duvar görmek bir tarafa doğru eğimli olan harabe duvar ilim, esrar ve hikmet sahibi bir kimseye tabir edilir. Rüyada harabe duvar gören kimse, harabe olmuş duvarın üstünde oturmak şeref, yücelik ve makam ile yorumlanır.

Rüyada Harabe Dükkan Görmek

Rüyada harabe dükkan görmek işlerinde sıkıntı ve zorluk yaşayarak zahmet çekmeye tasvir edilir. Rüyada harabe dükkan gören kimse, ticaretinin zayıflığına, harabe dükkanın içinde oturmak önemli bir görev ile tabir edilir.

Rüyada Harabe Fabrika Görmek

Rüyada harabe fabrika görmek hayırlı ve helal rızk elde etme ile tefsir edilir. Rüyada harabe fabrika gören kimse, başına kötü bir olay gelmesine veya kaza yaparak büyük zarar uğramaya delalet eder.

Rüyada Harabe Evde Fare Görmek

Rüyada harabe evde fare görmek rüya sahibinin başına bir musibet gelmesine veya işlerinde aksaklıklar yaşanmasına alamet eder. Rüyada harabe evde fare gören kimse darlık ve yokluk içinde olmaya veya nafakasının azalacağına yorumlanır.

Rüyada Harabe Hastane Görmek

Rüyada harabe hastane görmek muhabbet ve sohbet anlamına gelir. Rüyada harabe hastanede olduğunu gören kimse, hasta ise hastalığının, borçlu ise borcunun artmasına delalet eder.

Rüyada Harabe Hamam Görmek

Rüyada harabe hamam görmek itibarının ve mevkisinin biteceğine tefsir eder. Rüyada harabe hamam gören kimse, kişinin arkasından kötü söz söylemeye veya vefatına işaret eder.

Rüyada Harabe Köy Görmek

Rüyada harabe köy görmek o beldedeki kişilerin iftiraya ve eziyete uğramasına delalet eder. Rüyada harabe köy gören kimse, maddi ve manevi olarak sıkıntılarının artmasına yorumlanır.

Rüyada Harabe Kilise Görmek

Rüyada harabe kilise görmek zalim, isyankar ve dini bozuk çirkin bir yöneticiye tefsir edilir. Rüyada harabe kilise gören kimse, devlet başkanı ve görevli olan bir kimsenin ihsanda bulunmasın vakıf olur.

Rüyada Harabe Kale Görmek

Rüyada harabe kale görmek biri ile bir mesele hakkında münakaşa etme ile yorumlanır. Rüyada harabe kale gören kimse, hayırlı bir haber almasına veya maddi, manevi destek almaya tabir edilir.

Rüyada Harabeden Kaçmak

Rüyada harabeden kaçmak fakir için refaha kavuşmaya veya devlet büyükleri ve bürokratların için hayırlara delalet eder. Rüyada harabeden kaçtığını gören kimse, zayıflık, mağduriyet, düşman ve sıkıntı ile yorumlanır.

Rüyada Harabe Şehir Görmek

Rüyada harabe şehir görmek ayrılık, uzaklık, zina ve işlerinin bozulmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada harabe şehir gören kimse, malına ve parasına yapma olur veya büyük bir felakete yaşar.

Rüyada Harabe İnşaat Görmek

Rüyada harabe inşaat görmek iyi niyetli, çalışkan ve salih bir kimse ile yorumlanır. Rüyada harabe inşaat gören kimse, rüyayı gören kişinin yaptığı işlerde başarılı olarak, çevresinden övgü almaya işaret eder.

Rüyada Harabe Banyo Görmek

Rüyada harabe banyo görmek izzet, itibar ve makamının yükselmesine işaret eder. Rüyada harabe banyo gören kimse, işinde istihdam sağlamaya ve malının artmasına delalet eder.

Rüyada Harabe Evde Namaz Kılmak

Rüyada harabe evde namaz kılmak rüya sahibinin amelinin ve ahlakının güzel, ilim sahibi bir kimseye vakıf olur. Rüyada harabe evde namaz kıldığını gören kimse, üzüntü ve kederden sonra feraha kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Harabe Mahalle Görmek

Rüyada harabe mahalle görmek hayır, güzellik, ihsan ve iyilik ile yorumlanır. Rüyada harabe mahalle gören kimse, yakın bir akrabası veya dostundan maddi olarak destek alarak muvaffak olur.

Rüyada Harabe Mutfak Görmek

Rüyada harabe mutfak görmek rüya sahibinin mezhebinin ve inancının bozukluğuna delalet eder. Rüyada harabe mutfak gören kimse, kişinin ve ailenin üzerinde dolaşan musibet ve bela ile yorumlanır.

Rüyada Harabe Mezar Görmek

Rüyada harabe mezar görmek ibadet ve inançlarının düzgünlüğüne işaret eder. Rüyada harabe mezar gören kimse, bilgi sahibi bir kimsenin bilgilerinden faydalanmaya delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca