Rüyada “Hapishane” Görmek

Hapishane
Rüyada hapishane görmek bildiği bir hapishane din, makam mevki, faydalı kazançlı işlere işarettir. Rüyada hapishane görmek malını ve parasını kaybetmeye delalettir.

Rüyada hapishane görmek bildiği bir hapishaneye din, makam, mevki, faydalı kazançlı işlere işarettir. Rüyada bilinmeyen hapishane görmek vefatına veya kabre girmesine delalet eder. Rüyada özel hapishane görmek kötü ve güzel olmayan işler ile yorumlanır. Rüyada hapishanede gören kimse gam ve kederden kurtularak rahata kavuşmasına tabir edilir. Rüyada eve benzeyen hapishane görmek akıllı ve zengin bir kadı ile evlenmeye servete kavuşmaya işaret eder. Rüya tabiri alimleri rüyada hapishaneyi erkek için evlenmeye, kadın için evlada delalet eder. Rüyada hapishane görmek zahmet ve sıkıntı çekmeye veya hasta ise hastalığının artmasıdır.

Rüyada Hapishane Görmek Ne Demek?

Rüyada hapishane görmek günah sahibi, bozguncu ve münafık bir kimseyi temsil eder. Rüyada hapishane görmek yolculuk yapacak bir kimsenin yolcuğu sırasında zahmet ve eziyet çeker. Rüyada hapishaneden kurtulduğunu görmek kötü ve tatsız olaylardan kurtularak aydınlığa kavuşmasına işaret eder. Rüyada hapishane kapılarının açıldığını görmek hapislikten ve mahkumiyetten kurtulmaya yorumlanır. Rüyada hapishane görmek malını, parasını ve servetini kaybetmeye delalet eder.

Rüyada Kendini Hapishanede Görmek

Rüyada kendini hapishanede görmek uzak yoldan gelecek olan misafire veya ölüm haberi ile tabir edilir. Rüyada kendinin hapishanede olduğunu gören kimse rüya sahibi için gam, keder ve üzüntüdür.

Rüyada Hapishanede Birini Görmek

Rüyada hapishanede birini görmek efkar, keder, vesvese, inkarcı bir kimse ile yorumlanır. Rüyada hapishanede birini gören kimse erişilmesi ve kazanılması zor bir amaç ile tabir edilir.

Rüyada Hapishaneye Ziyarete Gitmek

Rüyada hapishaneye ziyarete girmek hal, şan ve şöhretinden dolayı öfkelenmeye delalet eder. Rüyada hapishaneye ziyarete gittiğini görmek uzun ömürlü olmaya ve dostları ile bir araya gelmeye işaret eder.

Rüyada Hapishaneden Çıkmak

Rüyada hapishaneden çıkmak işlerinde uğrayacağı büyük zarar ve ziyana tabir edilip, yorumlanır. Rüyada hapishaneden çıktığını görmek günahtan korunmaya veya tövbeye delalet eder.

Rüyada Hapishaneye Düştüğünü Görmek

Rüyada hapishaneye düştüğünü görmek suçu olmadan hapishanede olan kişi günahlarından ve sıkıntılarından kurtulur, suçu olup’ta girmek günahkar olma ile yorumlanır.

Rüyada Hapishaneden Kaçmak

Rüyada hapishaneden kaçmak hayır ile tabir edilmez, kabul edilmeyecek hata yapmaya işarettir. Rüyada hapishaneden kaçtığını görmek pişman olacağı işler yaparak, bir miktar kaybı yaşanmasına yorumlanabilir.

Rüyada Hapishane Ziyareti Görmek

Rüyada hapishane ziyareti görmek güç ve kuvvete, borçlu ise borcundan kurtulmaya delalet eder. Rüyada hapishaneye ziyarete gittiğini görmek uzun zamandır görmediği yakınlarını görmeye yorumlanır.

Rüyada Hapiste Olan Birine Görmek

Rüyada hapiste olan birini görmek rüya sahibinin hayra, keder, üzüntü ve acısının son bulmasına alamet eder. Rüyada hapiste olan birini gören kimse sıkıntılarının son bulması ile hak ettiğini elde etmeye delalet eder.

Rüyada Hapishanede Evlenmek

Rüyada hapishanede evlenmek ibadet eden salih bir kimse ile yorumlanır. Rüyada hapishanede evlendiğini görmek huzurlu ve olacağı bir evlilikten olacak evlat ile tabir edilir.

Rüyada Eşini Hapiste Görmek

Rüyada eşini hapiste görmek rüya sahibinin hanımının geçimsizliğine ve ahlaksızlığına delalettir. Rüyada eşinin hapiste olduğunu gören kimse tanıdığı bir kimsenin koruması ve himayesinde bulunmaya işarettir.

Rüyada Eski Hapishane Görmek

Rüyada eski hapishane görmek rüya sahibinin ömrünün az olmasına yada aileden birinin ölümüne yorumlanır. Rüyada eski hapishanede olduğunu gören kimse düşmanına galip gelerek muvaffak olur.

Rüyada Eşinin Hapishaneye Girdiğini Görmek

Rüyada eşinin hapishaneye girdiğini görmek erkeğin hanımı aldatmasına ve zina yapmasına, kadının ise eşini boşamasına işarettir. Rüyada eşinin hapishaneye girdiğini gören kimse dar düşerek kıtlık içinde bir yaşam sürdürmeye tasvir edilir.

Rüyada Hapishane Temizlemek

Rüyada hapishane temizlemek Dünya nimetlerini elde ederek mutlu olmaya ve hırs gayretli şekilde çalışmaya rivayet edilir. Rüyada hapishane temizlediğini görmek günahkar ve zina eden bir kimsenin tövbekarlığına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Hapishanede Temizlik Yapmak

Rüyada hapishanede temizlik yapmak rüya sahibinin şerefinin ve kadrinin azalmasına delalet eder. Rüyada hapishanede temizlik yaptığını görmek çaresi olmayan amansız nadir bir hastalığa işaret eder.

Rüyada Hapishanede Yatmak

Rüyada hapishane yatmak aile içinde tatsızlık ve huzursuzluk yaşanarak üzülmeye yorumlanır. Rüyada hapishanede yattığını görmek iş hayatının başarısızlıklar içinde geçmesini temsil eder.

Rüyada Hapishanede Yıkanmak

Rüyada hapishanede yıkanmak günahlarından arınmaya hak yolunda ilerlemeye alamet eder. Rüyada hapishanede yıkandığını görmek çekilen zahmet ve sıkıntının ardından elde edeceği refah ile yorumlanır.

Rüyada Hapishane Parmaklığı Görmek

Rüyada hapishane parmaklığı görmek toplumda ayıplanacak bir iş yaparak dışlanmaya ve hor görülmeye delalettir. Rüyada hapishane parmaklığının kırdığını görmek şefkatli ve muhabbeti az olan sevilmeyen bir kimse anlamına gelir.

Rüyada Hapishanede Havuz Görmek

Rüyada hapishanede havuz görmek iyilik sahibi ve hoş görülü sevilen bir kimseyi temsil eder. Rüyada hapishanede havuz gören kimse karamsarlığından kurtularak yeni ve sağlıklı kararlar almasına işaret eder.

Rüyada Hapishane Kaçkını Görmek

Rüyada hapishane kaçkını görmek hayırsız bir kimse ile yorumlanır. Rüyada hapishane kaçkını gören kimse evinde görmüş ise sıkıntı ve uğursuzluk, evinin dışından bir yerde görmüş ise bulunduğu bölgeye felaket getirmeye delalet eder.

Rüyada Hapishane Kapısı Görmek

Rüyada hapishane kapısı görmek rüyayı gören kişi eğer hapishanenin kapıları açık ise selamete ermeye, eğer hapishanenin kapıları kapalı ise dert, tasa ve keder ile tabir edilir.

Rüyada Hapishane Koğuşu Görmek

Rüyada hapishane koğuşu görmek dine ve imana alamet eder. Rüyada hapishane koğuşunda olduğunu gören kimse hakkında yapılan söyleyecek kötü söz ve iftiraya delalet eder.

Rüyada Hapishanede Kavga Etmek

Rüyada hapishanede kavga etmek rüya sahibinin keyfinin kaçacağı bri münakaşa yaşamasına işaret eder. Rüyada hapishanede kavga ettiğini gören kimse isyankar ve sorunlu bir kimseye yorumlanır.

Rüyada Hapishanede İsyan Çıkması

Rüyada hapishanede isyan çıkması evli bir kimsenin evliliğinde ciddi sorunlar yaşayarak ayrılmasını ifade eder. Rüyada hapishanede isyan çıkardığını görmek mal, mülk ve para kaybetmeye delalettir.

Rüyada Hapishaneden İzin Almak

Rüyada hapishaneden izin almak din bilgisinin eksikliğine, münafık, mal ve mülkünden uzak kimseye işaret eder. Rüyada hapishaneden izin aldığını görmek ailesine ve topluma hiç bir faydası bulunmayan faydasız kişiyi temsil eder.

Rüyada Hapishaneden Ceza Almak

Rüyada hapishaneden ceza almak rüya sahibinin yeniden günah işlemesine ve kötü hallerine geri dönmeye delalet eder. Rüyada hapishaneden ceza aldığını görmek iyi halden kötü hale geçmeye, kişinin sağlığının bozulmasına işarettir.

Rüyada Hapishane Bahçesi Görmek

Rüyada hapishane bahçesi görmek rüyayı gören kişinin hain, fesat ve kanı bozuk olan kimseye işaret eder. Rüyada hapishane bahçesini gören kimse zararsız bir düşman ile tabir edilir.

Rüyada Hapishanede Namaz Kılmak

Rüyada hapishanede namaz kılmak Allah’ın (C.C.) emri, Peygamber’in (S.A.V) üsnneti ve hikmetine nail olur. Rüyada hapishanede namaz kıldığını gören kimse sözüne itaat edilen ve hoş sohbetler vermeye alamet eder.

Rüyada Hapishane Önünden Geçmek

Rüyada hapishane önünden geçmek kaza, bela ve uğursuzluklara rağmen mücadele etmeye yorumlanır. Rüyada hapishane önünden geçtiğini görmek geçimsiz ve kavgacı bir kimse ile yorumlanır.

Rüyada Hapishanede Adam Öldürmek

Rüyada hapishanede adam öldürmek günahkar bir kişinin çevresini huzursuz etmesi anlamına gelir. Rüyada hapishanede adam öldürdüğünü görmek her daim yaşamı boyunca sıkıntı ve üzüntüye delalet eder.

Rüyada Ölüyü Hapishanede Görmek

Rüyada ölüyü hapishanede görmek zengin ise fakirleşmeye, ölüyü hapishanede gören kimse ticaret ile geçimini sağlayan kimsenin gelir kaynağını kaybetmeye işaret eder.

Rüyada Hapishanede Çalışmak

Rüyada hapishanede çalışmak hayırlı ve karlı işler ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada hapishaneden çalıştığını gören kimse güç ve makam sahibi olmak için azme ve gayretle çalışmasıdır.

Rüyada Hapishaneden Çıktığını Görmek

Rüyada hapishaneden çıktığını görmek mutlu olacağı sevinçli bir haber almaya yorumlanır. Rüyada hapishaneden çıktığını gören kimse uzun zamandır aile özlemi ve hasreti çekmesine alamet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca