Rüyada “Hamile Kadın” Görmek

Hamile Kadın
Rüyada hamile kadın görmek kötülük düşünmeyen, günahlardan sakınan ve suçsuz kimseye işarettir. Rüyada hamile kadın gören kimse, iyi can sağlığı demektir.

Rüyada hamile kadın görmek yakın zamanda alacağınız müjdeli habere işaret eder. İslami tabiri, hayırlı işler için niyet etmeye ve bu işleri kısa süre içinde gerçekleştirmesine tabir edilir. Rüyada kadını hamile görmek mutluluk getirecek adımlar atmaya ve hamile görülen kadın tarafından, manevi bir destek almaya delalet eder. İmam nablusi yorumu, hasta ise şifa bulmaya, borçlu ise, borçlarını kolaylıkla ödemeye, günahkar ise Allah merhamet edip, günahlarını affeder. Rüyada görülen hamile kadının diyanet yorumu çevresindeki insanlar tarafından övülecek bir karaktere sahip, din ve iman yolunda itaatte başarılı olmaya yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadın Görmek ne demek?

Rüyada tanıdık hamile kadın görmek rüya sahibinin, kendinden yaşça büyük biriyle yaşayacağı bir tartışma sonucunda, o kişiyle bağlarını koparmasına yorumlanır. Rüyada hamile kadınla konuşmak iş hayatındaki başarılarının karşılığında, terfi almaya, makam ve mevki sahibi olmaya işaret eder. Rüyada hamile kadının göbeğini gören kişi gireceği bir iş ortaklığı sonucunda, o kişiden çok memnun kalıp ve kazançlarının artmasında destek sağlayan ortağını mükafatlandıracağına delalet eder. Rüyada bir değilde iki tane hamile kadın görmek rüyayı gören kişinin, uzun zamandır beklediği haberin hayır ile duyurulmasına rivayet edilir.

Rüyada Hamile Kadınla Konuşmak

Rüyada hamile kadınla konuşmak rüya sahibinin iş ve eğitim hayatındaki başarılarına yorumlanır. Rüyada hamile bir kadınla konuşmak çevresindeki insanların, rüya sahibine verdiği sevgi ve değer ile bu kişilerinde manevi desteğini alarak başarı basamaklarını bir bir tırmanmasına ve övgü dolu sözler işitmeye yorumlanır. Rüyada hamile kadının bebeğiyle konuşması, mesleki ve özel yaşamında karşılaşacağı olumsuzluklar karşısında soğuk kanlılığını korumaya ve kendinden emin bir şekilde yoluna devam edeceğine delalet eder.

Rüyada Tanıdık Hamile Kadın Görmek

Rüyada tanıdık kadını hamile görmek hane içinde yoktan yere ortaya çıkacak olan sorunlara yorumlanır. Rüyada tanıdığı kadını hamile gören bir kimse aile bireylerine anlatacağı, sır dolu sözlerden sonra tartışmaların yaşanmasına ve üzüntü kedere delalet etmektedir.

Rüyada Hamile Kadın Göbeği Görmek

Rüyada hamile kadın göbeği görmek hayırlı ve güzel haberlerin gelmesiyle birlikte, ferah ve esenliğe ulaşmaya yorumlanır. Rüyada hamile kadın göbeğini görmek hayatı boyunca hiç unutamayacağı sevinçler yaşamaya işaret eder. Rüyada hamile kadının göbeğini sevmek rüya sahibinin, zor durumlara düşecek olaylardan kurtulmasına delalet eder. Rüyada hamile kadının göbeğine dokunmak, iş hayatındaki maddi ve manevi huzura, bolluk ve berekete işaret eder.

Rüyada 2 Tane Hamile Kadın Görmek

Rüyada 2 tane hamile bayan görmek rüya sahibinin, iş hayatında rızkının artmasına bolluk ve bereketin çoğalmasına işaret eder. Rüyada 2 tane hamile kadın ile konuşmak, kısmet kapılarının açılacağına ve hanesine güneş doğacağına tabir edilir.

Rüyada Hamile Kadının Zeytin Yemesi

Rüyada hamile kadının zeytin görmesi, başına gelecek belalardan dolayı çok üzüleceğine ve kederden hastalanıp yataklara düşeceğine işaret eder. Rüyada hamile kadının zeytin yemesi şan, şöhret, saygınlık ve itibar ile tabir olunur. Hamile kişinin rüyada zeytin aş erdiğini görmek, güzel bir isimle anılarak toplum tarafından da sevilmesine delalettir.

Rüyada Hamile Kadını Zayıf Görmek

Rüyada hamile kadını zayıf görmek rüyayı gören kişinin, şanssız ve uğursuz geçireceği günlere işaret eder. Rüyada hamile kadının zayıfladığını görmek uzun emekler sonucu elde ettiği, mal ve mülkünün azalmasına, başarılarının düşeceğine delalet eder.

Rüyada Hamile Kadının Göğsünden Süt Akması

Rüyada hamile kadının göğsünden süt gelmesi rüya sahibinin, hayırlı bir evlada ve gelecekte hayırlı işler ile uğraşacak bir erekek çocuğuna sahip olacağına işaret eder. Rüyada hamile kadının memesinden süt akması, hanesindeki saadetin ve mutluluğun baki olacağına ömrü hayatı boyunca sıkıntı ve çile çekmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Hamile Kadının Göğsünden Kan Gelmesi

Rüyada hamile kadının memesinden kan gelmesi, rüya sahibinin yakın çevresinden olan bir kişiden duyacağı kötü sözlere işaret eder. Rüyada hamile kadının göğsünden kan aktığını görmesi, rüyayı gören kişinin herkesten sakladığı bir sırrının ortaya çıkmasına ve bunun sonucunda yaşanacak olan tartışmalara işaret eder.

Rüyada Hamile Kadının Doğum Yaptığını Görmek

Rüyada hamile kadının doğum yaptığını görmek rüyayı gören kişinin, hayatındaki karışıklıkların giderilmesine işaret eder. Rüyada hamile kadının erken doğum yapması, dertten sıkıntıdan ve üzüntülerinden kurtulmaya selamete ereceğine rivayet edilir.

Rüyada Hamile Kadının Elma Yemesi

Rüyada hamile kadının elma görmesi rüya sahibinin, gireceği bir işte çok kar elde edeceğine ve bu kazancını hayır işlerinde harcamasına yorumlanır. Rüyada hamile kadına elma vermek verdiği sözleri yerine getirmeyen tutarsız, sevimsiz kişiye işaret eder.

Rüyada Hamile Kadının Sancı Çekmesi

Rüyada hamile kadının sancılanması rüyada hamilelik döneminde çekilen sancılar, gerçek hayatta tam tersine yorumlanır. Rüyada hamile kadının doğum sancısı çekmesi, gerçek hayattaki mutluluğa huzura aydınlığa işaret etmektedir.

Rüyada Hamile Kadının Çilek Yemesi

Rüyada hamile kadının çilek görmesi, evlilik hayatlarında her şeyin istenildiği gibi düzene girmesine ve yolunda gitmesine işaret eder. Rüyada hamile kadının çilek aş erdiğini görmek, evleneceği kişi ile hayırlı bir evlilik yapıp, bir ömür boyu aynı yastıkta kocayacağına tabir edilir.

Rüyada Hamile Kadının Asker Görmesi

Rüyada hamile kadının askere gitmesi, asker rüyası geniş çaplı bir rüya olduğu için yorumlarda değişiklikler gösterebilir. Rüyada hamile kadının asker olması, rüya sahibinin yaşayacağı zorluklara ve çekeceği sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Hamile Kadın Öldürmek

Rüyada hamile kadının öldüğünü görmek, rüya sahibinin hanede yaşayacağı gerginliklere ve bu tartışmaların ciddi boyutlara ulaşmasına yorumlanır. Rüyada hamile kadının öldürülmesi, aile bağlarında kopukluk olacağına ve rüya sahibinin iş hayatında zarar edeceğine delalet eder. Rüyada hamile kadının öldüğünü duymak, rüya sahibinin yaşayacağı hayal kırıklığına, isteksiz bir iş yapmaya ve ümitsizliğe kapılmasına yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Adet Görmesi

Rüyada hamile kadının adet olduğunu görmek mutlu, huzurlu ve hayırlı hamileliğe veya doğacak olan sağlıklı ve güzel bir kız çocuğuna işaret eder. Rüyada hamile bir kadının adet görmesi iş hayatındaki olumsuzluklara ve maddi kayıplar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Hamile Kadının Altın Bilezik Görmesi

Rüyada hamile kadının altın bilezik görmesi rüya sahibinin kendine olan öz güveni ve sevgisine işaret eder. Rüyada hamile kadının altın görmesi, bakımlı, iyi huylu, hoş güzel bir kadına delalet eder.

Rüyada Hamile Kadının Ağlaması

Rüyada hamile kadını ağlarken görmek, rüya sahibinin alacağı bir haber karşısında gerçek hayata istinaden sevinç gözyaşları dökeceğine ve hayatında hayırlı gelişmeler olacağına yorumlanır. Rüyada hamile kadının bebeğinin ağlaması, Rüya sahibinin geçmiş hayatında yapmış olduğu hatalarından pişmanlık duymasına ve iç sesiyle hareket ederek hatalardan ders çıkarmasına yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Ultrasona Girmesi

Rüyada hamile kadının ultrasona girmesi rüya sahibinin, uzun zamandır görmediği bir yakını ile buluşmaya ve bu kişiyle yapacağı bir iş görüşmesine işaret eder.

Rüyada Hamile Kadının Uçması

Rüyada hamile kadının uçması rüya sahibinin çıkacağı bir yola veya uzak yoldan gelecek olan bir yakınına işaret eder. Rüyada hamile kadının uçağa binmesi rüyayı gören kişinin farklı sebeplerden dolayı düşeceği tehlikeli ve sıkıntılı durumlara delalet eder.

Rüyada Hamile Kadının Uçağa Binmesi

Rüyada hamile kadının uçağa bindiğini görmek, rüya sahibinin yakınlarından birinin sağlık durumlarının ciddiye gitmesine ve o kişiden üzüntülü bir haber alınacağına işaret eder.

Rüyada Hamile Kadının Üzüm Görmesi

Rüyada hamile kadının üzüm görmesi rüya sahibinin iş hayatında bol kazançlar elde edecek işlere yönelmesine ve hanesindeki ağız tadının hiç bozulmayacağına işaret eder. Rüyada hamile kadının üzüm yemesi, rüyayı gören kişinin yaşayacağı sağlık sorunlarına ve üzüntülerine delalet eder.

Rüyada Hamile Kadını Köpek Isırması

Rüyada hamile kadını köpek ısırması rüya sahibinin çok yakın arkadaşları tarafından, zarara uğrayacağına ve bu kişiler tarafından tehlikenin içine düşürülmesine işaret eder. Rüyada hamile kadını köpek kovalaması geçmiş yaşantısındaki arkadaş ortamı ve yapmış olduğu işlerin, gelecek hayatında yakasından düşmemesine ve her bir hayırlı adım atmasında, karşısına çıkmasına delalet eder. Rüyada hamile kadına köpek saldırması, başarıları çekemeyen ve herkesin kem gözüne denk gelen kişiye yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Oğlu Olduğunu Görmesi

Rüyada hamile kadının oğlu olduğunu öğrenmesi rüya sahibinin, çalışma hayatında kıdem atlamasına ve bir çok başarıya imza atacağına yorumlanır. Rüyada hamile kadının erkek çocuğu olacağını öğrenmesi ömür boyu devam edecek olan huzur ve mutluluğa, hanedeki bolluk ve berekete işaret eder.

Rüyada Hamile Kadının Oynaması

Rüyada hamile kadının oynaması kederli ve üzüntülü günlerin ardından, gelecek olan ferah ve aydınlık günlere işaret eder. Rüyada hamile kadının bebeğinin oynaması rüyayı gören kişinin, gözyaşlarını silecek olan manevi güce ve kusursuz birinin varlığının gölgesinde yaşamaya delalet eder.

Rüyada Hamile Kadının Ölmesi

Rüyada hamile kadının ölmesi rüya sahibinin çıkacağı, uzun bir yola veya iş seyahatine olarak da yorumlanır. Rüyada hamile kadının öldürülmesi varlığını hissettiremeyen, kişilere karşı olan özlem ve hasretin bilinç altına yerleşmesi ile ilgili olarak görülen bu tip rüyalar genel anlamda gerçek hayatta tam tersi, ömrünün uzun ve sıhhatli olacağına rivayet edilir.

Rüyada Hamile Kadının Öldüğünü Görmek

Rüyada hamile kadının öldüğünü görmek, rüya sahibinin düşmanlarına karşı galip geleceğine ve manevi bir güç ile korunmasına delalet eder. Rüyada hamile kadının öldüğünü duymak, zafere işaret eden bu rüya sıkıntı ve belalardan uzaklaşmaya aydınlığa çıkmaya yorumlanır. Rüyada hamile kadın öldürmek rüya sahibinin yakın çevresindeki, kötü niyetli kimseler ile yaşayacağı ağız dalaşına ve bu tartışmadan tertemiz ayrılmasına yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Pembe Elbise Giymesi

Rüyada hamile kadının pembe elbise giymesi bu kişinin, psikolojik olarak yaşadığı sıkıntı, depresyon, huzursuzluk ve umutsuzluğa yorumlanmaktadır. Rüyada hamile kadınına pembe elbise almak, rüya sahibinin yaşayacağı tutkulu aşka ve duygusal yaşantısında mutluluk verici olaylar yaşamasına yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Patlıcan Görmesi

Rüyada hamile kadının patlıcan görmesi çevresindeki insanlara karşı, olumlu yönde olan düşüncelerinin bir anda değişmesine yorumlanır. Rüyada hamile kadının patlıcan yemesi, geleceğe dair birikim yapmaya ve çalışmaların sonucunda alacağı verime işaret eder.

Rüyada Hamile Kadının Portakal Yemesi

Rüyada hamile kadının portakal yemesi karşı cinsine karşı beslediği, yoğun ve çok derin duygularına işaret eder. Rüyada hamile kadının portakal yediğini görmek rüya sahibinin yaşayacağı hayırlı olaylara ve güzel işlerden elde edeceği bol kazanca delalet eder.

Rüyada Hamile Kadının Para Vermesi

Rüyada hamile kadına para vermek rüya sahibinin, çalışma ve sosyal hayatında ufak sıkıntılar yaşamasına ve kısa süre içinde bu sıkıntılardan kurtulup, normal hayata dönmesine işaret eder. Rüyada hamile kadının kağıt para görmesi, maddi anlamda borçlanmaya, eline geçecek olan toplu paranın israf edilmesine yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Suyunun Geldiğini Görmek

Rüyada hamile kadının suyunun geldiğini görmesi rüya sahibinin, dünyaya getireceği evladının kısmetiyle, bolluk ve bereketle doğacağına tabir edilir. Rüyada hamile kadının suyu patlaması uzun süredir çektiği, sıkıntılı ve kabus dolu günlerin ardından işlerinin açılmasına, bol ve helal rızka nail olmaya, geçim derdi çekmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Çiş Yapması

Rüyada hamile kadının çiş yapması helali olmayan biriyle yaşayacağı birlikteliğe ve haram olan işler yapmaya işaret eder. Rüyada hamile kadının çişini yapması kazancına haram ve fitne karıştırmaya yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Çikolata Yemesi

Rüyada hamile kadının çikolata yemesi rüya sahibinin, ferah ve esenlik dolu bir hayata kavuşmasına zorluk ve sıkıntılarından kurtulmasına hasta ise en kısa sürede şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada Hamile Kadının Sigara İçmesi

Rüyada hamile kadının sigara içmesi istemsizce ve nedensiz olarak sevdiklerinden ayrılmaya ve üzüntü yaşamaya işarettir.

Rüyada Hamile Kadının Sütünün Gelmesi

Rüyada hamile kadının sütünün gelmesi, Allah katında hayırlı ve salih kul olmasına işaret eder. Rüyada hamile kadının sütünün gelmemesi düşmanlarından kaçınamamaya ve zarar göreceğine yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Salatalık Görmesi

Rüyada hamile kadının salatalık görmesi, haram mal ve bol rızk bereket ile yorumlanır. Rüyada hamile kadının salatalık yemesi iş hayatında terfi almaya toplum içinde saygınlık ve itibar kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Doğumda Ölmesi

Rüyada hamile kadının doğumda ölmesi, rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna ve hayırlı bir ömre işaret eder. Rüyada hamile kadının doğum yaparken ölmesi, kaybedeceği maddi kazanca ve sefalet çekmeye yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Dans Etmesi

Rüyada hamile kadının dans etmesi rüya sahibinin hayatında ki köklü değişikliklere yorumlanır. Rüyada hamile kadının dans ettiğini görmek maddi ve manevi değeri çok yüksek olan bir hediye alınmasına da işaret etmektedir.

Rüyada Hamile Kadının Düşük Yapması

Rüyada hamile kadının düşük yapması güzel ve hayırlı olaylara işaret ettiği gibi gerçek hayatla uzaktan yakından alakası yoktur. Rüyada hamile kadının düşük yaptığını görmek, rüya sahibinin tatsız ve kötü olayların içine çekmeye çalışan kişilerden uzaklaşmaya yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Fare Görmesi

Rüyada hamile kadının fare görmesi, maddi kayıplar ve zararlara işaret eder. Rüyada hamile kadının fareden korktuğunu görmek iş hayatındaki hayal kırıklıkları ve başarısızlıklar olarak tabir edilir.

Rüyada Hamile Kadının Fındık Görmesi

Rüyada hamile kadının fındık görmesi, Bol rızk, hayırlı bir eş ve mutluluk ile yorumlanır. Rüyada hamile kadının fındık yemesi, hayırlı evlatlar, verimli bir iş, sağlık, sevinç ve yüksek miktarda maddi kazanca işaret eder. Rüyasında fındık gören kişi asla darlığa ve rızk yokluğuna düşmez.

Rüyada Hamile Kadının Fil Görmesi

Rüyada hamile kadının fil görmesi, rüya sahibinin hayatında güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına işaret eder. Rüyada hamile kadının fil görmesi, sıkıntı ve üzüntülerden kurtulup huzur bulmaya delalet eder.

Rüyada Hamile Kadının Gelinlik Görmesi

Rüyada hamile kadının gelinlik görmesi, yakın zamanda alacağı müjdeli bir haber karşısında çok mutlu olacağına işaret eder. Rüyada hamile kadının gelinlik giydiğini görmesi, yakın zamanda sahip olacağı hayırlı bir evlada işaret eder.

Rüyada Hamile Kadının Hamile Kadın Görmesi

Rüyada hamile bir kadının hamile kadın görmesi, çok güzel ve sevinçli bir haber alacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine ve çok hayırlı ve kısmetli bir döneme girileceğine yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Hurma Yemesi

Rüyada hamile kadının hurma yemesi, rüya sahibinin her kazancında ayrı bir alın teri dökmesi ve kazandığı her kuruşun hak ve helal olduğu anlamına gelir. Rüyada hamile kadının hurma görmesi eş, dost, akrabalardan birinin yakın zamanda çocuk sahibi olacağınada yorumlanmaktadır.

Rüyada Hamile Kadının Karnını Öpmek

Rüyada hamile kadının karnını öpmek sabırla çalışmanın karşılığını almaya ve mutluluğu bulup huzura kavuşmaya delalet eder. Rüyada hamile kadının karnını öptüğünü gören kişi yüzünün güleceğine ve hayattaki kısmet kapılarının sonuna kadar açılacağına yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Kanaması Olduğunu Görmesi

Rüyada hamile kadının kanaması olduğunu görmek rüya sahibinin, iş ve aile hayatında yaşayacağı büyük tartışmalar sonucu stres ve üzüntü yaşayacağına yorumlanır. Rüyada hamile bir kadının kanaması olduğunu görmek yaşadığı üzücü olayların sonunda, bir yakınından manevi destek alarak toparlanmasına yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Kayısı Yemesi

Rüyada hamile kadının kayısı yemesi maddi sıkıntıların en aza inmesine ve kazancının artmasına yorumlanır. Rüyada hamile kadının kayısı görmesi bu kişinin, üzüntülerinden ve kederlerden kurtulup ferah ve aydınlık bir geleceğe doğru yola çıkmasına tabir edilir.

Rüyada Hamile Kadının Kusması

Rüyada hamile kadının kusması, rüya sahibinin bir olaydan dolayı sıkıntı yaşamasına ve kötü zamanlar geçirip yaşadığı herşeyi içine atacağına yorumlanır. Rüyada hamile kadının kustuğunu görmek ciddi hastalıklar yaşamaya ve azimli, sabırlı olduğu takdirde şifa bulacağına işaret edilir.

Rüyada Hamile Kadının Limon Görmesi

Rüyada hamile kadının limon görmesi, rüya sahibinin karşısındaki insanı kendinden küçük görmeye, aşağılamaya ve hor görmesi ile tabir edilir. Rüyada hamile kadının limon yemesi, bu rüya bazende haksızlığa uğramaya ve hak etmediği sözler işitmeye yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Lahmacun Yemesi

Rüyada hamile kadının lahmacun yemesi sosyal hayatına düşkün, yemeyi, ,içmeyi seven, gezip dilediği eğlenen kişi ile tabir edilir. Rüyada hamile kadının lahmacun yediğini görmek, rüya sahibinin hayatında yaşadığı zorluklara ve sıkıntılara rağmen yinede hayata umutla bakabildiği anlamınada gelmektedir.

Rüyada Hamile Kadına Bir Şey Vermek

Rüyada hamile kadına bir şey verdiğini görmek , rüya sahibinin günah işlemesine ve bilmeden bir hataya düşmesine yorumlanır. Rüyada hamile kadından bir şey aldığını görmek, uzak yoldan gelecek olan misafire yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının İnek Görmesi

Rüyada hamile kadının inek görmesi hayatında yapacağı değişikliklere ve eline geçecek olan fırsatlara işaret eder. Rüyada hamile kadının inekten süt sağması hanesindeki huzurun, mutluluğun ve rızkın artmasına yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının İlişkiye Girmesi

Rüyada hamile kadının ilişkiye girmesi, zor günler göreceğine ve dikkatli olduğu takdirde bu zor ve sıkıntılı günlerini zarar görmeden atlatacağına yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadın İle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada hamile kadın ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek ticaret hayatında, çok başarılı olmaya ve rakiplerini geride bırakacağına yorumlanır. Rüyada hamile kadının cinsel ilişkiye girdiğini görmesi mutsuzluk ve üzüntü verecek olaylar yaşamasına yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının İncir Görmesi

Rüyada hamile kadının incir görmesi bol rızk ve bereket ile yorumlanır. Rüyada hamile kadının incir yemesi rüya sahibinin çevresindeki haset dolu ve art niyetli kimselere delalet eder.

Rüyada Hamile Kadının İçki İçmesi

Rüyada hamile kadının içki içmesi, hile yaparak ve haksız yoldan kurnazlık ile elde edilen kazanca yorumlanır. Rüyada hamile kadının kocasının içki içtiğini görmesi, hak ile elde edilmeyen kazanca ve zahmetsiz eline geçecek olan toplu paraya delalet eder.

Rüyada Hamile Kadının Balık Görmesi

Rüyada hamile kadının balık görmesi bol kısmet ve nimet ile yorumlanır. Rüyada hamile kadının balık yemesi elinize geçecek olan mali değeri yüksek olan bir eşyaya işaret eder.

Rüyada Hamile Kadının Karnının İçini Görmek

Rüyada hamile kadının karnının içini görmek, rüya sahibinin arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine hayalini kurduğu şeylere ulaşmasına yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadın ile Evlenmek

Rüyada hamile kadınla evlenmek büyük bir borcun altına girmeye ve bu durumdan dolayı maddi anlamda çekeceği zorluklara işaret eder. Rüyada hamile kadının evlendiğini  görmek, bulunduğu konumdan bir üst mevkiye çıkmak için tanıdığı veya tanımadığı insanlara boyun eğeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Hamile Kadını Yıkamak

Rüyada hamile kadını yıkamak sıkıntı dert ve üzüntülerden kurtulmaya işaret eder. Rüyada hamile kadının bebek yıkaması hanedeki rızkın ve bereketin artmasına huzur dolu günlere kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Hamile Kadına Yardım Etmek

Rüyada hamile kadına yardım etmek tuttuğunu kopartan, çok çalışkan, hırslı ve azimli kişiye işaret eder. Rüyada hamile kadına yardım ettiğini görmek dualarının kabul olmasına, mutluluğun artmasına ve gelecek hayatında istek ve arzularının gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Hamile Kadının Yumurta Görmesi

Rüyada hamile kadının yumurta görmesi hanedeki mutluluğun ve huzurun artmasına, hayırlı bir evlilik yapıp hanesine doğacak olan aydınlık günlere işaret eder. Rüyada hamile kadının yumurta yemesi, hayatında yapmış olduğunuz işlerde vereceğiniz doğru kararlar ile yükselişe geçeceğinize yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Yüzük Takması

Rüyada hamile kadının yüzük takması hayatında çok güzel ve büyük anlamda gelişmeler yaşanacağına tabir edilir. Rüyada hamile kadının yüzük taktığını görmek, hayallerine kavuşmaya, istek ve arzularının kabul olacağına işaret eder.

Rüyada Hamile Kadının Koşması

Rüyada hamile kadının koşması önemsiz ve geçici olan sağlık sorunları yaşamasına yorumlanır. Rüyada hamile kadının koştuğunu görmesi fevri davranan tez canlı ve her istediği anında olsun isteyen kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada Hamile Kadının Koyun Görmesi

Rüyada hamile kadının koyun görmesi güzel ahlaklı, iyi huylu, oturup kalkmasını bilen bir bayana işaret eder. Rüyada hamile kadının çocuğu için koyun kestirmesi ise gönül zenginliğine, saadetin artmasına hanedeki bolluk ve berekete işaret eder.

Rüyada Hamile Kadın Görmek ne anlama gelir?

Rüyada hamile kadın gören kimse hakkında, çeşitli rüya alimlerinin yorumları ve şimdiye kadar görülmüş tüm geniş kapsamlı hamile kadın İslami Rüya Tabirleri Rüyada Hamile Kadın Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca