Rüyada “Hamile” Görmek

Hamile
Rüyada hamile görmek, çocuk sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada hamile görmek, iyi haber ile tabir olunur. Rüyada hamile görmek, Müjdeli habere işarettir.Rüyada hamile kadın görmek; Rüyayı gören kişinin, tutkulu ve şehvetli bir aşk yaşayacağına delalet eder.

Rüyada hamile görmek; Rüyada hamile kadın görmek, çocuk sahibi olmaya işaret eder. Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek, müjdeli bir haber ile tabir olunur. Rüyada hamile kadın görmek; müjdeli ve sevinli bir habere yorumlanır. Çünkü çocuğun dünyaya gelişi anne ve baba için müjde ve sevinç anlamına gelmektedir.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek

Rüyada kendisinin hamile kaldığını görmek; Bu rüyanın anlamı, dünya hayatında mal ve mülkün kat kat artacağına, izzet, şeref ve erkan sahibi olacağına delalet eder. Rüyada kendisinin hamile olduğunu gören kimse, Genellikle dünya malına delalet eder.

Rüyada Hamile Kadın Görmek ne demek?

Rüyada hamile kadın görmek; Rüya sahibinin, uzun zamandan beri beklediği haberi almasına işaret eder. Rüyada hamile kadın görmek, Rüyayı gören kişini, iş yerinde veya hane içinde sürprizlerin beklediğine delalet eder. Rüyada hamile kadın görmek; Kişinin yaşadığı hane içinde, yakını tarafından alacağı müjdeli haber ile çok sevineceğine delalet eder.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek; Rüya sahibinin çok sevineceği hayırlı habere, hanedeki kazancının ve malının artacağına işaret eder. Rüyada hamile olduğunu görmek, Rüyayı gören kişinin övgüye, mutlu müjdeli bir habere, sevince,  sevindirici habere, izzet ve makama nail olacağına delalet eder. Rüyada gebe olduğunu öğrenmek, ile ilgili Kirmani(ra) şöyle demiştir, Rüyada hamile olduğunu öğrenen bir kimse, Haneye girecek olan bol kazanç ve sevindirici bir haber alacağına delalet eder. Rüyada hamile kaldığını duymak, dünya nimetlerine kavuşacağına bol rızık ve bereketli huzurlu günler göreceğine mal ve mülkünün artmasına delalet eder. Rüyada hamile kaldığını görmek, kimi zamanda yapmış olduğu işlerden başarıya ulaşacağına maddi imkanlarının genişleyeceğine ve rahatlığa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Hamile Olduğunu Sanmak

Rüyada hamile olduğunu sanmak; Bu rüya sahibi, evli biri ise evlilik yaşamında zor olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüyada hamile olduğunu sanmak görmek; Rüyayı görenin, yakın zamanda beklediği o müjdeli haberleri alacağına ve bu durum karşısında çok sevineceğine delalet eder. Rüyada hamile olduğunu sanmak; Bu rüya sahibi, gerçek hayatta da hamile ise, hamilelik sürecinde hiç sıkıntı yaşamayacağı ve çok rahat bir şekilde doğum yapacağına delalet eder.

Rüyada Kızının Hamile Olması

Rüyada kızının hamile olduğunu görmek; Rüyada görülen kız evlenme çağında bir kız ise, tez zamanda evlenip erkek çocuk sahibi olacağına işaret eder. Rüyada kızının hamile kaldığını görmek; Rüyayı gören kişinin, çocuğunun ilerki zamanda, iş hayatında büyük bir patron olacağına da delalet eder. Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek, aile içinde yaşanacak mutluluğa sevince, müjdeli haberlere, güzel bir hayat yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek

Rüyada arkadaşını hamile görmek; Rüyayı gören kişinin yakın zamanda alacağı müjdeli bir habere alamet eder. Rüyada arkadaşının hamile kaldığını görmek; Kimi zamanda yakın zamanda alacağı bu haber, gerçek hayatta da hamilelik haberi alacağına delalet eder. Rüyada kız arkadaşının hamile olduğunu görmek; Özellikle rüyayı gören kişinini iyi niyetine göre gerçekte de olacağı gibi, gerçekleşme olasılığı vardır.

Rüyada İkizlere Hamile Olmak

Rüyada ikizlere hamile olduğunu görmek; Rüyayı gören kişinin, üç vakte kadar alacağı güzel bir habere yorumlanmaktadır. Rüyada ikizlere hamile olduğunu duymak; çektiği zorluklardan sonra erişeceği mala mülke ve güzel günlere delalet eder. Rüyada ikiz çocuklara hamile olduğunu görmek; Uzun zamandır beklenilen, hayırlı bir iş kısmetine yada gönül ilişkisine işaret eder. Bazı rüya alimlerine göre, rüyada ikiz bebeğe hamile olduğunu görmek; Uzun bir bekleyiş ve arzu niyetlerin doğrultusunda, hak ettiği güce ve makama ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Erkek Çocuğa Hamile Olmak 

Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek; Rüyayı gören kadın evli ise, bu rüyasının gerçekleşmesine işaret eder. Rüyada erkek bebeğe hamile olduğunu görmek, yakın zamanda erkek bir evlat sahibi olacağına da delalet eder. Rüyada erkek çocuğu olduğunu görmek, kadının kızı olur ve rüyada kız çocuğu olduğunu gören kadının ise oğlu olacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Ablasını Hamile Görmek

Rüyada ablasını hamile görmek; Rüyayı gören kişinin, hayatında bol rızık ve güzelliklere nail olacağının işaretidir. Rüyada ablasının hamile olduğunu görmek; Rüyayı gören kişinin yakınlarından birinin yada akrabalarından birinin hamile kalacağına işaret eder. Rüyada kız kardeşinin hamile olduğunu görmek; bebeğin cinsiyetinin kız olduğuna delalet eder.

Rüyada Hamile Kadının Bebek Düşürmesi

Rüyada hamile kadının bebek düşürmesini görmek; Farklı anlamlar taşıyan bu rüya, Bazen hayıra bazen ise şer ile yorumlanmaktadır. Rüyada hamile kadının bebek düşürdüğünü görmek; Gerçek hayatta hamile kadının bebek düşürmesi hayır ile yorumlanmaz ve çok üzücü bir olay olarak hafızalardan asla silinmez, fakat rüyada bu tam tersine işaret eder. Rüyayı gören kişinin uğraştığı boş işlerden zarar göreceğine, bu işlere bulaşmaması gerektiğini anlaması için büyük bir tatsızlık yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Hamile Kadının Bebek Emzirmesi

Rüyada hamile kadının bebek emzirmesi; Hayır ile yorumlanır, ve emzirdiği çocuk eğer ki anadan doğma çıplak ise; doğacak olan çocuğunun çok yüksek makam sahibi olacağına işaret eder. rüyada hamile kadının bebeğini emzirmesini görmek, doğacak olan bebeğin en çok annesine düşkün olacağına delalet eder. Rüyada hamile kadının bebeğine mama vermesi, Rüya sahibinin, sorunsuz bir hamilelik süreci yaşayacağına delalet eder.

Bekar veya Bakire Bir Kadının Rüyada Kendini Hamile Olarak Görmesi

Hiç evlenmemiş ve bakire bir kadının rüyada kendisinin hamile kaldığını görür ise, rüyada kendisini hamile olarak görür ise, bu rüya kendisine uygun bir eş ile evleneceğine delalet eder.

Rüyada Kısır Bir Kadının Kendini Hamile Olarak Görmesi

Rüyada hamile kalamayan bir kadın, kendini hamile görmesi; Kısır bir kadın eğer rüyasında kendisini hamile olarak görürse; bu o rüya sahibi için, zor günler yaşayacağına ve yaşadığı muhidde bir hırsızlık olacağına delalet eder.

Rüyada Hamile Eşinizin Erkek Çocuğu Doğurmasını Görmek

Rüyanızda hamile eşinizin erkek çocuğu doğurduğunu görmek, hamile olan kişinin tam aksine bir kız çocuğu doğuracağına delalet eder. Rüyada hamile eşinizin kız çocuğu doğurduğunu görmek ise tam tersine, erkek çocuğu doğuracağına delalet eder.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca