Rüyada “Hamam” Görmek

Hamam
Rüyada hamam görmek üzüntü ve kedere, hamamda ılık su ile yıkanmak bolluk ve huzur, sıcak su ise, kedere işarettir. Rüyada hamamcı görmek kötü bir kadın yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada hamam görmek üzüntüye ve kedere, hamamda ılık su ile yıkanmak bolluk ve huzura, sıcak su ise, kedere delalet eder. Rüyada hamamda koltuk altındaki ve eteğindeki kılları temizlediğini ve vücudunu yıkadığını gören kimse, korkuyor ise, güvene erer, sıkıntıda ise, huzur bulur, zayıf ve hasta ise, iyi olur, borçlu ise, borcunu öder, zengin ise, serveti ve parası azalır. Rüyada hamamda temizlediği kılları vücudundan atmaz ise, işi tamam olmaz.
Rüyada hamam görmek kaynar derecede sıcak su ile yıkanmak ya kedere düşer yada hasta olur. Rüyada hamamda sıcak su içtiğini görmek ateşli bir hastalık geçirmeye, beldesinde, köyünde veya bulunduğu çevrede olmadığı halde hamamı var olduğunu görmek o bölgede ev hanımı gibi giyinen, kötü niyetli kadın ve komşuya tabir edilir. Hamamda yalnız kaldığını gören kimse, kadınlar tarafından gelecek üzüntü ve kedere uğrar.

Rüyada Hamam Görmek Ne Demek?

Rüyada hamam görmek altı şekilde yorumlanır, bekarlar için evlenmeye, gam ve keder içinde ömrünü sürdürmek, zenginlik ve borç içinde zenginliğini sürdürmek, işlerinde durgunluk ve bozukluk, şefkatli dostlar ile yorumlanır. Bir rivayete göre hamam işleten birisini görmek, veya Rüyada hamam işleten birisi olduğunu gören kimse, güzel bir kadın ile evlenir, bir kadın Rüyada kadınlar hamamı işlettiğini görse işleri güzel ve getirisi çok olur.Bir kadın Rüyada erkekler hamamını işlettiğini görse tam tersi ile yani durumunun bozulacağı kar ve kazancının gideceği huzurunun kalmayacağına delalet eder.

Rüyada Hamama Girmek

Rüyada hamama girmek hamamın sıcaklığı derecesinde kedere uğrar, sıcak su ile yıkanmadığı takdirde kederin sonunda hayra delalet eder. Diğer rivayete göre uğrayacağı keder yabancı güzel bir kadın yüzünden olur. Eğer hamamın suyu soğuk ise, her türlü kötülükten kurtulur.

Rüyada Hamamda Yıkanmak

Rüyada hamamda yıkanmak tasa ve üzüntülü ise, Allah’ın lutfuyla feraha vasıl olur. Hamamda guslettiğini gören kimse, sıkıntıdan, gam ve kederden kurtulur. Rüyada hamamda kendinin yıkandığını görmek üzüntülerinin son bulması ile aydınlığa kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Hamamda Yıkanmamak

Rüyada hamamda yıkanmamak komşularından veya yanında çalışan mesai arkadaşı olan bir kadın ile zinada bulunur ve bu da herkesçe duyulur.

Rüyada Hamama Girip Yıkanmadan Çıkmak

Rüyada hamam girip yıkanmadan çıkmak mahkemede davası olan bir adam hamama girip yıkandığını görse davasını kazanır. Hamamda aya­ğı kayar, veya bayılır veya orada kalıp çıkmazsa davayı kaybeder.

Rüyada Kirli Hamam Görmek

Rüyada kirli hamam görmek içeriye girmesine engel olan bir şeye tesadüf ettiğini görmek, iyi şeylerden ise, sakınca yoktur. Hoşa gitmeyecek tiksindirici bir engel ise, hayırsızdır.

Rüyada Hamam Gitmek

Rüyada hamama gitmek kimse, hasta olur, sıcak su içtiğini, içerken üzerine döküldüğünü gören kimse, sıkıntıya düşer, hasta olur, korkar ve rezalette bulunur. Hamamın soğuk bir yerinde su içtiğini gören kimse, ateşli bir hastalığa tutulur. Hamamda soğuk su ile yıkandığını gören kimse, şifa ve afiyette olur.

Rüyada Hamam Aramak

Rüyada hamam aramak rüyanın görülüş şekline ve tarzına göre, rüya sahibinin hal, şan ve şöhretine göre rüyanız tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Hamam Temizlemek

Rüyada hamam temizlemek hamam girip her yanın pislik olduğunu görmek, üzüntü ve kederinin çok olmasına, hamamda kadınların avret yerlerini görmek, günah işlemeye eğilimli ve din bilgisinin eksikliğine delalet eder.

Rüyada Eski Hamam Görmek

Rüyada eski hamam görmek eşinin kendinden yaş olarak küçük ve çirkin biriyle gayrı meşru bir ilişkide bulunmasına ve bunu öğrenerek engel olmak için gerekeni yapmaya tabir edilir.

Rüyada Hamam Takımı Görmek

Rüyada hamam takımı görmek dert, tasa keder, yorgunluk, güçlük, zorluk, zahmet ve hastalık olarak yorumlanır. Rüyada hamam takımı aldığını görmek eve giren sinsi ve kötü niyetli bir kadın ile yorumlanır.

Rüyada Hamam Tası Görmek

Rüyada hamam tası görmek hidayete nail olmaya ve ilme kavuşmaya, feyiz, rahmet, bereketli kazanç elde ederek borcunu ödeyerek borcundan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Hamam Yaptırmak

Rüyada hamam yaptırmak gösterişli pırıl pırıl hamam yaptıran kişi, fuhşiyat ile uğraşmasına, art niyetli ve içinden pazarlıklı bir kişiyi temsil eder. Rüyada hamam yaptırdığını görmek herkesin ailesine zarar vermek isteyen bir kişiye alamet eder.

Rüyada Hamam Yıkılması

Rüyada hamam yıkılması rüya sahibinin halk nazarında itibarsız olup, adının ve şöhretinin iyi anılmayacağını delalet eder.

Rüyada Hamam Yıkamak

Rüyada hamam yıkamak ticareti ve kazancı az olup istediğini elde edemeyen bir fakir olduğuna, orta derecede sıcak ise, işlerinde arzu ettiği gibi başarılı olup kazanç ve karının, makam ve mevkisinin iyi olacağına işaret eder.

Rüyada Hamam Peştamalı Görmek

Rüyada hamam peştamalı görmek pis ve kötü kokulu temiz olmayan peştamal yaşadığı sıkıntı, üzüntü ve kederden kurtulup refaha ve saadete geçmeye delalet eder.

Rüyada Hamam Açmak

Rüyada hamam açmak bekar bir kimse için hayırlı olmasına, keder, dert ve gam ile hayatını devam ettirmeye veya işlerinde durgunluk düzelerek kazancının artacağına işaret eder.

Rüyada Hamam Almak

Rüyada hamam almak ticaret ile uğraşan bir kişinin işlerinden istediği verimi ve kazancı elde etmesi ile muradına kavuşarak zafer elde etmeye tabir edilir.

Rüyada Hamam Sahibi Olmak

Rüyada hamam sahibi olmak ilim ve bilimi bilmeyen halka şeriata ve muhalif işler için izin verilmesine delildir. Rüyada hamam sahibi olduğunu görmek kötü ve hoş olmayan ortam ve işlerde bulunmaya işaret eder. Rüyada hamam işlettiğini görmek rüya sahibinin kazancının artmasıdır.

Rüyada Hamam İnşaatı Görmek

Rüyada hamam inşaatı görmek bekar bir kimse için evlenmeye, evli bir kimse için evlat sahibi olmasına veya uzun zamandır beklediği haberin olumlu olmasına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Hamamda Keselenmek

Rüyada hamamda keselenmek türkü veya şarkı söyleyerek keselenmek pişman olacağı ve üzüleceği bir hoş olmayan bir söz söylemeye, karanlık hamamda keselenmek hırsız ve arsız bir kadına işarettir.

Rüyada Hamamcı Görmek

Rüyada hamamcı görmek kadınlar tarafından üzüntüye uğratılan bir kimse olarak yorumlanır, işlerinin bozuk olarak hamamın iş yapamaması durumu daha iyi olarak yorumlanır.

Rüyada Hamama Girememek

Rüyada hamama girememek hamamda erkek ve kadının karışık olduğunu görmek, hayat şartlarının ve imkanlarının eski göre farklılık gösterip değişeceğine işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca