Rüyada “Halife” Görmek

Halife
Rüyada halife görmek dini vecibelerde Peygamberimiz (s.a.v.)’in şeriatının devamını yerine getirmeye delalet eder. Rüyada halife görmek hayır ve berekete işarettir.

Rüyada halife görmek dini vecibelerde ve hususlarda Peygamberimiz (s.a.v.)’in şeriatının devamını yerine getiren kimseye delalet eder. Rüyada halife olduğunu görmek saygınlık ve yüze bir kişiye tabir edilip, yorumlanır. Ayrıca kendini halife ve imam olduğunu görmek şeref ve izzete veya ehil layık ise hilafet ve imamete ulaşmaya işaret eder. Rüyasında kendisinin halifeye döndüğünü gör­se bu rüyada hayır yoktur. Eğer halifeliğe layıksa bu istisna tutulmuştur. Rüya sahibi için bu rüyanın hayırsız olması mümkün değildir. Rüyada halife ile yemek yemek aynı kaptan veya tabaktan yediğini görmek üzüntü ve kedere işarettir. Rüyada halifenin kendisine bir sözleşme yazdığını görmek devlet yetkilileri tarafından gelecek olan iyiliğe faydalı olacak kazançlı işlere delalet eder.

Rüyada halife ile aynı yatakta yatmak çok hayırlıdır, eğer ehil ve müstahak ise halifenin yakını olmaya ve makama geçmeye delalet eder.  Halifenin güler yüzlü olması eğer güven veriyorsa iyi niyetli ve kalbi temiz bir kişiye tabir edilip, yorumlanır. Bazı rüya tabiri alimlerine göre rüyada halife görmek izzet, şeref ve hayır ile yorumlarken, bazıları ise hayırsız olarak yorumlanır. Rüyada halifenin kendisini azarladığını görmek devlet başkanı veya ba­kanı yanında muhterem ve makbul olur. Rüyada halife görmek buna hak kazanmış biri ise, yüksek mevki ve makama kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Halife Görmek Ne Demek?

Rüyada halife görmek Dünya ve Ahirette hayır, bereket, izzet ve yükselmeye delalet eder.  Rüya sahibi hilafete layık değil ise alçaklığa düşer işleri bozulur veya perişan ve zelil olur. Rüyada birinin halife olduğunu görmek zarar, ziyan ve üzüntü anlamına gelir. Rüyada halifenin kendisini kucakladığını veya ata bindirdiğini, değerli bir eşyasını ona verdiğini görmek çevresinden övgü ve takdir kazanmaya delalet eder. Eğer halifenin kendisine hasım olduğunu görür ise düşmanına karşı muzaffer olmaya yorumlanır. Rüyada halife görmek yüksek bir makama kavuşmaya yada memuriyet hayatına delalet eder.

Rüyada Peygamberimizin Halifelerini Görmek

Rüyada Peygamberimizin halifelerini görmek dört halifeyi birlikte görmek şehitlik ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada dört halifeyi görmek onur, gurur, itibar, haysiyet ve şerefe veya dinin kuvvetine, bütünlüğüne ve emaneti edaya delalet eder.

Rüyada Osmanlı Halifesi Görmek

Rüyada Osmanlı halifesi görmek memleketi ve halkı idare etmekle görevli devlet başkanının yakınlarından olmaya, hükmedecek makama geçmeye delalet eder.

Rüyada Dört Halifenin İsmini Söylemek

Rüyada dört halifenin ismini söylemek rüya sahibinin dini vecibelerini yerine getirmemeye veya eksik ve bozuk yaşamaya alamet eder.

Rüyada Halife Mezarı Görmek

Rüyada halife mezarı görmek hüzün ve kedere düşmesine veya kendisine ulaşan üzüntü ve musibete düşmanlarının sevinmesine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Halife Kılıcı Görmek

Rüyada halife kılıcı görmek din bilginleri, ilahiyatçılar tarafından herkesin hayır ve berekete kavuşup Dünya ve Ahiret saadeti elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Halife İle Konuşmak

Rüyada halife ile konuşmak şeref ve kadrinin yüce ve adının meşhur olmasına veya ilim sahibi bir kadın ile hayırlı olacak izdivaç yapmaya işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca