Rüyada “Halı” Görmek

Halı
Rüyada halı görmek bolluk, şans, kısmet ve varlık anlamına gelir. Rüyada halı hediye etmek ihtiyaç sahibi kimselerin yardımına koşmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada halı görmek bolluk, şans, kısmet ve varlık anlamına gelir. Rüyada halı zenginlik ile tabir edilir. Rüyada halıyı toplamak fakirliğe işaret eder. Rüyada serilmiş halının üzerine oturduğunu görmek geçim sıkıntısı ve telaşından kurtulmaya yorumlanır. Rüyada halıyı toplayıp odanın bir köşesine koyduğunu görmek, kıymetin artması ve mal, mülk ve servet ile tabir edilir. Rüyada temiz ve yeşil renkli halı görmek geniş ve bol rızık anlamına gelir. Rüyada bilmediği bir halıyı görmek elinde bulunan im­kanların gitmesine, bir halıyı dürüp büktüğünü görmek, ömrünün so­nuna geldiğine işarettir.

Rüyada halının kenarlarının ve içinin deseninin nakışlı olması arzu edilen şeylerden fazlasına ve daha hayırlısına delalet eder. Rüyada halı yüklenmiş olduğunu görmek, günahlarının çokluğuna, omuzu üzeri­ne yüklenmek halkın emanetlerini yüklenmesine iaşret eder. Rüyada görülen halı ne kadar büyük olursa kazancınında o kadar fazla olmasına yorumlanır. Rüyada halı görmek bekar olan kişileriçin kısmet anlamına gelir.

Rüyada Halı Görmek ne demek?

Rüyada halı görmek hayır ve güzelliklere işaret eder. Rüyada halının üzerinde yürümek zengin bir kişi ile evlenmeye delalet eder. Rüyada parlak ve temiz halı görmek bahtının ve talihinin güzel olacağına işaret eder. Rüyada eski yırtık halı görmek geçim zorluğu çekere ve hatırı sayılmaz. Rüyada çamurlu ve pis halı görmek varlık içinde yoklu çekmeye alamet eder. Rüyada halı hediye etmek ihtiyaç sahibi kimselerin yardımına koşmaya işaret eder. Rüyada halı görmek beş çeşit olarak yorumlanır, zenginlik, mal, mülk, bereket ve kısmet anlamına gelir.

Rüyada Sarılı Halı Görmek

Rüyada sarılı halı görmek çekilen sıkıntı ve zorluğun ardından elde edilen servete ve zenginliğe tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Dürülmüş Halı Görmek

Rüyada dürülmüş halı görmek rüyayı gören kişi halıyı sırtında taşıyorsa aile içindeki geçimsizliğe veya maddi olarak büyük sıkıntılar yaşamasına işaret eder.

Rüyada Beyaz Halı Görmek

Rüyada beyaz halı görmek bahtının, talihinin ve kısmetinin açık olması ile fakirlik çekmeyeceğine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Kirli Halı Görmek

Rüyada kirli halı görmek tozlu veya pis ise bir miktar paranın çekilen sıkıntının ardından gelecek olması ile refaha kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Katlanmış Halı Görmek

Rüyada katlanmış halı görmek pek hayır ile yorumlanmaz, zenginlikten fakirliğe, varlıktan yokluğa düşmeye delalet eder.

Rüyada Eski Halı Görmek

Rüyada eski halı görmek parçalanmış veya yırtık ise maddi olarak sıkıntı içinde olmaya ve fakirliğe işaret eder.

Rüyada Halı Süpürdüğünü Görmek

Rüyada halı süpürdüğünü görmek kendi gayret ve çabaları ile bir servet sahibi olarak muradına kavuşmaya alamet eder.

Rüyada Kırmızı Halı Görmek

Rüyada kırmızı halı görmek yakın zamanda gelecek olan bir miktar toplu para ve kısmet olarak tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Mavi Halı Görmek

Rüyada mavi halı görmek  rüya sahibinin tez zamanda bir seyahate çıkmaya ve hayırlı haberler ile geri gelmeye yorumlanır.

Rüyada Rulo Halı Görmek

Rüyada rulo halı görmek katlanmış dürülü bir şekilde rulo ise kişinin yolunda işlerinin bozulmasına ve kazancının azalmasına delalet eder.

Rüyada Halı Almak

Rüyada halı almak hayır ve güzellik ile yorumlanır. Rüyada halı aldığını veya hediye halı aldığını görmek zenginliğe, geniş ve uzun ise bol ganimete ve servete veya çevresinde iş hayatından itibarının artmasına saygınlık kazanmasına işaret eder.

Rüyada Halı Yıkamak

Rüyada halı yıkamak rüyayı gören kişi için çok hayırlıdır, zenginliğe, ferah ve rahat bir geçime, halıyı yıkadığını görmek şan, şöhret ve kısmet ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Halı Silmek

Rüyada halı silmek rüya sahibinin kötü bir dönem geçireceği dost gibi görünen herkesten zarar görmeye, halıyı silkelediğini görmek aile içinde hoş olmayacak tatsız ve kötü olacak tartışmaya yorumlanır.

Rüyada Resimli Halı Görmek

Rüyada resimli halı görmek alnının teri ile helal yoldan kazanılan helal paraya, aynı zamanda elde edilecek zenginliğe delalet eder.

Rüyada Halı Tezgahı Görmek

Rüyada halı tezgahı görmek çekilen sıkıntı ve zorluğun ardından elde edilen refaha, fakirlikten sonra zenginliğe işaret eder.

Rüyada Rengarenk Halı Görmek

Rüyada rengarenk halı görmek halının üzerindeki deseni, rengi ve şekli farklı olarak yorumlanır, ama genel olarak rahat ve varlık içinde geçecek bir hayata alamet eder.

Rüyada Islak Halı Görmek

Rüyada ıslak halı görmek aile içinde huzurlu ve mutlu olmasına, evli bir kimse için tez zamanda gelecek çocuk haberi ile sevineceğine tabir edilir.

Rüyada Halı Püskülü Görmek

Rüyada halı püskülü görmek halın püsküllerini kesmek yada temizlik pek hayırlı olmaz, hane içinde üzücü ve can sıkıcı olaylar yaşanmasına işaret eder.

Rüyada Halı Fırçası Görmek

Rüyada halı fırçası görmek rüya sahibinin yaptığı hataların ve günahların farkında olmasına, çevresinde saygınlığı ve itibarını kaybetmesi anlamına gelir.

Rüyada Halı Fabrikası Görmek

Rüyada halı fabrikası görmek rüya tabiri alimleri fabrikanın büyük ve kalabalık olmasını mal, mülk ve parasının çok olmasına veya aile olarak yakın zamanda güzel işlere imza atacaklarına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Büyük Halı Görmek

Rüyada büyük halı görmek geniş ve uzun bir halı ise büyük mirasın ve servetin sahibi olmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Küçük Halı Görmek

Rüyada küçük halı görmek dar ve ince halı kişinin ömrünün, malının ve parasının azaldığına işaret eder.

Rüyada Yeşil Halı Görmek

Rüyada yeşil halı görmek kısmetlerinin artmasına, hayırlı iş ve bol kazançlı iş kapılarının açılmasına, zenginliğinin baki olacağına tasvir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca