Rüyada “Hakim” Görmek

Hakim
Rüyada hakim görmek adalet ve hakkaniyete veya münakaşa ve husumet ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada hakim olduğunu görmek adil ve eşit olan kişilere işarettir.

Rüyada hakim görmek adalet ve hakkaniyete veya münakaşa ve husumet ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada güler yüzlü hakim görmek hayra ve güzelliğe, asık suratlı olduğunu görmek hayırsız olduğuna işaret eder. Rüyada hakim karşısında ağlamak çeşitli ve türlü belalara maruz kalmaya delalet eder. Rüyada hakim eli öpmek zahmet ve meşakkate uğramaya alamet eder.

Rüyada hakim yaka gömlek görmek şerefe, izzete, yüksek dereceye, insanlar arasında itibara işarettir. Rüyada hakim olduğunu görmek adil ve eşit olan kişiler ile tabir edilip, yorumlanır. İslami rüya tabiri alimleri rüyada hakim görmeyi farklı şekillerde yorumlamaktadırlar. Bazı tabirciler hayırlı olmasına, bazı alimler ise meşakkatli ve sıkıntılı bir dönem ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Hakim Görmek ne demek?

Rüyada hakim görmek rüya sahibinin adaletli ve adil bir kişi ile olduğuna yorumlanır. Rüyada tanıdığı bir hakim görmek seyahatte çıkmaya veya seyahatini yarıda bırakmaya delalet eder. Rüyada birinin hakim olduğunu görmek değerli bir eşyasının kaybolmasına işarettir. Rüyada hakimin halka hükmettiğini görmek o halkın zarar ve ziyana uğramasına delalet eder. Rüyada askeri hakim görmek devlet kapısında bir iş sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada hakim görmek verdiği sözün arkasında duran bir kişiye tabir edilir.

Rüyada Yargıtay Hakimi Görmek

Rüyada Yargıtay hakimi görmek hayır ve bere­kete, kıymetinin ve şerefinin yükselmesine, iki Dünya saadetine delalet eder. Rüyada tanınan bir hakim olduğunu görmek yüksek mertebe ve saygınlık anlamına gelir. Rüyada hakim görmek ilimden veya doğru yola götürecek şeylerden istediğine kavuşur.

Rüyada Bayan Hakim Görmek

Rüyada bayan hakim görmek o memlekette hak ve adaletin hüküm sürdüğüne veya din bilgini, ilahiyatçı bir kişi olduğuna işaret eder.

Rüyada Erkek Hakim Görmek

Rüyada erkek hakimin yanına oturduğunu görmek şeref, izzet, değer ve yüksek mevkilere veya toplumda saygınlık ve itibar kazanmasına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Hakim Cübbesi Görmek

Rüyada hakim cübbesi görmek aile ve iş hayatındaki başarı ve mutluluğa, cübbeyi giymek muvaffak olacağı işler ile zafer elde etmeye yorumlanır.

Rüyada Hakim Karşısına Çıkmak

Rüyada hakim karşısına çıkmak çok yüksek derecelere ve mertebelere kavuşur, adaleti ile çevresindeki halkın sevgi ve saygısını elde eder.

Rüyada Hakim Elbisesi Görmek

Rüyada hakim elbisesi görmek işleri doğru ve dürüst bir şekilde bir şekilde yürütmeye, esnaf ise işlerinde adil ve insaflı olur.

Rüyada Emekli Hakim Görmek

Rüyada emekli hakim görmek hayır ve bereket anlamına gelir. Rüyada emekli hakimin oturduğunu görmek mal, mülk ve servete işaret eder.

Rüyada Hakim Tokmağı Görmek

Rüyada hakim tokmağı görmek tüccar veya ölçü tartı işleri ile uğraşan bir kişi ise hile ve riyakarlık olmayacağına, doğruluktan ayrılmayacağına delalet eder.

Rüyada Hakim Savcı Görmek

Rüyada hakim savcı görmek olay ve durumlar karşısında adil ve vicdanlı olarak adaletli kararlar vermeye alamet eder.

Rüyada Hakim Avukat Görmek

Rüyada hakim avukat görmek rüya sahibinin kendi çıkar ve menfaatlerini düşünen bencil bir kişi ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Duruşma Salonu Görmek

Rüyada duruşma salonu görmek insanlar arasında adalet gözetmeyen zalim bir kimseye veya uğursuzluk ile yorumlanır.

Rüya Mahkeme Salonu Görmek

Rüyada mahkeme salonu görmek uğrayacağı bir bela yüzünden üzerinde olan Allah’ın (c.c.) nimetlerinden uzak ve mahrum kalmaya alamet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca