Rüyada “Hacamat” Görmek

Hacamat
Rüyada hacamat görmek kazançlı işler için bütün servetini kullanma ile yorumlanır. Rüyada hacamat olduğunu görmek keder, bela ve sıkıntı ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Hacamat Görmek

Rüyada hacamat görmek kazançlı işler için bütün servetini ve parasını kullanmaya veya hapisten kurtuluşa tabir edilip, yorumlanır. Rüyada hacamat olduğunu görmek yapan kişi yaşlı ise hayırlı olmasına, eğer yapan kişi belli değil ise rüya güç ve kuvvettir. Rüyada hacamat yapıldığını görmek rüya sahibi genç ise düşmana, orta yaşlı ise dostuna işaret eder. Rüyada hacamat olup kan çıktığını görmek uzun bir süre hasta olmamaya ve ya hasya ise şifa bulmasına delalettir. Bazı rüya tabiri alimlerine göre yaşlı birini hacamat yapmak muteber ve muhterem olmaya, eğer genç bir kişiyi hacamat yapıyorsa düşmanına galip gelerek muzaffer olur. Rüyada hacamat aletini kırmak hanımını boşamasına veya rüya sahibinin vefatına işaret eder. Rüyada hacamat sırasında kan yerine taş gelmesi eşinin kötü yolda olmasına ve onu aldatmasına delalet eder. Rüyada hacamatçı olmadığı halde hacamat yapmak devlet idarecilerinden herhangi birinin özel kalem müdürü olarak hayır görmeye işaret eder. Rüyada hacamat olunduğun görmek korku, endişe, kötülük ve şerden kurtulmasına yorumlanır. Rüyada hacamat görmek bela ve sıkıntılardan kurtulmaya veya sıhhatli bir ömre işaret eder.
Rüyada hacamat görmek başının beladan kurtulmasına veya hapiste ise hapisten çıkmasına delalet eder. Rüyada hacamat yaptıranları görmek memur bir kimse için bulunduğu konumun değişmesine işaret eder. Rüyada hacamat yapan kişiye yardım etmek sevinip mutlu olacağı bir haber almaya yorumlanabilir. Rüyada hacamat yapan kişiyi tanımak geçimsiz, huysuz ve aksi bir kişiyi temsil eder. Rüyada hacamat görmek keder, bela ve sıkıntı ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Hacamat Yaptırmak

Rüyada hacamat yaptırmak yapan kişiyi tanıyor ve eğer ehli bir kişi ise, memuriyete veya gelip geçici mutluluklar ile tabir edilir.

Rüyada Hacamat Kanı Görmek

Rüyada hacamat kanı görmek hasat bir kimsenin şifa bularak sağlığına kavuşmasına, yada rüya sahibinin o sene hasta olmayacak olmasına alamet eder.

Rüyada Sırtından Hacamat Yaptırmak

Rüyada sırtından hacamat yaptırmak saklamış olduğu defineyi ve parayı bulamamaya yada parasını tekrar geri alamayacağı bir kişiye vermesine delalet eder.

Rüyada Birinin Hacamat Olduğunu Görmek

Rüyada birinin hacamat olduğunu görmek o kişinin tüm halkına faydasının ve iyiliğinin dokunacağına ve bundan hayır göreceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca