Rüyada “Güve” Görmek

Güve
Rüyada güve görmek bir yiyecek veya bir eşya üzerinde görmek üzüntü ve hastalıklara delalet eder. Rüyada güve görmek talihsizlik ve kısmetsizlik anlamına gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

Rüyada Güve Görmek

Rüyada güve görmek bir yiyecek veya bir eşya üzerinde güve görmek, ta­sa, üzüntü ve hastalıklara delalet eder. Rüyada evde güve görmek ev eşyalarına bir zarar gelmesine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada tavanda güve görmek hayır ile tabir edilmez, şansının kapanmasına işarettir.

Rüyada yemeğin içinde güve görmek geçim sıkıntısı yaşanmasına, bolluk ve bereketin azalmasına delalet eder. Rüyada yatakta güve görmek aile içinde huzursuzluk yaşanmasına rivayet eder.

Rüyada yünde güve görmek sinsi ve hayırsız bir kimsenin iftirasına uğramaya işaret eder. Rüyada güve yediğini görmek işlerinin bir anda durmasına ve elindeki her şeyi kaybetmeye delalet eder.

Rüyada unda güve görmek hane içinde yaşanan tatsızlıktan dolayı, ağızlarının tadının kaçacak olması ile ifade edilir. Rüyada duvarda güve görmek sağlık problemleri yaşamaya işaret eder. Rüyada güve kurdu görmek hain ve tehlikeli bir düşman ile tabir edilir. Rüyada güve görmek talihsizlik, kısmetsizlik ve şanssızlık anlamına gelir.

Rüyada güve görmek rüya sahibini bekleyen zorluk içinde geçecek hayırsız bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada ölmüş güve görmek zenginlikten fakirliğe düşmeye tasvir edilir. Rüyada güve kurt görmek genel olarak bahtının ve kısmetinin kapalı olması ile yorumlanır.Rüyada güve temizlediğini görmek şansının açılmasına işaret eder. Rüyada güve öldürdüğünü görmek yüzünün az da olsa gülecek olması ile yorumlanır.

Rüyada Güve Kelebeği Görmek

Rüyada güve kelebeği görmek rüya sahibinin hayırsız dostlar edinmesine ve bununla beraber bütün kazancını kaybedecek olmasına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Güve Temizlemek

Rüyada güve temizlemek şansının bir anda düzelmesine, kötüye giden işlerinin düzelmesi ile zafer elde etmeye delalet eder.

Rüyada Güve Öldürmek

Rüyada güve öldürmek rüyayı gören kişinin önündeki engellerin teker teker kalkması ile hayatının düzene girmesine işaret eder.

Rüyada Güve Böceği Görmek

Rüyada güve böceği görmek hayır ile tabir edilmez, güve görmekle aynı şekildedir, rüya sahibinin maddi sıkıntılar yaşamasına delalet eder.

Rüyada Uçan Güve Görmek

Rüyada uçan güve görmek aile içinde var olan sıkıntıların son bulmasına, eski huzurlu ve mutlu günlerine geri dönmeye işaret eder.

Rüyada Yorganda Güve Görmek

Rüyada yorganda güve görmek hayal kırıklığı yaşayarak, umutsuzluğa kapılacak olma ile tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca