Rüyada “Gusül” Görmek

Gusül
Rüyada gusül görmek Allah’tan korktuğuna gam, keder ve sıkıntıdan kurtul­maya delalet eder. Rüyada gusül görmek borcundan kurtulmaya ve şifa bulmaya işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

Rüyada Gusül görmek

Rüyada gusül görmek Allah’tan korktuğuna ve bir görüşe göre gam ve kederden ve sıkıntıdan kurtul­maya delalet eder. Rüyada temiz su ile gusül etmek üzüntü ve kederlerinden kurtulmaya işaret eder. Rüyada kirli su ile gusül etmek borcu var ise borcundan kurtulmaya ve refaha kavuşma ile ifade edilir. Rüyada bayram için gusül etmek ferah ve sevince, bekar için evlenmeye, fakir için bollu­ğa tabir edilip, yorumlanır. Rüyada cünüp olup gusül etmek işlerinin kolay olmasına, dert ve tasadan kurtulmaya delalet eder. Rüyada kışın sıcak su ile gusül etmek bol ka­zanca, piyasadaki ekonomik durgunluktan istifadeye, dertlerinden kurtulup şifa bulmaya yorumlanır. Rüyada yazın sıcak su ile gusül etmek sıkıntı ve dara düşmeye, kazancının ise azalması anlamı gelir. Rüyada bulanık ve temiz olmayan suyla gusül etmek hayır umulmakla beraber gam ve kedere, has­talığa, sıkıntıya, borca tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gusül görmek üs­tün bir takvaya bir görüşe göre şeref ve itibarın, güzel şöhretinin art­masına delalet eder.

Rüyada gusül etmek üzüntü ve kederden kurtulur ise, de fakir dü­şecek olma ile yorumlanır. Rüyada guslü tamamladığını görmek amacının tamamen gerçekleşmesi­ne, guslü tamamlayamamak ise, isteğinin olmamasına işarettir. Rüyada havuzda gusül ettiğini görmek banyoya ve benzeri bir yere girdiğini gören kimse, be­kar ise, evlenmeye delalet eder. Rüyada gusül görmek borçlu ise, borcunu verir, hasta ise, şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada Gusül Aldığını Görmek

Rüyada gusül aldığını görmek etrafına karşı iyilik konusunda gerekli olan işleri severek yapmaya delalet eder.

Rüyada Gusül Abdesti Aldığını Görmek

Rüyada gusül abdesti aldığını görmek borcu var ise borcunu ödemeye, sıkıntılarından kurtulup rahat bir nefes alma ile tasvir edilir.

Rüyada Gusletmek

Rüyada gusletmek günahlardan tövbe ve istiğfar edip bağışlanmayı ummaya, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulma ile yorumlanır.

Rüyada Kirli Su ile Gusül Etmek

Rüyada kirli su ile gusül etmek bir zor bir işe düşmeye, gam ve kedere uğramaya, maddi olarak büyük sıkıntılar yaşama ile tasvir edilir.

Rüyada Gusülsüz Namaz Kılmak

Rüyada gusülsüz namaz kılmak gam, keder ve hastalığa yakalanıp sıkıntı ve kedere düşme ile tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca