Rüyada “Gurbet” Görmek

Gurbet
Rüyada gurbet görmek kısa zamanda gurbetten dönüp geleceğine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gurbete gitmek büyük kazanç elde edecek olmaya işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Gurbet Görmek

Rüyada gurbet görmek rüya sahibinin kısa zamanda gurbetten dönüp geleceğine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gurbete gittiğini görmek gurbete gider veya gur­bette’ki yakınından haber alamaz. Rüyada eşinin gurbete gittiğini görmek hane içinde yaşanan huzursuzlukların son bulmasın ile ev halkının eski neşesine kavuşması ile yorumlanır. Rüyada kocasının gurbette gittiğini görmek kısa süre içinde mutlu olacağı güzel haberler alma ile tabir edilir. Rüyada gurbetten gelen birini görmek uzak yoldan gelen misafir ile kişinin mutlu olu sevinç gözyaşı dökmesine işarettir. Rüyada gurbetten birinin geldiğini görmek maddi sıkıntılarının son bulmasına, para konusunda bir yakınından destek alma anlamına gelir. Rüyada gurbetten memlekete dönmek kazancının artmasına, halk içinde sözü sayılan ve saygı gören bir kişi olma ile yorumlanır.

Rüyada gurbet görmek işlerinin kolaylığına, millet ve devlet için hayırlı gelişmeler olacağına delalet eder.
Rüyada gurbet görmek başarı ve büyük zaferler elde edecek olma ile tasvir edilir. Rüyada gurbetteki kızını görmek özlemlerin ve hasretlerin son bulacağı, sevdikleri ile bol zaman geçirecek olma ile ifade edilir. Rüyada gurbetteki kardeşi görmek uzun yıllardır hasretini çektiğini ve arzuladığı şeylere kavuşmanın mutluluğu ile yorumlanır. Rüyada gurbetteki aileyi görmek kalp kırıklığına ve küçük bir münakaşa yaşamaya ile tabir edilir. Rüyada gurbet görmek bazı durumlarda kalp kıran ve inciten bir kimse olmaya ve kısa süreli ayrılıklar yaşama ile yorumlanır.

Rüyada Gurbetten Gelmek

Rüyada gurbetten gelmek bazı olaylar karşısında elinin ve kolunun bağlı kalacağına hiç bir şey yapamayacak olma ile yorumlanır.

Rüyada Gurbete Gitmek

Rüyada gurbete gitmek hane içindeki sıkıntı ve üzüntülerin son bulmasına, yer değişiklik yaparak yeni bir hayata başlamaya delalet eder.

Rüyada Gurbete Çalışmaya Gitmek

Rüyada gurbete çalışmaya gitmek gözünü hırs ve para bürümesi, bunun kendisine zarar vererek hatalar yapacak olmasına işaret eder.

Rüyada Gurbette Birini Görmek

Rüyada gurbette birini görmek kısa süreli seyahatlere çıkmaya ve ailesinden ayrı kalarak onları hüzünlendirme ile tasvir edilir.

Rüyada Gurbette Arkadaşını Görmek

Rüyada gurbette arkadaşını görmek eş, dost, akraba ve çocukları tarafından terk edilmeye ve yalnız bir hayat yaşamaya işaret eder.

Rüyada Gurbetten Döndüğünü Görmek

Rüyada gurbetten döndüğünü görmek sıkıntı içinde ve eli boş olarak geldiğini gören kimse, başına gelen olaylarla üzüntüye düşer.

Rüyada Gurbete Gelin Gitmek

Rüyada gurbete gelin gitmek yaşadığı olayların kişiyi olgunlaştırıp, çevresine karşı daha dikkatli olması ile ifade edilir.

Rüyada Gurbetten Eve Dönmek

Rüyada gurbetten eve dönmek yolda hırsızlar tarafından soyulacağına veya gelebilmek için eksik olan belgelerinin tamamlanması anlamına gelir.

Rüyada Gurbet Yolu Gözlemek

Rüyada gurbet yolu gözlemek kötü ve üzücü olayların yaşanmasına, okuyan bir kimse için başarısız olacağı ile tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca