Rüyada “Güneş” Görmek

Güneş
Rüyada güneş görmek hükümet erkanı ve ilmen büyük kimseler ile tabir olunur. Rüyada güneş görmek güneş parlak ise tanıdık bir kadın ile evlenme ile yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

Rüyada Güneş Görmek

Rüyada güneş görmek hü­kümetin idaresi ve yönetiminde söz sahibi kimseler, hükümet erkanı, ilmen ve fazlen büyük kimseler ile tabir olunur. Rüyada güneş ışığının yüzüne vurduğunu görmek beşeri mertebelerin en yük­seklerine vasıl olur. Rüyada güneş enerjisi görmek kendi kaderince hayır­lı ve huzurlu, mutlu bir hayat sürmeye, itibar ve iyi yerlere erişme ile yorumlanır. Rüyada güneşi elinde tuttuğunu görmek fakat onda nur ve ışık olmadığı gibi simsiyah da bulunmadığını gören kimse, gam, kederden ve sıkıntıdan kurtulur. Rüyada güneşin resmini çekmek anne ve baba ile tefsir etmişlerdir. Rüyada güneş tutulmasını izlemek kararmış ve siyah olduğu halde tuttu­ğunu gören kimsenin istemediği bir şeyin olacağına tabir edilip, yo­rumlanır. Rüyada ay ve güneş tutulması görmek bir hataya ve günaha düşer. Rüyada güneş yanması görmek fayda ve ka­zanca da delalet eder. Rüyada güneşe uçmak izzet ve şerefe, istek ve arzusuna kavuşmuş olur. Rüyada güneşe uzanmak rüyayı gören kimse, hasta ise, iyileşip sağlığına kavuşmasına delalet eder. Rüyada falda güneş görmek hane içinde bir kimsenin vefatına delalet eder. Rüyada güneş gözlüğü takmak büyük bir lütuf ve ihsana nail olmaya işaret eder. Rüyada güneş patlaması görmek memlekette bir yakını var ise, selametle dönmesine delalet eder. Rüyada güneş görmek eğer güneş parlak ise akrabasından bir kadın ile evlenme ile tabir edilir.

Rüyada güneş görmek sıhhat ve afıyete, adalet ve kuvvete, şan ve şevketle hükümetinin icrasına yorumlanır. Rüyada güneş açtığını görmek devlet başkamnm izzet ve şanı­na delalet eder. Rüyada güneş sistemini görmek kesada uğramış işlerinin ve sanatının değer kazanması ile ifade edilir. Rüyada güneş sembolü görmek bo­şandıktan sonra yeniden nikahlanma ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada güneş gözlüğü bulmak layık ve hak ediyor ise, büyük yetki sahibi olmaya delalet eder. Rüyada güneşin hiç batmadığını görmek yakın birinin hatasına delalet eder. Rüyada güneşi hissetmek haksızlığa uğramaya delalet eder. Rüyada güneşin önüne bulut geçmesi sıkıntı ve kederlenme anlamına gelir.

Rüyada Güneş Işığı Görmek

Rüyada güneş ışığı görmek rüya sahibinin işlerinin selamet ve kolaylığına, adalet ve kuvvetine işaret eder.

Rüyada Güneşin Doğuşunu Görmek

Rüyada güneşin doğuşunu görmek kendi kaderine hayır ve mutluluğa, yücelik ve iyi derecelere kavuşma ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Güneşin Batışını Görmek

Rüyada güneşin batışını görmek hayatının altan küs olmasına, evinin ve işinin dağılması ile sıkıntıya düşmesi ile tasvir edilir.

Rüyada Güneş Işığının Yüze Vurması

Rüyada güneş ışığının yüze vurması geçim sıkıntısı ve telaşının son bulması ile rahat bir nefes alacak olmaya işaret eder.

Rüyada İki Güneş Görmek

Rüyada iki güneş görmek hane içinde herkesin birbirine düşmesine ve hayatının karışması ile tasvir edilir.

Rüyada Güneşin Batıdan Doğduğunu Görmek

Rüyada güneşin batıdan doğduğunu görmek devlet dairesinde bir işi olan kişinin işini halletmesine ve sıkıntılarından kurtulmasına işaret eder.

Rüyada Güneşin Doğudan Battığını Görmek

Rüyada güneşin batıdan battığını görmek uğursuzluk ve kısmetsizlik olarak değerlendirilir, rüya sahibi için hayırlı bir rüya değildir.

Rüyada Güneş Yanığı Görmek

Rüyada güneş yanığı görmek bilerek yada bilmeyerek yaptığı bir günahın bedelini ödemeye, pişmanlık yaşamaya işaret eder.

Rüyada Güneş Tutulması Görmek

Rüyada güneş tutulması görmek halk ve millet için sıkıntı içinde geçecek günlere ve yaşanacak kayıplar olmasına delalet eder.

Rüyada Güneş Resmi Çizmek

Rüyada güneş resmi çizmek halkın içinden biri ise, memleketi idare etmekle gö­revli devlet başkanlarından büyük hayırlı, bereketli ve karlı işler göre­ceğine delildir.

Rüyada Güneş Parlaması Görmek

Rüyada güneş parlaması görmek değişime dair görülen her bir rüya, rüya sahibinin değil umum insanlara ait olacak dönüşüm ve değişime tabir edilip, yorum­lanır.

Rüyada Güneş Ay Görmek

Rüyada güneş ay görmek hayırlı ve akıllı dostlar edinerek, onların yardımı ile zor günlerinden kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Güneş Saati Görmek

Rüyada güneş saati görmek rüyayı gören kişinin kararlı ve azimli olmasına, başladığı işi zamanında bitirmesi ile tabir edilir.

Rüyada Güneş Kremi Görmek

Rüyada güneş kremi görmek geçireceği zor günleri arkadaşlarının ve ailesinin desteği ile kolayca atlatacak olması anlamına gelir.

Rüyada Güneş Lekesi Görmek

Rüyada güneş lekesi görmek ibadetli ve taata düşkün olmasına, sarı görmek, şanı büyük kimseler ve alimler arasında öfke ve üzüntü­ye delalet eder.

Rüyada Güneş Şemsiyesi Görmek

Rüyada güneş şemsiyesi görmek iki farklı şekilde yorumlanır, hayır ile tabir edilirken, aynı zamanda kişinin borçlanıp sıkıntıya düşmesine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca