Rüyada “Gümüş” Görmek

Gümüş
Rüyada gümüş görmek gerek külçe, gerekse silindir, daire şeklinde gümüş görmek, ferah ve sevinç ile tabir edilir. Rüyada gümüş görmek para ve servete işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

Rüyada Gümüş Görmek

Rüyada gümüş görmek gerek külçe, gerekse silindir, daire şeklinde gümüş görmek, ferah ve sevinç ile tabir edilir. Rüyada gümüş elbise görmek hanımı tarafından hile yapılacağına işaret eder. Rüyada gümüş ev görmek rüyayı gören kimseyi eşi çeşitli hile ve düzenlerle aldatmasına delalet eder. Rüyada gümüş el görmek nasip ve kısmetlerinin hayırlı olacağına işaret eder. Rüyada gümüş tepsi görmek yakın bir zamanda hayırlı olacak haberler alması ile yorumlanır. Rüyada gümüş takı görmek gösterişi ve süsü sevene bir hanım ile tabir edilir. Rüyada gümüş tabak görmek hane içinde bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüyada gümüş ok görmek gümüş yanlış habere ve husumete delalet eder. Rüyada gümüş hançer görmek yaşadığı yerde dostundan çok düşmanı ile ifade edilir. Rüyada halhal görmek hızma ile aynı anlama gelir. Rüyada gümüş heykel görmek dünya telaşı ve koşuşturmasından kurtulma ile yorumlanır. Rüyada gümüş levha görmek o diyardan bir kadın ile evlenmeye yorumlanır. Rüyada gümüş zırh görmek kendisini ve ailesinin kötülüklerden kurtaracak olmaya işarettir. Rüyada gümüş madalya görmek başarılı ve iktidar sahibi olma ile yorumlanır. Rüyada gümüş makas görmek hayırlı ve kısmetli olacak bir işe adım atacak olmaya delalet eder. Rüyada gümüş objeler görmek hayırlı olacak işler ile tabir edilir. Rüyada gümüş anahtar görmek güzel bir yaşama ve ev sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada gümüş ayakkabı görmek rüya sahibinin şerefi ve halk içinde değerinin yükselmesi tasvir edilir. Rüyada gümüş görmek mal, mülk ve servete işarettir.

Rüyada gümüş görmek hayır ile tabir edilirken, bir başka rüya tabiri tarafından üzüntü ve sıkıntı olarak ifade edilir. Rüyada gümüş silah görmek düşmanlık ve sıkıntı ile tabir edilir. Rüyada gümüş sürahi görmek halkın diline düşmeye ve kınanma ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gümüş fil görmek şans kısmet anlamına gelir. Rüyada gümüş hızma görmek yanlış ve kötü bir haber alarak üzülmeye işaret eder. Rüyada gümüş mermi görmek dert, tasa ve sıkıntı anlamına gelir. Rüyada gümüş madeni görmek birçok gümüş bulduğunu gören, bir define bulma ile yorumlanır. Rüyada gümüş görmek sağlam gümüş doğru habere, kırık gü­müş yanlış habere ve düşmanlığa delalet eder.

Rüyada Gümüş Kolye Görmek

Rüyada gümüş kolye görmek doyumsuz, memnun olmayı bilmeyen ve para delisi bir kimse ile tabir edilir.

Rüyada Gümüş Bileklik Görmek

Rüyada gümüş bileklik görmek mutlu olacağı ve sevineceği bir almaya, aynı zamanda kısmetlerinin artmasına delalet eder.

Rüyada Gümüş Yüzük Görmek

Rüyada gümüş yüzük görmek rüya sahibine büyük bir miktar miras kalacak olmasına işaret eder. Rüyada gümüş yüzük taktığını görmek iyi niyetli yardım sever bir kişi olmaya delalet eder.

Rüyada Gümüş Küpe Görmek

Rüyada gümüş küpe görmek herkesin mutluluğunu ve iyiliğini düşünen bir kimseye, gümüşü küpeyi takıyor ise iyi haber alma ile yorumlanır.

Rüyada Gümüş Bilezik Görmek

Rüyada gümüş bilezik görmek bekar bir kimse için evlilik arzusuna, evli kimse için ise hayırlı evlat sahibi olma ile tasvir edilir.

Rüyada Gümüş Zincir Görmek

Rüyada gümüş zincir görmek aile ve iş hayatında istediğini elde ederek muradına kavuşma ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Gümüş Tabak Görmek

Rüyada gümüş tabak görmek rüya sahibinin şansının açık olmasına, istemediği kadar ganimet ve mal sahibi olacak olmasına işaret eder.

Rüyada Gümüş Süs Eşyası Görmek

Rüyada süs eşyası görmek görülen eşya kırık ise uğursuzluk olmasına sağlam ise mal, para ve servet olarak ile ifade edilir.

Rüyada Gümüş Tas Görmek

Rüyada gümüş tas görmek beyaz tenli güleryüzlü ve güzel kadın ile hayırlı olacak bir izdivaç yapmaya delalet eder.

Rüyada Gümüş Tespih Görmek

Rüyada gümüş tespih görmek endişe, kuşku ve korkularından kurtularak, hayırlara vesile olmayı işaret eder.

Rüyada Gümüş Kolye Ucu Görmek

Rüyada kolye ucu görmek gümüş kolye ile ayı şekilde tabir edilir. Ayrıca çevresindeki herkesi küçük görme ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Gümüş Para Görmek

Rüyada gümüş para görmek farklı şekillerde yorumlanır, bazı rüya tabircileri hayır ve hasenat ile yorumlar. Bazıları ise sıkıntı ve üzüntü ifade eder.

Rüyada Gümüş Alyans Görmek

Rüyada gümüş alyans görmek bekar olan bir kişi takıyorsa evlenmeye, evli olan kişi takıyorsa hamile kalıp evlat sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Gümüş Ayna Görmek

Rüyada gümüş ayna görmek çekilen sıkıntı ve üzüntülerin son bulması ile rehafa kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Gümüş Saat Görmek

Rüyada gümüş saat görmek sözünün eri ve güvenilir olmaya, toplum içinde ise saygınlık sahibi olma ile yorumlanır.

Rüyada Gümüş Set Görmek

Rüyada gümüş set görmek bolluk ve refah içinde geçecek bir hayata, geçim sıkıntı çekmeyecek olma ile tabir edilir.

Rüyada Gümüş Fincan Görmek

Rüyada gümüş fincan görmek pek hayır ile tabir edilmez. Rüya sahibinin kendisine dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Gümüş Gerdanlık Görmek

Rüyada gümüş gerdanlık görmek zengin bir aileye gelin olmaya ve para sıkıntısı yaşamamaya delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca