Rüyada “Gülsuyu” Görmek

Gülsuyu
Rüyada gülsuyu görmek sağlık, sıhhat ve afiyet ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gülsuyu görmek halk tarafından sevilen, sözü geçen bir kimse olmaya delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir?

Rüyada Gülsuyu Görmek

Rüyada gülsuyu görmek sağlık, sıhhat ve afiyet, güzel şöh­retle tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gülsuyu verdiğini görmek iyilik yapıp hayır duası alma ile tabir edilir. Rüyada gülsuyuyla abdest almak dünya da ve ahirette huzuru elde etme ile yorumlanır. Rüyada gülsuyu içmek ailesi ve akra­bası arasında övgü alma ile tasvir edilir. Rüyada gülsuyu çalmak endişe ve korku ile rivayet edilir. Rüyada gülsuyu satmak hayır ve ihsan sahibi bir kişi olma tasvir edilir. Rüyada gülsuyu görmek eğer rüya sahibi alim­lerden ise, halk onun ilminden istifade etme ile yorumlanır.
Rüyada gülsuyu görmek ili, irfan ve bilgi sahibi bir kimsede nasihat alacak olmaya delalet eder. Rüyada gülsuyu dökmek iyi niyetli ve yardımsever bi kişi olma ile yorumlanır. Rüyada gülsuyu içen birini görmek hata ev yanlışlarından ders alarak yoluna devam etmeye işaret eder. Rüyada gülsuyu görmek halk tarafından sevilen, sözü geçen bir kimse olmaya delalet eder.

Rüyada Gülsuyu ile Yıkanmak

Rüyada gülsuyu ile yıkanmak hoşgörülü, anlayışlı ve samimi olmaya, yardıma ihtiyacı olan herkesin yardımına koşma ile yorumlanır.

Rüyada Gülsuyu İkram Etmek

Rüyada gülsuyu ikram etmek hayırlı ve kısmetli olacak işlere vesile olarak, kısmetinden sebeplenme ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Gülsuyu Şişesi Görmek

Rüyada gülsuyu şişesi görmek çevresi parmakla gösterilen örnek bir kişi olmaya, dürüst ve söznün ehli kimse ile tabir edilir.

Rüyada Yüze Gülsuyu Sürmek

Rüyada yüze gülsuyu sürmek korku, endişe ve telaşlarından kurtularak hayatına devam etmeye ve başarılı olama ile ifade edilir.

Rüyada Gülsuyu Kokusu Duymak

Rüyada gülsuyu kokusu duymak büyük, küçük demeden çevresindeki herkese karşı duyarlı olan bir kişi anlamına gelir.

Rüyada Gülsuyu ile Yüz Yıkamak

Rüyada gülsuyu ile yüz yıkamak hatalarından ders çıkarmaya ve günahlarından kurtularak tövbe etmeye delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca