Rüyada “Gül” Görmek

Gül
Rüyada gül görmek mevsiminde ise rüya sahibinin çocukları olacağına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gül görmek hizmetçi, kadın için güzel eş ile tasvir edilir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

Rüyada Gül Görmek

Rüyada gül görmek mevsiminde ise rüya sahibinin çocukları olacağına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gül ektiğini görmek dini hassasiyeti düşük, sözünü tutmaz, vefasız bir kimseye dela­let eder. Rüyada gül resmi görmek sevinçli olmaya ve sözünün tutulmasını anlamına gelir. Rüyada gül resmi yaptığını görmek hüzün ve ağlamaya işaret eder. Rüyada gül resmi çizdiğini görmek çocuklar yüzünden felaket ve sıkıntıya delildir. Rüyada gül tohumu ektiğini görmek , ailesi ve akrabasından gelecek iyi bir haberle sevinmeye delalet eder. Rüyada gül tatlısı görmek keyfinin ve neşesinin yerinde olmasına işaret eder. Rüyada gül tohumu toplamak kocaya varır fakat kısa za­manda ayrılır. Rüyada gül yaprağı görmek sadık dost, vefasız ve huyu kötü bir adam ile tabir edilir. Rüyada gül yediğini görmek sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacak olma ile yorumlanır. Rüyada gül yolmak şans kapısının açık olmasına, iyi bir işe sahip olmaya delalet eder. Rüyada gül yapmak uzun zamandır hayalini kurduğu bir şeyi elde edecek olma ile yorumlanır. Rüyada uzun gül görmek uzun zamandır beklenen bir haberin gelmesi ile her şeyin yoluna girmesine tabir edilir. Rüyada gül uzattığını görmek bekar bir kimsenin beraberliğinin evlilik ile son bulmasına işaret eder. Rüyada ıslak gül görmek servet, pa­ra ve şeref tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gül parfümü görmek gur­bette olan birinden haber gelmesine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gül çalmak helal olmayan mal, mülk ve kazanca işaret eder. Rüyada gül çiçeği görmek kaderinin ve bahtının güzel olmasına delalet eder. Rüyada mavi gül görmek şans, kader ve talih ile tabir edilir. Rüyada gül böreği görmek marifetli ve hamarat bir hanım ile beraber olmaya yorumlanır. Rüyada gül budamak hayırlı olacak bir iş ile meşgul olmaya, şansının iyi yönde olmasına rivayet edilir. Rüyada gül motifi görmek bekar bir kız için evlilik masasına oturma ile tabir edilir. Rüyada ölüden gül almak uzun zamandır görmediği bir arkadaşını görme ile yorumlanır. Rüyada gül görmek oturaklı ve kendinden emin bir kişi ile olmaya işaret eder.

Rüyada gül görmek güzel çocuklar, iyi huylu hizmetçi, kadın için güzel eş ile tasvir edilir. Rüyada gül dalı görmek eşinin oyun ve eğlenceyi sevmesi ile yorumlanır. Rüyada gül suladığını görmek aile içinde var olan sorunların son bulmasına ile rivayet edilir. Rüyada gül fidanı görmek vefat eden çocuklar veya telef olan servet ve para veya yok olup kaybolan ferah­lık ile ifade edilir. Rüyada gül fidesi görmek sıkıntılı ve zorluk içinde geçireceği günler ile tasvir edilir. Rüyada gül filizi görmek mutlu bir birlikteliğin ayrılık ile son bulacak olması ile yorumlanır. Rüyada gül hediye etmek tanıdık veya sevdiği bir kişi ise evlenmeye rivayet edilir. Rüyada gül hediye almak keder ve hüzünlerin son bulması ile aydınlığa kavuşmaya işaret eder. Rüyada gül şerbeti görmek tatlı dilli ve güler yüzlü biriyle tanışmaya delalet eder. Rüyada gül şarabı görmek talihsizlik çocuklarının kötü yola düşmesine, kötü arkadaşlar edinmesine işaret eder. Rüyada gül görmek hayırlı işler içinde olmaya ve kazancı güzel bir işe sahip olma ile yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gül Görmek

Rüyada beyaz gül görmek rüya sahibi ve çevresi için güzel olacak günlere ve huzurlu bir hayata başlama ile yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Gül Görmek

Rüyada kırmızı gül görmek sevinç, heyecan ve mutluluk yaşamaya, hayırlı olacak bir kısmet ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Pembe Gül Görmek

Rüyada pembe gül görmek gönlünün kırık ve yaralı olması, ama onu yeniden heyecanlandıracak ve kalbinin yeniden atmasını sağlayacak kimse ile yorumlanır.

Rüyada Renkli Gül Görmek

Rüyada renkli gül görmek hareketli ve neşeli bir kişilik olmaya, çevresinde sevilip saygı duyulan bir kişi olma ile ifade edilir.

Rüyada Gül Koklamak

Rüyada gül koklamak erkek için güzel alımlı ve hoş bir kadın ile beraber olmaya, kadın için ise evlilik ile yorumlanır.

Rüyada Gül Toplamak

Rüyada gül toplamak aile içinde huzurlu ve mutlu olmaya, sıkıntılarından kurtulmaya rivayet edilir.

Rüyada Gül Satmak

Rüyada gül satmak hayallerinin ve umutlarının yarıda kalması ile büyük hüsran ve üzüntü yaşama ile tasvir edilir.

Rüyada Gül Almak

Rüyada gül almak her türlü hayırlı ve kısmetli bir rüyadır, ümit ettiği her şeye sahip olarak muradına kavuşma ile yorumlanır.

Rüyada Gül Dikmek

Rüyada gül dikmek yeni başlangıçlar şehir değiştirerek hayırlı olacak bir işe sahip olma ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Gül Reçeli Görmek

Rüyada gül reçeli görmek hayatından keyif almayı bilerek en ufak şeylerle dahi mutlu olan bilen bir kimseyi temsil eder.

Rüyada Gül Esansı Görmek

Rüyada gül esansı görmek çok güzel ve hoş bir kişi ile beraber olarak, sürekli göz önünde olma ile tasvir edilir.

Rüyada Gül Bahçesi Görmek

Rüyada gül bahçesi görmek dert, tasa ve sıkıntıya düşmeye maddi olarak büyük krizler yaşamaya işaret eder.

Rüyada Gül Buketi Görmek

Rüyada gül buketi görmek hayır ile tabir edilmez, rüya sahibinin sevdiği bir kişiyi kaybetmesi ile hüzne boğulmasına delalet eder.

Rüyada Gül Tohumu Görmek

Rüyada gül tohumu görmek rüyayı gören kişinin işlerinin açılmasına, kazancının bereketlenmesine işaret eder.

Rüyada Gül Kurusu Görmek

Rüyada gül kurusu görmek hane içinde soğuk rüzgarlar esmeye, etrafı ile ise sürekli münakaşa yapma ile tabir edilir.

Rüyada Gül Lokumu görmek

Rüyada gül lokumu görmek çok mutlu olup sevinç gözyaşları dökeceği bir haber almaya delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca