Rüyada “Gül Ağacı” Görmek

Gül Ağacı
Rüyada gül ağacı görmek şeref sahibi bir adam, doğurgan bir kadın ile tabir olunur. Rüyada gül ağacı görmek hayırlı rızk ve bereketli olacak bir işe delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

Rüyada Gül Ağacı Görmek

Rüyada gül ağacı görmek şeref sahibi bir adam, ya bakan veya çocuk doğuran bir kadın ile tabir olunur. Rüyada evin içinde gül ağacı görmek gamlı ve kederli günlere delalet eder. Rüyada saksıda gül ağacı görmek hayır, iyilik ve sevinç ile tasvir edilir. Rüyada gül ağacından gül toplamak takva sahibi bir kadını öpme işaret eder. Rüyada açmamış gül ağacı görmek eğer hamile ise çocuğunun düşmesiyle yorumlanır. Rüyada açmış gül ağacı görmek çekilen sıkıntıların ardından rahat bir nefes alacak olma ile tasvir edilir. Rüyada dikenli gül ağacı görmek değer verdiği bir kişin hakkında kötü sözler söylediğini duyacak olmaya delalet eder. Rüyada budamış gül ağacı görmek uğursuzluk ve talihsizlik ile ifade edilir. Rüyada gül ağacı aldığını görmek başının beladan ve sıkıntıdan kurtulmayacak olması ile yorumlanır. Rüyada gül ağacı görmek dünya işlerini terk edip ahireti için çalışacak olmaya delalet eder.
Rüyada gül ağacı görmek gönlü güzel, hoş sohbetli sevilen bir kişi olmaya işaret eder. Rüyada gül ağacından gül kopardığını görmek bela ve musibetler ile yorumlanır. Rüyada gül ağacı fidanı görmek kadın veya erkek bir düşmanıyla evlenme işarettir. Rüyada ağacını budadığını görmek hayır ile tabir edilmez, sıkıntı ve üzüntüye işarettir. Rüyada gül ağacı görmek hayırlı ve bol bereketli işlerinin olması ile kazancının artmasına delalet eder.

Rüyada Kırmızı Gül Ağacı Görmek

Rüyada kırmızı gül ağacı görmek başarıyı elde etmek için çok çalışmaya ve istediğini elde edecek olmaya işaret eder.

Rüyada Pembe Gül Ağacı Görmek

Rüyada pembe gül ağacı görmek sevip, saygı duyacağı bir kişi ile evlilik kararı almaya, mutlu olacağı bir yuvaya sahip olmaya delalet eder.

Rüyada Beyaz Gül Ağacı Görmek

Rüyada beyaz gül ağacı görmek hayır ile tabir edilir, dargınların barışmasına, hasta olan kişilerin şifa bulmasına işaret eder.

Rüyada Gül Ağacı Dikmek

Rüyada gül ağacı dikmek bilgi ve tecrübe sahibi bir kimse ile ortalık yapmaya, kazancında ise beklemediği bir artış olması ile yorumlanır.

Rüyada Gül Ağacı Sulamak

Rüyada gül ağacı sulamak bahtının, talihinin ve kısmetinin açık olması ile başarıyı elde ederek mevki sahibi olmayı ifade eder.

Rüyada Gül Ağacı Budamak

Rüyada gül ağacı budamak rüyayı gören kişi derin bir hüzne ve yasa boğulur, sıkıntı ve üzüntülerinin artacak olmasına işarettir.

Rüyada Gül Ağacı Sökmek

Rüyada gül ağacı sökmek küçük atılımlar ile başlanacak olan bir işin zamanla büyüyerek verimli hal almasına rivayet edilir.

Rüyada Gül Ağacı Koklamak

Rüyada gül ağacı koklamak bekar bir kızın nasibinin güzel ve hayırlı olmasına, evli kimse için ise evlat sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Gül Ağacı Hediye Almak

Rüyada gül ağacı hediye etmek beklenmeyen bir anda çat kapı gelecek olan misafir ile ifade edilir.

Rüyada Sarı Gül Ağacı Görmek

Rüyada sarı gül ağacı görmek hayırlı güzel bir geçim ile ifade edilir, aile içinde yada tanıdığı bir kişinin hastalanması ile tabir edilir.

Rüyada Siyah Gül Ağacı Görmek

Rüyada siyah gül ağacı görmek maddi olarak kayıp yaşamaya, geçim telaşı ve sıkıntısına düşecek olma ile tasvir edilir.

Rüyada Mavi Gül Ağacı Görmek

Rüyada mavi gül ağacı görmek yeni açmış bir gül ise şans ve kısmet, solmuş kurumuş ise keder üzüntü anlamına gelir.

Rüyada Kurumuş Gül Ağacı Görmek

Rüyada kurumuş gül ağacı görmek kendi içine kapanarak olayların ve sorunların büyümesine neden olma ile yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca