Rüyada “Gözyaşı” Görmek

Gözyaşı
Rüyada gözyaşı görmek gelen gözyaşı soğuk ise sevince, sıcak ise üzüntüye işarettir. Rüyada gözyaşı görmek sevineceği mutlu olacağı bir haber almaya yorumlanır.

Rüyada Gözyaşı Görmek

Rüyada gözyaşı görmek hayır ile ifade edilir, gelen gözyaşı soğuk ise sevince, sıcak ise üzüntüye işarettir. Rüyada bir damla gözyaşı dökmek hüzünlerin ve üzüntülerinin son bulmasına, hayırlı haberler almaya yorumlanır. Rüyada tek damla gözyaşı görmek şans, bereket ve kısmetinin açık olmasına işaret eder. Rüyada yeşil gözyaşı görmek hayırlı olacak bir işe ve helal olan mala kavuşacağına işarettir. Rüyada gözyaşı yerine kan görmek beklediği bir haber gelmesi ile kötü günlerin geride kalmasına delalet eder. Rüyada siyah gözyaşı görmek yaşanılan hayal kırıklığı ve üzüntülerin son bulması ile mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada büyük gözyaşı görmek büyük ve ses getirecek projelere imza atarak muvaffak olmaya delalettir. Rüyada gözyaşı görmek aile içinde huzuru ve mutluluğu sağlamak için elinden geleni yapacak olmayı ifade eder.

Rüyada gözyaşı görmek sevineceği ve çok mutlu olacağı bir haber almaya yorumlanır. Rüyada sarı gözyaşı görmek yaptığı her şeyden mutlu olmaya ve her şeyi keyifli hale getirmeye işaret eder. Rüyada iki damla gözyaşı görmek emeklerinin karşılığını almaya ve işlerinin yolunda gitmesi ile yorumlanır. Rüyada beyaz gözyaşı dökmek dert, tasa ve kederlerinden kurtularak refaha kavuşmaya delalet eder. Rüyada gözyaşı görmek şansının açık olmasına ve kazancının iyi olacağı bir işe sahip olmaya işarettir.

Rüyada Gözyaşı Sildiğini Görmek

Rüyada gözyaşı sildiğini görmek ardı ardına gelen güzel haberler ile yüzünün gülmesine ve mutlu olmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gözyaşı silmek sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa sürede kurtulma ile yorumlanır.

Rüyada Gözyaşı Damlası Görmek

Rüyada gözyaşı damlası görmek bahtının ve talihinin açık olması ile ifade edilir, hayırlı olacak işler ile meşgul olarak ihya olmaya işarettir.

Rüyada Gözyaşı Döken Birini Görmek

Rüyada gözyaşı döken birini görmek eğer tanıdığı bir kişi ise hayırlı haberler almaya, tanımadığı bir kişi ise sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulma ile yorumlanır.

Rüyada Sevinç Gözyaşı Döktüğünü görmek

Rüyada sevinç gözyaşı döktüğünü görmek aile hayatında mutlu olmaya ve bunun iş hayatına yanması ile makam, mevki sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Gözyaşı Akıttığını Görmek

Rüyada gözyaşı akıttığını görmek mal, mülk ve zenginlik anlamına gelir, rüya sahibinin istediğini elde edip muradına kavuşmasına yorumlanır.

Rüyada Ayrılık Gözyaşı Döktüğünü Görmek

Rüyada ayrılık gözyaşı döktüğünü görmek mutlu, güzel ve hayırlı olacak uzun bir birlikteliğe ve evliliğe yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca